Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No chtěla bych na ně něco nakreslit, minule se mi tam líbili růžové kolečka x-) , tak uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, něco pestrého, ale elegantního .... to mi pak musíš popsat! Já jdu na nehtíky v úterý 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj přesně tak, v pondělí ti sem hodím fotku, budu o víkendu fotit kluky jak pracují na gabionech tak si nechám vyfotit nehty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super, díky díky díky!
Odpovědět
Profilova fotka
nemáš zač :-) tak máme na ulici další malé mimčo, sousedovi z domu 7 se ve středu narodilo mimčo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super, bude mustr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já pádím na ty nehty, za hoďku a půl jsem zpět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pááá, čekám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpět, teda to je super mít zase kratší nehty, se mi tak dobře píše :-D nakonec kolečka nemám, protože to jsou nějaké nalepovačky a ona je zrovna neměla, takže mám ty konce udělané stříbrnošedým flitrem smíchaným s gelem a na bocích světle modrou kytičku x-) a teda vypadá to fakt super x-) , nakonec jsem nebyla u té stejné nehtařky, ony jsou tam dvě a poprvé mě objednávala švagrová a teď jsem našla číslo na netu a tak jsem byla u té druhé, ale tahle je mladší a řekla bych že je lepší, takže budu chodit k ní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky chodím k mladé a jsem spokojená, ale ona mi jde už za měsíc na MD a tak do ledna nebude pracovat... k té staré se mi nechce... tak se to holt naučím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ona se sice teď stěhuje, ale jenom o ulici dál, bude tam mít i školící centrum pro nehtařky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je pohoda... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky..rzebirate gelovy nehty?Tak to jde mimo mne noo...mam sve zdrave,dlouhe a tvrde (ano stastna to sem zena vim haha :-D )...jinak tady u toho balim a porad veci vyhazuju z kufru a zase je tam vracim...hruza.20 kilo je proste taaak malo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj vewe, cestovatelka :-) a zdravim aj Misku, Marti a ostatne, ktore tu su, eln ich nevidime :-)
Odpovědět
ahoj Moni ;-) jo a Miso co mimisek?porad se nazabydlel? =-) :-N a u nekoho jineho tady ano???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :) .... vcera jsem tu byla na skok a nikdo nikde :-( tak snad dnes ;-)
Odpovědět
Ahoj Evicko ;-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru..kdy odletas?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Odpovědět
Evi v utery v 8 vecer...prvni prestup ve Frankfurtu :-D Ahoj Marti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juuuu to uz je za chvili a tesis se?
Odpovědět
ja to za par dni ja vim...scary ze jo hah?taky uz poradne balim kufra tesim se strasne mooooc,nemuzu se dockat,je to vzrusujici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se musím pochlubit, už máme novou kuchyň http://picasaweb.google.cz/martina.ma... prý u nás zrovna byla jedna ze sousedek a byla absolutně nadšená kuchyní a výběrem obkladů v koupelnách, teda se zase dmu pýchou :-D
Odpovědět
teda Marti...je nadherna x-) Tak takova by mi taky rozhodne nevadila,neco takoveho si taky jednou predstavuju...moooc krasny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti...pekna :-) sikulka
Odpovědět
Profilova fotka
Verco...to verim, doufam ze nas budes zasobovat foteckama ;-) a co je vubec s tim svatebnim salonem?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem byla papat a tady to hned ožilo :-N Jestli to tu neumrtvuju já .... =-) :-D Veru - hezky zabal! Mimísek se ještě nezabydlel, má snad ještě nějaké nároky na ubytování, tak to musím doladit :-D :-D :-D Evi - tak kdy otvíráš? Mony - ahooooj!
Odpovědět
Profilova fotka
Miso az lv listopadu ;-) Co u segry?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky muj dort, moje kyti i to ve vlasech |-| ..... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Evi salon bude az se vratim ;-) a co vubec oteviras ty?...no ta dalsi svatba..ta tvoje byla nadherna tak se nesmis divit ze si ostatni berou inspiraci,ber to jako kompliment ;-) ikdyz to asi nastve noo,chapu te :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?