Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo nemám, co tě zajímá? hele chceš taky poslat oznamko poštou?
Odpovědět
Profilova fotka
Miska - :-D :-D :-D tak toho sa bojim taky, a tom mam Becka :-N Edit - no jen aby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Miska - ale ja si to odskusam na inych Beckach .... vid Marti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - jestli tam je nebo není občanská válka.... :-N Z odkazů na BBC nejsem moc moudrá... :-S A oznamko jooooo! Já budu naše oznamka posílat Vám všem najednou :-D Takže Ati, nebooooj! Příští týden na to vrhnu :-D
Odpovědět
a mas muj email Misko?Ciii taky :-D
Odpovědět
zase zvoni neeee ]-( , prijdu pozdeji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no poslední dobou se to tam docela mele, takže pokud bude člověk v hotelu a nebude moc cestovat tak myslím že pohoda, je to asi jako v egyptě, hotely jsou v pohodě, ale pohybovat se sám po zemi nic moc
Odpovědět
Profilova fotka
Dani :-D :-D :-D Míšo tak mi písni adresu, nebo to mám poslat na tu co byla na balíčku?
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, tady se nám to zatáhlo a je docela zima :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Mám adresu na Atinku, Danču a Ĺubku. Veru - mailík nemám =-) Marti - plíís, písni mi Tvou adresu. Jako moji adresu vem tu z balíčku, kujůůů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V Brně už se taky zatáhlo, tak doufám že až půjdu z práce tak moc nezmoknu, když ponesu takový poklad x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mám prstýnky, jsou úžasný x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marti - ty máš dneska výbornej den :-) to je dobře
Odpovědět
Profilova fotka
Edit no už taky bylo na čase, po tom dlouuuuuhééémmm čekání x-) , večer se m hodím fotky
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - parada!!! Som na vsetko moc zvedava!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ještě musím dát dneska dohromady ty kytky, ale to udělám večer doma, musím taky trochu pracovat, i když mi to moc nejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti parada, si sa dockala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Marti, Ty máš dnes Vánoce, co :-D Hele a jela bys tam když bys nechtěla jen být v hotelu, ale i trošku cestovat po těch jejich známých místech? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo asi jo, jako víš co v egyptě byly i útoky na hotely a turisty, ale na srí lance se melou mezi sebou a turisty do toho netahají, takže si myslím že by to mělo být v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak velikost mého prstýnku je myslím ok, sice zásnubní mám menší, ale snad ho neztratím :-D , tak jsem zvědavá na zítra, jestli bude Josefovi dobrý =-)
Odpovědět
Profilova fotka
neboj nestratis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem hrozně ráda že jsme se rozhodli pro titanové, jsou fakt krásné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uplne z teba dnes citim tu pohodicku, parada! Holky videli ste uz Terezkine album? Ja som si ho vsimla dnes a nahodou, lebo na MS neukazuje ceske.... ]-( ]-( http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Dani - a kde má to mimčo hlavu? Já se v tom nějak nemůžu zorientovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
neviem :-N
Odpovědět
Nazdárek Holčiny:-) Marti:moc gratuluju a těším se na fotečky. To je hezký.Tady tomu říkáte Adámek a doma tomu říkají Viktorka.Každopádně se jedni z vás trefí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - tak to by zase šlo, kdyby se mordovali jen mezi sebou..... Dořešujeme totiž svatebku a každý den jedeme jinam ]-( Jsem zvědavá, kam pojedeme nakonec :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Týjoo, holky, já už rozprodala celou tu výzdobu, co jsem měla nakoupenou :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Cau Luci - tak to je dobre, je to 50na50 :-D Miska - sikulka, si ta asi najmem ako obchodneho zastupcu, ked budem predavat svadobniny ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) díky Míšo co jsem zaregistrovala, tak tam nedávnou bouchla bomba v autobuse v Colombu, ale to byl místní autobus, turisté tam určitě nebyli. No my máme jasné maďarsko a na jaře pokud to finance dovolí by jsme chtěli na srí lanku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?