Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, Martinko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy drziaacky :-D :-D :-D ne ste tu saameee :-D :-D :-D :-p ;-) 8-) cihaam tu na vaaas uuz od siesteej 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati - mně to nedalo :-D Já doufala, že nás tu dnes bude víc :-D Byla jsi nádherná nevěsta a jedny šaty krásnější než druhé! Užili jste si to perfektně, viď x-) Jo a co foto orchidejkové kytí? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) tak teplá voda pořád není, technik bohužel zjistil že je tam moc velký tlak vody, takže prdlo jedno těsnění, jenomže není standartně k dostání tak se musí objednat, takže jsme vyhodili 1500 za výjezd technika a prd, do toho jsme museli koupit nějaký regulační ventil za 3000, tak snad v pátek by to mohlo fungovat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - no to snad ne! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo bohužel jo :-( , jsem si říkala že to jde moc hladce ]-( , tak snad se to podaří v pátek :-) včera jsem konečně uklidila kuchyň takže dneska udělám fotky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šikulka! Těším se x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska mě asi čeká velké žehlení a další praní :-| , už teď se mi nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Výhoda vody, co :-D :-D :-p :-D Já dnes jedu na otočku k našim, tak se těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo v sobotu jsem vyprala 3 pračky :-D , no co se dá dělat, někdo do udělat musí, tak třeba mi Josef pomůže, pokud nebude dělat něco jiného u našich se dneska stavoval Josef, měl v Bruntále nějaké pracovní jednání, tak doveze od našich zeleninu a pečené plněné papriky, takže dneska bude k večeři rajská mňam x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci taky rajskou! Tu miluju a paprikové lusky taky! Vzpomeňte si na mě aspoň prosíííím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj vzpomenu, ti ji můžu i vyfotit :-D hlavně je super že naši nám papriky nachystají a upečou a my jenom konzumujeme x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To mám vůbec nejradši. Tuhle se mě moje mamina ptala, že mají na zahradě nějaké ovoce, jestli si ho vezmem. Já že jo. Ona, že mi ho tedy dá do mrazáku a jak to chci zamrazit (myslela po kolika...). A já, že nejradši už v tvarohovém těstě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nám naši takhle chytají houby, takže je dostanu zmražené, nakrájené a lehce podušené x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A kde ty houby chytaj? Bych si taky pár nachytala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
šmarja má tam být chystají :-D , chytají je v lese :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A nelítaj moc vysoko? :-D :-D :-D Se tu bavím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vysoko určitě ne, přece jenom mí rodiče už jsou postarší takže skákat nemůžou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak málo stačí k radosti :-D :-D :-D Tak beruško, už se balím dom. A kdepak je Atinka.... prý že tu nebudeme samy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No nevím kde se fláká mladá paní :-D tak se měj hezky a večer na tebe budu u té rajské myslet :-D páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Páááá a mysli! Já budu škytat! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D som si vaas precitala teraz ;-)
Odpovědět
ahojte, ati krasna svadba...idem ta este raz okukat do albumiku:-) gratulujem... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jesusiii zuzi diik ;-) okukaaj jasnee 8-) dnes moozme i pisat...jak si ready a tak 8-)
Odpovědět
no kludne mozeme, akurat som dovarila obed na zajtra, zabalila balik co musim zajtr aposlat a tesim sa na posledny den v prci pred velkou desat dnovou dovolenkou:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
taak uz secko nachystane?
Odpovědět
no povedz mi kde si zohnala tu tetovacku dneska som preliezla cely net a nic pekne som nenasla... chyba mi nejaka bizu a chcela by som len nausnice a nic ine..teda okrem prstena a obrusky samozrejme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mala som ju k satkaam ;-) neda sa lem tak pozhanat cymbeline ju ma...kebyze mi nezmokla tak ti ju venujem...ale uz by nevydrzala nist mala byt na 5 pouziti vraj :-N
Odpovědět
jaj to je ina vec ked si ju dostala k satkam...ja som nasla v drogerii dneska akurat dajake motyliky a to sa mi nehodi.ale nevadi, snad nejake pekne nausnice najdem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nem dostala - kupila ;-) a co este zhanas? co maas? ake sces nausky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?