Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati - jéééé, člověk! :-N :-D :-D No hezky užívejte líbánky! Jak tam je?
Odpovědět
Profilova fotka
supeeer ;-) prislo kafiiiicko :-) letiiiim, cmuuuk ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pááááááááááááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krasny den prajem
Odpovědět
Profilova fotka
ako sa mi tu mavate? sa mi podarilo vas trosicku zanedbat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Aničko! No já zírám! Jak je? Jsi těhulka?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj miska :-) jj som tehulka uz 4 mesiac a moj organizmus sa rozhodol ze mi najde snad setky choroby co mam takze som to povecsinou travila v nemocnici zatial :-N ale uz sa to hadam bude len a len zlepsovat a ty sa mas ako? rozpravaj... prehanaj... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, tak to je krááása x-) Já si to tehdá myslela :-D Tak doufám, že už se nám budeš jen pohodově kulatit ;-) U mě nic nového, o mimi se také snažíme, ale zatím prd a lupen. Nějak se v posteli míjíme, tím to bude :-D :-D Svatba a svatební cesta byla úúúúžasná, miláček je zlatý.
Odpovědět
Profilova fotka
no zatial iba chudnem takze by som sa v hubu tabulke vynimala :-D neboj mimi pride, skor ci neskor x-) hlavne ze milacik je ten najuzasnejsi a ked to budete najmenej cakat tak sa poradi... zatial si treba uzivat vyhody s spojene s plodenim :-D (lebo sa moze stat ze potom sa ti tak skoro chcet nebude :-p )
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik teď vážíš, sim Tě? 98 je už tedy dááávná minulost? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
momentalne som na 83 takze cakam ze kedy sa to obrati sa zacnem priberat :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Téééééééééééééééda! Tak to je ale bomba :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ale ten sposob ako som k tomu prisla by som uz nerada opakovat :-N a prajem ti aby si ty tak nechudla :-p radsej pekne priberaj potom aspon bude vascia sansa ze si zdrava x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a okrem toho ty by si ani nemala odkial chudnut :-) a co uz si si zvykla na nove priezvisko ?
Odpovědět
Profilova fotka
No pomalu si zvykám, ale furt líp slyším na staré :-D Jsem zvědavá, kdy se nám zadaří, ale nehrotím to, však to přijde a bude 8-) A co manžel, jak se těší na mimi?
Odpovědět
Profilova fotka
hehe so mnou tiez trhne ked pocujem stare :-D milacik sa tesi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A víte, co to bude?
Odpovědět
Profilova fotka
zatial este nie... este je to male, mozno tak o 2 -3 tyzdne ak sa ukaze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Necháte si to říct?
Odpovědět
Profilova fotka
oki miska pomaly pojdem... dlhe sedenie mi nerobi uplne dobre a milacik mi este nezabezpecil internet do obyvacky na gauc :-( tak sa pekne drz a uzivaj si manzelsky zivot :-D
Odpovědět
Profilova fotka
povedat si to necham, ale kym sa to nenarodi to aj tak neni iste, uz vela krat sa sekli ti lekari :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pááá Aničko, ráda jsem Tě viděla! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A je to tu zas... hlavně se tu sama nebát |-|
Odpovědět
diky Ati ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pájo, tak zítra uuuuuž! Tak to hezky zvládni! Krásné ráno všem :-)
Odpovědět
ahoj Misko, diky :-) tolik dni priprav a ten zitrek urcite utece lusknutim prstu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Koukej si užít každou minutu a kašli na vše, co by Tě mohlo rozhodit. Opakuj si, že ten den je jen pro Tebe a manžela ;-)
Odpovědět
Misko: to ja se nedam, uz ted posilam tchyni do haje s jejima priblblyma napadama... a skoromonazel snad bude zitra neceho schopen, kdyz vcera vypili 2 flasky 24-lete slivovice :-D dekuju!
Odpovědět
Profilova fotka
Však to zvládneš, uvidíš. A moc se těším na fotečky! x-)
Odpovědět
Misul, ja taky :-D dekuju moc za podporu cely "rok" x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?