Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásná kytka x-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - krááásná a aj orchidejková x-) No já počítala s tím Maďarskem na podzim, pak že tedy ne, že Itálie hned po svatbě a teď už týden hledáme last minuty snad i do pr..... Já vůbec nevím, kde za 3 týdny budu spát :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak jeďte hned od maďarska, tam je krásně celý rok, my pojedeme v druhé půlce srpna
Odpovědět
Profilova fotka
Marti já už Honzímu řekla, ať mi pak jen řekne, co si mám vzít s sebou za oblečení :-D Já se snad nechám i překvapit :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak ja sa tu rehnim ako blbec, dnes su fakt zaujimave spravy na seznamu: Poslanci se pohádali, ODS přirovnala opozici ke sládkovcům Na letišti v Hanoji stojí boeing, k němuž se nikdo nehlásí Žena chtěla přepnout z fotbalu na Boba a Bobka, manžel zavolal strážníky Motorkář narazil do policejního vozu, nechtěl zastavit Na Slovensku zaútočili bobři na dítě Rodiče vysoudili pro syna křestní jméno Lego :-D :-D :-D to su titulky normalne jak v kocurkove :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to teda!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My doma většinou vůbec nesledujeme zprávy a pak nás skoro omejvá, když na ně pak jednou koukáme. To je normálně černá kronika a pak borec na konec :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas pravdu, ale ku kavicke som si zapla seznam, a normalne som sa pobavila, az mi slzy tiekli, ked som to citala kolegyni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani :-D :-D :-D My místo zpráv koukáme na ČT2 na Simpsonovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na Simpsnákov taky koukame :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti a dobře děláte :-D My zas máme většinou zapnutý Discovery..... miluju jejich maďarské reklamy :-D Dani - nedivím se :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ježíš já už se tak těším domů, až znovu vybalím ty šaty x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky majte sa pekne!
Odpovědět
Profilova fotka
Papa Dani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pa Dani! Jsem si teď vzpomněla, že ještě chci prodat zbylé košíčky :-D Jsem samej kšeft 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo košíčky nepotřebuju, už mám vyhlídnuté krabičky v papírnictví
Odpovědět
Míšo:ty jsi se ještě ani nevdala a už rozprodáváš :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky dneska se moc omlouvám, ale vzhledem k rušení letů , přehazování klientů z hotelu na hotel na vás nemám čas, nezlobte se ,zítra papa
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - nutně potřebuji letenky na Bali 29 nebo 30.6. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kocky daako vas nestiham :-N pa zatial miska ty si predajca....uz lem registrace na ebay a ja si ta potom pujcim...rozpredala by som cosi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci kde jsi kupovala tu čelenku do vlasů?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - to víš, když nebudu dělat výzdobu, tak co s tím..... kamínky, korálky, plovoucí svíčky, konické svíčky.... vše je fuč :-D Teď ještě teda ty košíčky..... krabičky na výslužku mi taky nějaké zbyly, ale ségra si chce otvírat cukrárnu, tak jí je dám i se svícínky 8-)
Odpovědět
Míšo:ty nebudeš dělat výslužky? Marťo:mají to skoro v každém svatebním salonu.Chceš štras nebo perličky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne. V Liberci se nedávají a tady jsem to taky ukecala :-D Roznesli jsme košíčky z koláčky a to je vše. Bychom se z výslužek pro 100 lidí zcvokli a řídit rozdělování jen mezi někoho bychom opravdu nezvládli....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mizím dom. Dnes snad konečně vyzvedneme prstýnky :-D
Odpovědět
papa Míšo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no ještě nejsem rozhodnutá jestli ji budu mít, ale pokud jo tak musí být štras
Odpovědět
Tak ten seženeš v pohodě.Jen rada,až ji budeš kupovat,zkus vní nějakou chvilku pobýt.Každá je jiná a mě tahle dost tlačila,takže ji pak ani nemám.Bolela mě z ní hlava.
Odpovědět
Profilova fotka
No to znám, nosím klasické čelenky a některé se mi doma válí protože tlačí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?