Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně jsem zvědavá jak se do té vany vejdeme, zkoušeli jsme to jenom bez vody :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Však jste hubení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš :-D :-D :-D posílala jsem odkaz na fotky ze svatby jednomu kamarádovi z Prahy, viděli jsme se naposledy když jsem vážila 55kg a napsal si mě pamatuje jako hubené ťintítko a že se ze mě stala konečně pořádná a krásná ženská x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A má recht! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No člověka to potěší a moc hezky se to čte x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt, chvála je vždy nááádherná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zase tady,.. furt sem někdo leze :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Edit to si dovolujou moc co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - to teda :-D :-D :-D :-D :-D zítra musím na školení a pak mám dovču, strašně se těšim asi pojedeme na Šumavu, počumět po okolí :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Edit my vyrážíme příští sobotu na týden do maďarska na svatební cestu, ani nevíš jak moc se těšíme, už jsme fakt utahaní a potřebujeme si odpočinout. byli jsme tam už na prodloužený víkend před svatbou a úžasně jsme si tam odpočinuli x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé a my jedeme na víkend do Maďar už tento pátek, Ferrari čeká 8-) Edit - hezky počum na Šumavě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti: http://www.adameteve.fr/shopping/Ling... tip na Vánoce :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Míšo to je super, viděla jsem něco podobného v nějakém české shopu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo :-D http://www.emanuela.cz/sexy-korzety-a...
Odpovědět
Profilova fotka
Mišo a kdo tě do toho zamotá? :-D :-D :-D :-D :-D No jo, docela se těšim Jen doufám, že psouna nebudeme muset brát s sebou,... je to hroznej herec,... si lehne uprostřed cesty a musíme ho nosit, protože milostpána bolej nohy :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cauki moje, som vas docitala ;-) teeda marti and miska...vy tu maate session :-N supeeer sukkromnee supeer tajne ;-) a dikees ze ste na nas mysleli...vyslo to cele paradne ;-) super to bolo! vratili sme sa vcera v noci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mladá paní :-) tak povídej přeháněj :-D a co fotky =-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti variim kafe, este spinkaaam vnimlaa som tu atmosfeeru, prislo mi, ze su vsetci co tam s nami boli paradni kapela perfekntaaa druzicky nadherneee nas vsetci chvalili bavili sa rocniky komplet vsetky od maleho miska - niekolko mesacny mooj tanecnik az po babku ;-) fotecky zatiaal paar u ivka - profi - paradne :-) a koopa ocami nasich hosti ..netusiim kde =-) =-) hned ako si daam kafe budem patrat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati tak to je super že se vše vydařilo x-) tak hledej pátrej, jsem zvědaváááááááááááá =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti tak na zaciatok 10 peckovyych od nasich super fotografov ;-) a 350 od celeho tiimu superhosti :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu a chci vidět fotky! Ahoooooj mladá paní :-D Edit - hm, nevím, jak se do toho zamotat a nesmést přitom vánoční stromek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
caveees ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj mlada pani Adiii!! :-) congratulations!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooooj Ati, tak to jsem ráda, šup fotky :-) Miško -. no právě, aby to nenadělalo víc škody jak užitku :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Adi, no sme veeelmi zvedave na fotecky ;-) ale to asi aj Ty, vsak? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - si sednu na tu krabičku s tím a fertig, jsem snad mumie či co! ]-( :-D Ati - jak je? Bylo to fajné? Nepršelo? Mony - no vítej, fajn že taky najdeš cestu domů! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Misi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No se nesměj! Jak je to dlouho, no! Hanbo! ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kocky kus sprchlo ;-) aale bolo naam to jedno....kastiel je velikyy ;-) potom aspon bolo nadherne slniecko skusim aspon cosi na rychlo supnut do albumiku.....ocami nasich hostii nepytala som sa nikoho tak ich asik nechavat v albume nebudem....nefieem
Odpovědět
Profilova fotka
Ati - čííííhám na fotečky.... šup šup šup :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?