Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - jsem mimo, jaké adresy? :-D Jsem si nechala dobarvit vlasy a má to na mě asi účinek :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Edit na poslání oznamka poštou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, my si vlastně asi dnes půjdeme pro prstýnky :-N No my jsme svatba... pro prstýnky chodíme přes týden, svatební cestu řešíme teď..... :-N Aspoň se nenudíme :-D Hojte nově příchozí a ta odbarvená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani objednávám na luxusnipradlo, ale zkus zadat do vyhledávače stahovací prádlo ;-) Koupila jsem si totiž tričko za krk s hodně vykrojenýma zádama a pod něj musím mít jedině tu silikonovou podprdu - jenom ty košíčky vpředu
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - a na com to drzi preboha? Miska - no hlavne ze riesite, nie? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani takhle to drží http://www.luxusnipradlo.cz/novinky/s...
Odpovědět
Profilova fotka
Dani - já se zas divím, že to vůbec udrží :-N Marti - nedělají max. velikost B? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už čučím, mají i D... ale tomu fakt nevěřím... bych to někde ztratila cestou.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo já mám podprdu B, ale objednala jsem si velikost C, možná ji použiju pod svatební šaty, to ji korzet udrží
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - aha, děkuju za vysvětlení, moji máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Edit nemám
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brdo, to sa nalepi na prsia? Potom teda ziadny push up efekt, to klido bez podprdy :-D Ale bala by som sa dat si to pod normalne saty, korzet to udrzi to jo, ale normalne tricko?? marti mas odskusane?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dani pročetla jsem diskuze a funguje to, mě ani tak nejde o pushup efekt jako spíš o to že nebudu úplně naostro
Odpovědět
Profilova fotka
Dančo - kamarádka ji nosí i pod trička a nestěžuje si
Odpovědět
Profilova fotka
ok verim vam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, aj pod volne tricka???
Odpovědět
Profilova fotka
brreee raanko kocky, mamina, adamek a panii zabarvenaaa :-D :-D :-D marti moju adresku mas i ty i miska a ja fuuurt cakaam ;-) 8-) a gratulujem k satkaam ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani je to silikon a ten se přicucne k tělu, takže by to mělo držet, neboj podám zprávu až to vyzkouším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mam par tielok a triciek, kde by som tu "nacucku" vyuzila, ale bojim bojim, Marti budem rada, ked podas referencie :-) Atka - ahoj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ati :-) holky chcete ještě někdo poslat oznámení, ať to vezmu jedním vrzem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - ja ja ja ja ja :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Dani :-D :-D :-D Ježíš kde je ta pošťačka, já chci prstýnky :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati ahoj, jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
hele, dnes mas saty, nechces toho nejak moc :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - no to už by si chtěla moc :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edit unavene :-N daako :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - co odkukavas prispevky, haaa? :-D :-D :-D :-D :-D ty plagiatorka! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Edit no prstýnky mají dneska opravdu dorazit, včera mi psali maila že dneska je mám, akorát ta pošťačka se fláká kdoví kde :-D :-D :-D No akorát stejně budu čekat do zítřka jestli bude Josefovi prstýnek dobře, dneska totiž nespí doma :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No já se vidím, jak přicucnu silikony na kozy a jdu a jdu a šup silikony pod nohama :-N :-D Marti - máš někde stáhnuté info o Srí Lance? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dančo - no pardon, jsem si toho jaksi nevšimla :-D :-D :-D Marti - tak to jí vyhlížej Miško :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?