Datum svatby 14.8.2010. Kdo se ještě vdával?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ať jsem hledala jak jsem chtěla, na tohle datum jsem žádnou diskuzi nenašla ;-)Takže je nás určitě víc.. Kdo další se vdával 14.8.2010?? ;-)
Odpovědět
ahoj holky! darrez: tak jaka byla dobris??? teda, neni to ted? :-D ja uz se ztracim... aanicka: tyjo! tak to gratulace! jsi uplne poskocila! :-) my nejak porad stagnujeme. dneska jsem si byla vyzvednout ochutnavkovou porci kolacku, cukrarstvi Viktoria, no muzu jen doporucit. Mamka dela porad jeste lepsi, ale urcite ne za tu cenu :-D fakt jsou dobry, takze aby se mi mami nestrhala, nakombinujeme to s temahle. oznameni mame pripraveny, jen to nekde vytisknout... nejak nejsou lidi, ktery by to nekam s papirem odnesli a natiskli :-N vsechno ostatni je nejak plus minus domluvene, jen to finalne objednat. jo, nemam jeste boty! a bizu... ani predstavu.. uf..
Odpovědět
Profilova fotka
bizu taky nemam (ani vymyslenou), jinak tak nejak uz vsechno je aspon predjednane. minuly patek jsme byli dommluvit vysluzky a dort a ted ve stredu jsme byli konecne na matrice pro vsechny ty potvrzeni nebo co to vlastne je, museli jsme to mit max. 3 mesice stary kvuli tomu cirkevnimu obradu. taky uz jsme byli poprve na te priprave a musim rict, ze to bylo fajn, farar je mlady, moderni, tak jsme spis jen kecali, zadne poucovani, prikazy nebo zakazy. ja_fi: ta dobris je zitra ;-) ale urcite dam vedet jaky to bylo :-)
Odpovědět
ha! zitra... nam se ale asi nebude chtit nikam jezdit... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk holky, my jdeme zitra domluvit detaily objednavky do restaurace, a domlouvam se na schuzku s kvetinarkou taky kvuli detailum... Doted jsme nedelali nic, ted zase zaciname takovy ty finalni upravy, a ja zacinam byt nervozni :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem dnes uspesne slozila statni zaverecne zkousky. a muzu se tim padem naplno venovat priprave svatby :-) budeme hlavne muset vybrat nejaky menu..
Odpovědět
darrez: tak to obrovska gratulace!!!! jen teda, vzdyt uz skoro vsechno mas ;-) :-D byla jsi na ty dobrisi??
Odpovědět
Profilova fotka
byla,dost hezkych veci tam meli, ale stejne jsme nic neporidili.. chapes- kdyby meli jen jeden druh, tak si vyberes, ale takhle vybiras a vybiras az se proste nemuzes rozhodnout a nic nevyberes :-) ale jako zazitek pekny.. tak nejak me to svatebne naladilo :-) uz se nam to krati uz ani ne 80 dni :-D
Odpovědět
to chapu, ze to naladi :-) clovek se hned tesi vic :-) pro me je vyber za trest.. kdyby byly dve varianty, bylo by to jednodussi, ale asi taky nudnejsi :-D ty kratici se cisla mi ani nepripominej, zacinam byt asi nervozni! =-)
Odpovědět
Já se taky hlásím do klubu svateb 14.8. :). Jsem Katka a s přítelem jsme 4,5 roku. Je mi 27 a jemu 30. Brát se budeme na louce na místním kopci (Zvičina v podkrkonoší). Modlím se, aby vyšlo počasí, protože jinak asi zmrznu :). Chci tomu přizpůsobit i šaty a asi si nechat udělat "šál", abych si ho kdyžtak hodila přes ramena. Ale to jsou zatím jen představy že :). My zatím nic nemáme, jen zamluvenou matriku :(. Asi bych měla máknout, ale je to těžký, starám se o 10 týdenního syna :))). Je tu některá s miminkem?
Odpovědět
Teda jak vás čtu, tak začínám chytat nerva, že jsem úplně pozadu !!! :))). Ale my to budeme mít velice skromné, na detaily tak nějak prdím, hlavní je, aby se všichni bavili a na to čančání okolo tak nepohlížíme. Taky kvůli financím, každá věcička stojí hrozný peníze a obchodníci na nevěstách myslím dost vydělávají, přeci jen, mnohá si řekne, že je to den D a stojí zato do něj penízky vložit že....
