Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No neboj, budete naši hlavní rádci, kde nás budou chtít ojebat ;-) Já do sauny teď nemůžu...a to ji máme akorát o patro níž a zadara kdykoliv |-| Loni jsme se chodili vyhřívat pravidelně. Vždycky na nás naše hafiny koukaly přes sklo, co tam blbnem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak beruško, už pojedu domů. Měj se krááásně. Pa a CMUK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nešel mi net ]-( No jo sauna to je blaho x-) Mej se krásně pááááá CMUK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem a mojí Martince zvlášť x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) jsem byla ráno na nehtech, uf už mám domluvené dva termíny do konce roku =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně dnes přijde kamarádka, které budu nehty dělat já. Poprvé :-N Jak je máš udělané? Klasická francie?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj klasickou bílou francii a mám ji oddělenou stříbrnou linkou, už jsem tam s tím šla že to tak chci a slečna manikérka to měla udělané úplně stejně :-D , mám je kratší a pořád na vlastních nehtech x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se dnes chystám dělat klasickou francii, jen trošku domalovat, ale decentně. Jsem na to zvědavá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem minule měla francii ale světle oranžovobéžovou s kytičkama a vypadalo to moc hezky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chci jí udělat klasické bílé konce, ale pak trošku jemných kvítků v barvě, kterou si vybere. No jsem fakt zvědavá, snad mi hlavu neutrhne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tahle kombinace je moc hezká ;-) , tím určitě nic nezkazíš :-) kuva jeden člověk vyhrál ve sportce první cenu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, já to nejsem... jsem nevsadila ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Uklidním tě my to taky nejsme :-D ale co moc peněz nic moc dobrého nevěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale šikly by se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No šikly ale já jsem skromná, mě stačí co máme :-) , už se těším na leden, kolem 6 by nám měly dorazit penízky z mého stavebka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Od nás teď všechny penízky budou akorát mizet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No my se teď dáváme finančně krapet dohromady, tohle stavebko jsou poslední penízky které nás teď čekají, ale hodně nám pomůžou, dovybavíme obyvák, uděláme bazén a co zbyde nacpeme v květnu (končí nám fixace)do hypotéky jako jednorázovou platbu
Odpovědět
Profilova fotka
My začneme s hypo, já skončím v práci.... prostě bída s nouzí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No myslím že teda zrovna vy bídu s nouzí mít nebudete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D No pr..l to každopádně nebude..... obavy mám, to víš. Sice si máme v nejhorším kde poprosit o hilfe, ale znáš to. Ještě, že je Honzík šikulka a umí opravovat auta, takže nějaké kšefty vždy sežene. Už prý dělal i propočty na hypo apod., abychom věděli, jak to dopadne. No uvidí se... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím že se bát nemusíte, když to zvládáme my ;-) , vem si z čeho žije velká spousta lidí v čr, já su klidná :-D a dokonce mám od muže povoleno jít na mateřskou dřív :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si dnes spočítala, jakou bych měla nemocenskou, kdybych zůstala doma. 10 tis/měsíc ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No mě to vychází taky tak, akorát že u mě to zase není až takový skok, no jsou to 2/3
Odpovědět
Ahoj kocky, hlasim, ze ja jsem tu sportku taky nevyhrala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - já jsem na 1/3 ]-( To je hustý... Ziraf - ahooj! Ty taky žiješ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no to je hustý, já jsem tak na té hranici kdy se to ještě dá ustát, ale jinak je to hnus, člověk odvádí takový prachy a pak z toho má hovno ]-( , proto má Josef pojištění, které mu v případě nemocenské dorovná plat Hoj Žiraf :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám takové dajaké taky, ale je to jen 100/den a musím být doma aspoň 14 prac.dní, takže to je na houby. Když vidím na pásce ty daně, to je děs. Doufám, že nám, až budeme stavět, pošlou na pomoc všechny ty cikány, co živím ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak ono je to spíš kvůli dlouhodobé neschopence, přece jenom tu kratší člověk přežije, ale když je to delší tak by to byl problém. Radši je nechtějte, u nás taky pracovali a teda radši si to udělám sama ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Honzík by je asi zabil :-D Tak už se řítím dom, beruško. Měj se krásně a zítra páááá! CMUK!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem a Martince zvlášť. Už je pááááááátek! x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?