Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
cafte kocky ;-) pavka a anax gratulaacia :-) x-) x-) misko paraadaaa, blahozelaaam mojenko, viem, ze je to nieco co si silno chcela ;-) marti zdraviim na dovolenku pani dovolenkovu :-) :-) a tiez pani zacinajucu podnikatelku evku zdraviiii zacinajuuca podniaktelka :-N :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
podnikatelka :-N sa mi pletuu pismenkaa :-N :-p
Odpovědět
ahoj Misko drzim ti palce, aby si mala // :-) stale a aby ti to potvrdil aj doktor :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Yvett, Ati - moc děkuji. No doufám doufám, dnes tam ještě jsou x-) Jestli i zítra, žhavím drát 8-)
Odpovědět
Teda to jsou prekvapka takhle o vikendu x-) :-) Krasa :-) Jo a pokud byste se chtely podivat, jaka byla pavka krasna nevesta, tak juk ke mne do pripr. alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem a Martince po líbánkách zvlášť :-D Ziraf - jéé, díky díky díky. A fotečky suprové, moc to Pavce slušelo x-) Jo a čárka nezmizela, takže dnes budu volat. Jen kdybych si pamatovala, od kolika tam asi odpoledne je :-N
Odpovědět
Miska tak blahozelam ja uz citim v kostiach ze budes tehu :-N inak dobre ranko my tiez planujeme mimco, ale az ked budeme v novom bytiku a to bude trvat este rok :-( :-( :-( :-( , ale zatial si uzivame len to, ze sme dvaja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Yvett - díky! No já to právě teď cítím v zádech :-N :-D Jen doufám, že je mimi tam, kde má být.... |-| A Yvett, krásně si to užívejte, přece jen jsi mládě proti mně, mně už ty hodiny mlátí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno všem a mamině zvlášť x-) :-D tak teda ta zima se mi vůbec nelíbí ]-( , ale naštěstí dovolená vyšla úplně úžasně a jsme rádi že jsme nejeli až tenhle týden
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Martinko! Jsi mi táááák chyběla! No počásko jste měli krásné x-) Teď se hezky zachumlej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dokonce jsme se i pěkně opálili a to jsme se opalovali jenom v bazénu, jinak jsme se radši váleli vevnitř nebo jsme byli v sauně :-) , ale krásně jsme si odpočinuli o víkendu chlapi dodělali gabiony a terasa je připravena na pokádku dlažby x-)
Odpovědět
dobre ranko, dekuju za podporu a pochvaly a Misisce gratuluju x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahooooj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pavko :-) , moc ti to slušelo x-) , gratuluju a přeju vše nej do manželství :-) Ahoj Evi :-) Tak tady je odkaz na naše gabiony http://picasaweb.google.cz/martina.ma... a taky jsou fotky z dovolené http://picasaweb.google.cz/martina.ma...
Odpovědět
Profilova fotka
Marti moc pekne ;-) pavka...kde mas fotecky???
Odpovědět
tadyyyk :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
diky Marti x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavka...moc pekne, byla jsi koca ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavko - ahoj, mladá paní x-) A děkuji ;-) Jsme si obě vybraly stejné datum na důležité věci :-D Hoj Evi! Marti - fotečkama se doma pokochám, už se těším, si odpočinu s Vámi 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo a co tvůj drahý manžel na to?
Odpovědět
diky Evi :-) ahooj Miso x-) umime si holt vybrat ;-) na mladou pani si zvykam obtizne... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, no je úplně hotovej, nemůže tomu furt uvěřit x-) Jsem mu to oznámila v sobotu. Když přijel z tuningu, kde byl od pátka, tak dostal takovou tu dárkovou taštičku, fest zalepenou. Tu roztrhal a vevnitř bylo plastové srdce s dětskými ponožtičkami (koupeno v Daichmannu ), vevnitř ještě přidán test a vzaz - "Milý tatínku, bohužel se mi k mamince do bříška nevejdou ponožtičky, i když měřím jen půl centimetru. Mohl bys mi je, prosím, do května pohlídat? Moc děkuji. Tvé Houdě" x-) Tak se na mě tak nevěřícně podíval, vytáhl mi tričko, pohladil bříško, zas koukal na ten test... no nádhera... pak si šel dát vanu, aby to rozdýchal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo to je krásný x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - cmuk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale krásně jsi to oznámení vymyslela ;-) x-) , hlavně jsi měla čas to pro něj připravit, u nás myslím tohle nehrozí, protože budeme určo testovat spolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No mně se hodilo do krámu, že v pátek hned po práci odjížděl. Do telefonu jsem fakt nechtěla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A dobrá byla jeho hláška včera, když jsme se nějak bavili, kdy jsme vlastně počali a ptal se mě, jak jsem věděla, kdy testovat... Jsem mu říkala, že jsem to nějak cítila a že jsem měla zpoždění... A on - dedukce :-D - takže Tys to minulý týden nedostala? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No do telefonu by to nebylo ono ;-) Já tyhle věci málokdy udržím v tajnosti :-D , jo ještě mi Josef říkal že až se budeme snažit tak se musíme snažit každý den minimálně jednou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, tak to máš aspoň jistotu frekvence. I když mně teď miláček tvrdí - vidíš, není důležité často, ale dobře :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ono jedna věc je to říkat a druhá věc to zrealizovat :-D přesně tak není důležitá kvantita ale kvalita :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?