Odpovědět
ahoj nova nevesto :-) teeeeeda! takovyho mrnouska a pri tom jeste zarizovat svatbu? tak to klobouk dolu :-) ja mam uz 17mesicni dvojcata :-) a zarizeno temer vsechno, teda minimalne rozjednane. tim se ale nenech stresovat.. v praze to jinak dost dobre nejde, protoze je tu nejak naval nevest :-D Zvicinu myslim znam! tam je to moc pekny..
Odpovědět
ja_fi - ty jsi z prahy a znáš Zvičinu jo?? Teda, to je dobrá náhoda :). Máme k té polohoře citový vztah, takže jsme neváhali, sice to bude v podpatcích trošku sranda, ale co, proč se stresovat :)))). S miminkem to jde fakt těžko, příští týden si chci jít zkusit šaty, tak beru kamarádku, aby mi za prvé poradila a za druhé kdyžtak houpala malého :). Tak velká dvojčata, to budou vaši mládenci ne? Budeš jim dávat nějaký obleček? Já sháněla pidi oblek nebo něco podobného, ale nikde jsem na nic nenarazila, tak ještě pohledám a kdyžtak koupím jednotlivé kusy oblečení zvlášt...
Odpovědět
Článek se načítá
dudysek: ja puvodem z prahy nejsem ;-) ale z HK :-D No, my mame parecek, takze je vyfikneme oba nejak pekne.. jen teda jeste nevim presne jak, musim se do toho taky uz oprit.. Asi to taky bude koupeny ruzne, co se kde sezene.. ted jsem zrovna videla v HM pekny veci.. zkus mrknout tam, na prtouse maji fakt hezky veci - jsem tam porizovala na krtiny, kdyz jim bylo pul roku.. a pak je obchod mimi-dekor nebo tak nejak, zadej si do vyhledavace, tam maji spolecenske obleceni pro mrnata taky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nova nevesto i vy ostatni :-) , tak se nám to krátí,zítra to budou už jen dva mesice.začínám byt nervozni :-D co vy?taky už to na vás doléhá? Ještě porad nemáme vybraný jídlo =-) ale už se na to chystame :-D dneska jsem si vybrala náušnice a něco na krk,tak další věc odskrtnuta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, na me uz to taky doleha - specielne po vikendu. Byli jsme se v sobotu podivat na dve svatby v altanu, kde se bereme i my....Bylo to jako deja-vu, beha mi mraz po zadech jeste ted, bylo to tak krasny a dojemny, proste pohadka... x-) A zacinaji mi behat motylci v brise...
Odpovědět
Máte pravdu, už jen dva měsíce. Oproti vám jsem tedy dost pozadu, ale dost věcí také vůbec nebudu řešit, jako koláčky, výzdoby aut nebo místa obřadu, ale chci si vytisknout ten seznam na úvodní straně a pomalu začít odškrtávat taky, takže si z vás musím vzít příklad :). Rozhodla jsem se pro ušití šatů na míru, mám mnoho nápadů, tak snad budou šaty podle mých představ :) ja_fi: teda mimi dekor - to jsou pálky !!! Mrknu ještě do toho HM, třeba tam něco pěkného bude :). Já v HK ted 2,5 roku pracovala, tak to vidíš. Chceš v Praze zůstat natrvalo nebo se vrátíš do menšího města?
Odpovědět
Profilova fotka
No, taky už začínám být nervózní. V sobotu jsme konečně objednali vysněný prsteny. Ale nemůžu sehnat krémový prádlo s odnímatelnýma ramínkama. A s botama jsem v krému a s plnou špičkou jsem se taky dost natrápila. No, ale už se to začíná rýsovat. Přidám nějaký fotky nakoupených věcí ;-) .
