Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Restauraci.....ale aspon je to hezka nevesta a ma hezke fotecky ;-) tak to az tolik neboli ;-)
Odpovědět
jo nevesta to je krasna...ty jeji saty bych hned brala,bez rozmysleni...nadhera x-) ...teeeda restauraci,to je velke sousto co?...ale kdyz otviras v listopadu tak to uz delas jen finalni upravy ne?byl zacatek tezky :-S :-| ?
Odpovědět
Profilova fotka
No finalni se neda rici :-N jeste je to stavba, ale vse se stiha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky ;-) já jsem klasicky v pátek zavalená prací a musím s tím pohnout kvůli dovolené ať tu nemusím být příští týden přesčas :-|
Odpovědět
hele vy oba mate na svatebnich fotkach snubacky na prave ruce =-) :-N sem si ted vsimla... :-D
Odpovědět
to bylo na tebe Evi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo v Nemecku se nosi na prave ;-) .... a mne vypadl vcera nekde kaminek z prstynku ;-( snad to neni nejake znameni :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si to domyslela :-D ;-)
Odpovědět
ne znameni to urcite neni neboj...moji kamosce vypadl ze zasnubaku a p ak zase a pak zase...takze uz ma asi treti zasnubacek,je stastne vdana a ma krasnou rocni holcicku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oki tak to si me potesila ;-) ale nastve to , ted ho budu muset reklamovat a chodit bez :-N
Odpovědět
njn a jak dlouho ta reklamace bude trvat?...aspon budes zase na chviku svobodna :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi - ségra super, cukrárna jede úplně neuvěřitelně, tak je spokojená. Věřím, že Tobě to půjde taky skvěle. A super, že jsi tak krásně inspirovala tu nevěstu, jen to tam klidně mohla napsat :-D I když teď je orchidejí všude hafo... 8-( Veru - se těším na Tvůj salon x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Miso ja se taky tesima moc chci ale stejne me vsichni odrazujou a kdyz se tady o tom nekde zminim,smejou se mi :-| :-( stve me to...ale nezastavi ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Verco nevim, manza rikal, ze to tam dojde vyridit, pracuje kousek od toho zlatnictvi ;-)
Odpovědět
holky me se vubec nejde zaregistrovat na piccasu na ty alba...uz jsem sto nekolikrat udelala ale kdyz se pak chci prihlasit,nic nesouhlasi ]-( ..nejdou fotky nastrkat jeste nekam jinam na web? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Veru - leda rajce.net
Odpovědět
zkusim,dekuji :-D chci vam ukazat fotecky Z Ischie x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ju fotecky x-)
Odpovědět
Budou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, fotečky já rád x-)
Odpovědět
Tak zkuste :-D http://vewe.rajce.idnes.cz/Italy_2008/
Odpovědět
Profilova fotka
Veru parada x-) doufam ze se nedkdy dockame tvych svatebnich fotecek, jsi fotogenicka a koca k tomu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru - Ty jsi kočka! :-D
Odpovědět
hah dekuji...se stydim uplne :-N
Odpovědět
Evi ja taky doufam ze senekdy dockate mych svatebnich fotek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aby ses nam nahodou nevdala do Australie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo nádherné fotky x-) , teda úplně na mě dýchla dovolená x-)
Odpovědět
Dekuji Marti :-D bylo tam nadherne fakt x-) ...no ikdybych se vdala do Au tak svatebni fotky uvidite :-D ...ale uvidime jak to vsehno dopadne :-N
Odpovědět
Pro anglicky mluvici ikdyz tady asi neni tak potreba rozumet hah :-D Je to vyborny...Přátelé :-D http://www.youtube.com/watch?v=JUIyiO...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky paaaaa, preji krasny vikendik ... CMUK :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?