Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak baterie fakt nevím, my máme kludi a teda jsem maximálně spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se taky chystáme do ikei musíme koupit garnýž a nějaké záclony do obyváku. Já teď prácě řeším zahradu a teda na netu není žádná pořádná inspirace ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Luci mám tě pozdravovat od Editky a od Danči ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné odpoledne :-D Už jsem doma z Říše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ahoj Míšo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, právě jsem přijela a baštím tu topinku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty se máš :-D , já trpím v práci, bolí mě hlava a jsem lehce nachlazená, takže se těším až se doma natáhnu
Odpovědět
Ahoj Míšo:-)Jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
No po topince musím jít uklízet... :-p Luci - dobře je, nic mi není. Jen jsem mistr světa ve spaní :-D Co nového u Adámka? :-D
Odpovědět
A už jsi byla u doktora?V kolikátém týdnu asi jsi? To si užij.Ze začátku je únava normální.Hlavně odpočívej.Adámkovi je dobře.Byla jsem teď nachlazená,takže jsem celý dny prospala.Za to teď nemůžu spát,protože nevím,jak si lehnout a pálí mě žáha.
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim panicky x-) vas som teda dlho nevidela :-N jen sem juknem a hned taka novinka? :-o miso strasne mocmoc gratulujem a zelam nech vsetko krasne prebehne a uzi si to x-) to je mi krasna novinka. a lucka maju v ikei baterie ;-) ja ma tiez odtial vybrate... ideme tiez robit kuchynu
Odpovědět
Profilova fotka
K dr. jdu v úterý, kvůli téhle služebce jsem nemohla dřív. Měla bych být už v 6.týdnu (tuším se to píše 6tt+1, včera mi začal). Ale zase na dnešek jsem po dlouhé době spala na bříšku.... jsem se naučila obložit si prsa peřinou :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Lubi :-) Míšo jj jako v pubertě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ĺubi - ahojky a děkuji! Něco nového u Vás? Marti - to Ti jednou vrátím! ]-( :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo já jsem to myslela v dobrém, já si je občas před mrchou musím taky obložit, jinak se na břichu spát nedá ]-(
Odpovědět
Míšo:tak na břicho jsem si nelehla ani nepamatuju :-D :-D Ale já nikdy na břichu nespala. Ahoj Lubi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj maci, co domcek? asi ste uz hoodne pokrocili :-) miska u nas nic, mame bytik tak sa pustame zachvilku do prerabku uz teraz som z toho osedivela, ale tesims a hlavne na novu kuchynu, takze uz si presedlala na konika?
Odpovědět
Profilova fotka
Lubi no docela jo, už tam víc jak dva měsíce bydlíme :-D tady jsou fotky http://picasaweb.google.cz/martina.ma...
Odpovědět
Profilova fotka
no veru pekne to mate, kuchyna a kupelna su supeer. a co sa vam tostalo s oknami??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
dělníci je poničili ]-( , ale bude se to opravovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-o delnici? no teda tak to je super, das si spravit okna a pokazia ich hned. to nastve tak este ze to mate poresene
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - já vím, že v dobrém, jen se těším, až Ti to sem jednou napíšu já x-) Ľubi - na MK nakouknu, ale nediskutuju, v květnu nikoho ani neznám a nějak zvlášť mi zatím nesedly.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mali by ste sa pekne spojit, tehulky z dreamteamu ;-) lucka zu zachvilku aj porodi, nie?
Odpovědět
Profilova fotka
No jsme zatím jen 3.... :-( Já úplně na začátku, Anička cca 4 měsíc, Lucka už jede do finále :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lubi no bohužel to co se děje v dnešní době na stavbách je děs a hrůza :-| , taková perlička, když nám dělali betonové schody tak ti kreténi přesekli trubku s plynem a když nám teď přijel technik zprovoznit kotel tak to nešlo, takže se muselo hledat kde je problém, naštěstí to bylo v místě kde nebyla ani dlažba ani plovoučka, jenom museli vybourat kosek zdi :-( , no problémů tak bylo moc ale doufám že už bude klid Míšo no já doufám že to bude brzo ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezisinku tak to by ma ani nenapadlo :-o no pekne. ale uz len zariadujete nie? no ved 3 su dost a bude to uz len pribudat
Odpovědět
Profilova fotka
No ještě musíme doděl spoustu věcí vevnitř (jako dolištování plovoučky, namontování světel atd), teď na to nebyl čas protože se dělali zídky na zahradě a ještě potřebujeme udělat terasu, ale to záleží na počasí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ĺubi - no ono je tu teď většinou dost mrtvo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No jo pryč jsou ty doby kdy jsme denně popsaly 10 stránek :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no ono to po tej svadbe njak utichlo vsetko :-| co je skoda no tak hadam sa pocasie este umudry a stihente to aj do zimi, est sa ma oteplit ja idem v sobotu na svadbu svagrinej tak sa tesim, mam pocit ze ta nasa uz bola strasne davno
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?