Odpovědět
Taky se vdávám 14.8.2010 ... na Chodovské tvrzi...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj katerina22 :-) koukam, ze jak se nam to blizi, tak se tu rozrustame :-) muj pritel konecne dneska pozadal kamarada o svedceni (no, je vaha, tak se to asi dalo cekat). jinak u nas nic noveho az na to, ze nam tchyne oznamila, ze slibila u nas ubytovat asi 10 lidi (ze slovenska) a vubec ji to neprijde divny a ani se nezeptala, tak jsme se ji to dneska pres skype snazili rozumne vysvetlit, ze budeme mit dost starosti sami se sebou a ne se jeste starat o ostatni a aspon trosku bysme chteli mit klid a ne zakopavat o lidi rano v koupelne atd, atd, tak si pry zitra zavolame a nejak to vyresime, tak jsem zvedava... :-|
Odpovědět
ahoj vsechny! :-) mame dalsi prirustek, super! :-) ja se budu vdavat na chvalske tvrzi :-D nervozni uz jsem, nestrasi me nocni mury ve spanku, ale honi se mi cela svatba a dodelavky v noci hlavou... a nemuzu usnout! fakt mazec... uf. darrez: jak ja ti rozumim! pritelovo segra: tak my budeme spat u vas! ctyrclenna rodina... my jsme ctyri, bude u nas spat moje mama a tchanovci. mame 3+kk. uz takhle me trosku vadi, ze tyden pred svatbou budu spat na rozkladacim gauci... ale budiz. a do toho dalsi 4 lidi??? kam???? nastesti se pak vyjasnilo, ze to bude jen svatebni noc, kterou my s pritelem stravime stejne v hotelu, takze tu bude misto... ale oni takhle proste uvazuji. dudysek: ja jsem tam vyrustala, po skole jsem pak zustala v praze a jeste nejaky cas tu teda zustanu... jo, mimidekor je cenovej masakr, ale zatim jsem jinde nevidela takovou nabidku. :-( kdybys neco objevila, dej mi prosim vedet, protoze ja vubec netusim, kde budu shanet obleceni pro prcka.. a jeste podobny, nejlepe stejny s zenichovym... ach jo!
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: mne se o svatbe zdalo dneska v noci poprve a bylo to desny!!! nebylo to tam kde melo, nic nevychazelo a nikdo (krome nas dvou a kneze) neprisel a nakonec jsme udelali jen takovy posezeni na terase se zapnutou televizi.. no ja se vztekala celou noc :-D tak doufam, ze vsechny katastroficky scenare se odehraji ve snech a pak to bude super ;-)
Odpovědět
me se o svatbe uz zdalo, ale zatim nic dramatickyho :-D ale v hlave mi to v noci srotuje poradne! :-D uz jsem si sepsala seznam, co vsechno musim zaridit vc. detailu behem onoho dne, kdo co bude delat a tak... abych to nemusela nosit v hlave!
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee.. na to se teprve chystam.. je toho asi dost,vid?nejdulezitejsi je rozdat ukoly a ty pak budes jen koukat jak to slape ;-)
Odpovědět
darrez: jo, tak to by se mi libilo! a udelam fakt vsechno pro to, aby to tak nakonec bylo! :-D a dost toho teda je, mam tam i veci typu, kdo podepise predavaci protokol v hotelu (pronajem salu), kdo vezme sampus na obrad (musim mit svuj) atd. tri strany uz toho jsou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to abych si pospisila.. :-N ono se ale stejne se na neco zapomene,ale s tim se musi pocitat. ale divila bych se kdyby to bylo uplne perfektni 8-)
Odpovědět
ja doufam, ze se nebudu rouhat, ale ja ani snad nechci, aby to bylo uplne perfektni :-N kdyz ctu tu "dokonalou" diskusi, co komu nevyslo, tak je aspon na co vzpominat, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prave, taky to ctu a nektere mensi nedopatreni jsou rekla bych skoro plus,ale nektery holky si fakt vybrali smulu na dlouho dopredu
Odpovědět
tak to stopro... obcas se sice smeju (ono s odstupem, kdyz clovek neni v kuzi nevesty, to je i vtipny), ale byt tam, v ten den...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, koukam, ze hned jak se trosku otepli, tak tady uz nikdo neni ;-) me vcera prisli SPZ na auto a balonky, tak mam radost. uz vlastne resime jen detaily a dopilovavame.chteli jsme i nejakej "zabavnej" prvni tanec, ale asi to nestihame nacvicit. A pilne pracuju na casovem harmonogramu :-) A co vy ostatni, jak pokracujete? a co nervozita??? u me stoupa ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, já byla v sobotu na svatbě kamarádky a to mi došlo, že už se to fakt blíží. Taky mi přišli nějaký další dekorace, tak uvidíme. Zítra se jdu objednat na zkoušku účesu a líčení a taky ladíme detaily. Jo, holky, už jste posílaly oznámení, nebo kdy se na to chystáte?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?