Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
no take dajake ako si objednala pre luko :-D a ked nebudu take podobne tak nejaku dlhe aby mi predlzili tvar:-) a co este nemam? dajaky topik pod kostym a topanky ku kostymu po polnoci...inak este pohare a spodne pradlo pre zenicha:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no martinke soom ich najma vymyslela...pozhanala komponenty a dala poskladat ;-) budem mat asi internetovy obchodiik bo neskutocne obmedzenee tovary suu a neskutocnee ceny za ne ;-) uvidiim, ked tak budes vediet ako prvaa...bo budem sciet reklaam here ;-) 8-)
Odpovědět
no fajne fajne tak supky do toho:-) a aj tetovacky nezabudni:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jasnee ;-)
Odpovědět
Ha, dream team este zije? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasnee ;-) co ty tu? mladaa pani? co stavba? jak pokracujetee ;-)
Odpovědět
ja som si dneska zas zabudla umyt vlasy:-(( mala by som si dat uz snad vsetko co chcem robit do mobilu s hlasnou poznamkou :-D :-D
Odpovědět
Atinko moooc gratuluju ;-) ...fotecky opravdu krasne,moc se i libi x-) x-) x-) u me noveho asi nic...jen uz v utery odletam tak porad balim a organizuju,odhlasuju a loucim se :-D :-N :-|
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi este keby dakedy hlasnoo kopla cloveka naj uz vstane a robiii daco, to poznaam ;-) :-D :-D :-D veru diik ;-) a tesiis sa? ci uz teraz ti je smutno? :-N bo znie to kus smutno =-) =-)
Odpovědět
no Ati je mi tak zvlastne...strasne moooc se tesim a opravdu se uz nemuzu dockat ale zase se mi taky nechce na tak dlouho odevsech kamaradu a znamych ikdyz tam taky nejedu do neznama...mam proste dva domovy a je to tezky delit ]-( :-| :-(
Odpovědět
Stavba se stavi, akorat nas stve obkladac... bo tu byl tejden, pak mel prijit ted v pondeli a zase to odsunul ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Ale jinak celkem v pohode :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ziraafko to je klasika ;-) vaazne citaj martinku poriadne ;-) veru veriim moja...mala som to podobnee pred x rokmi s odchodom do anglicka :-x o to to bolo tazsie ze som si tyzden predtyym nasla ivka :-N taak som mu po tyyzdni frajerovania zdupkala preec :-N :-. :-x :-x veelmo smutno naam bolo aale isto sa budes mat tam supiskovo.... ;-) kamosky dnes maas denne na nete a telefone ;-) inak kukni i to ms albumu na druzice, ty by si z nich mohla mat radost...bo boli nakoniec 6tka, perfektnaa ;-) ;-)
Odpovědět
To te teda obdivuju ze ste to tak dobre zvladli takovy vztah na dalku a potkat ho tyden pred tim?To bych se asi zblaznila,to vas obdivuju :-D ..no ja uz to mam mene jak za tyden tak snad jeste nekoho nepotkam :-D to by byl prusvih :-N no nic...ja jdu spat protoze mi neni dobre a uz druhy den mam teplotu a strasne me boli hlava 8-( Tak dobrou zeny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem a mojí věrné Martince zvlášť :-D Ati - jj, družice jsi měla supiškové (to je nááádherné slovo x-) ) Veru - neboj, však i s námi si budeš moct odtama povídat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno všem a mojí sestře skoro vlastní zvlášť :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady jsou nové fotky hotové kuchyně http://picasaweb.google.cz/martina.ma...
Odpovědět
Profilova fotka
Téééda, kuchyňka lukcucní! Moc krásná! Povedla se Ti! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Míšo děkuju ;-) a hlavně se v ní fakt úžasně vaří x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak začínáme mít slušnou alergii a druhého souseda, je to fakt namachrovanej kretén (dálkově vyučený řezník :-D ), pořád se něčím chlubí a ty jeho kecy, navíc jsme s ním měli domluveno jak a kde se bude stavět gabion a ten kretén si tam včera začal dělat terasu, samo že nechal vykopat díru tak kde má být gabion a pak se strašně omlouval že prý na to zapomněl ]-( a zbytek plotu bude mít dřevěný 2metry vysoký, což je jenom dobře aspoň na něj neuvidíme :-D , akorát doufám že ho ani moc neuslyšíme ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak tohle je mazec =-) http://www.modrykonik.cz/album/album.........
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad nebude takový ten hlučný soused, co má rád, když ho všichni slyší.... Pane jo, by mě opláchli! To je jak trojčata! :-. Já mám teď před sebou tak 15 dní, kdy si budu krásně vsugerovávat všechny těhu příznaky, to zas bude :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No snad ho moc slyšet nebude, navíc mají malé mimčo tak snad nebude moc uřvané, naštěstí budou kluci gabiony stavět už tenhle víkend, takže se to brzo oddělí a odhluční x-) Jako dět takhle brzo po sobě jsou mazec, dvě děti mají jeden režim a to další zase úplně jiný =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba si nebudeš muset nic vsugerovávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máte před sebou zas pracovní víkend, koukám :-N To víš, že bych si radši nevsugerovávala, ale fakt měla, ale jak se znám.... chjo. No co šlo, jsme udělali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No pracovní víkendu budou teď ještě dlouho :-| , tak zrovna mi volal Josef že už máme doma gabiony a zítra by měli dovést kamení. Jo a prý volal krocan že se chce dneska potkat a dořešit vícepráce, tak jsem zvědavá co zase vymyslel, Josef už je z toho nervní :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No v nejhorším krocana zasypte tím kamením :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Josef mu řekl že jestli se chce potkat tak ať dorazí na stavbu mezi půl 3 a 3, že jinak na něj nemá čas, tak jsem zvědavá jestli dojede nebo ne :-| , do toho Josef řeší to připojení kotle, ráno byl na vodárnách a odchytil se tam nějakého technika, dovlekl ho k nám aby muý zapojil tu redukce tlaku, akorát teď potřebujeme instalatéra na předělání toho těsnění, jenomže na stavbě se instalatér neobjevil už týden a nebere telefon, takže Josef shání instalatéra, jinak nemůže objednat technika na zapojení kotle na zítra :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Pane bože, to máte furt něco! :-| Před chvílí jsem mluvila s kamarádkou .... vdávala se v dubnu ..... rozvádí se..... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak se mi včera ulomil kousek nehtu na palci, tak jsem zbytek toho nehtu zkrátila a zapilovala a je to přesně délka o jakou chci zkrátit ostatní nehty :-D taky mi dneska dorazil ten femigard, tak jsem zvědavá na účinky x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?