Chomutov a okolí!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, tak pro veliký úspěch je tu opět Chomutov a okolí – hurááááá Když jsme minulý rok toto téma zakládala,tak mě nikdy nenapadlo,že se tu sejde tolik super holek a stanou se z nich moje kamarádky....... Takhle to začalo: pavly • 21. leden 2006 v 08:54 Ahojky holky, tak se mi zdá,že je nás tu nějak málo z tohoto konce naší vlasti. Jelikož se tu hodlám v roce 2007 vdávat, ráda bych si s vámi popovídala o tom, kde se tu dají sehnat pěkné květiny, šaty, kde mít svatební hostinu....Máte tu už nějaké zkušenosti-komu se vyhnout, na koho se dá spolehnout? Díky A protože existují přihlouplé, závistivé a navíc ještě zbabělé holčiny,které chtěly některým kamarádkám ubližovat – nic jiného totiž neumíte, co!!!!! – tak bylo nejlepší staré téma zavřít a smazat. Malé ohlédnutí, určitě pochopíte..... : Pavly – 21.1.2006 Len.tilka – 6.3.2006 Pitrs – 11.4.2006 Kimby – 16.4.2006 Leonka – 16.8.2006 V.ctyrlistek – 31.8.2006 Vilo – 23.9.2006 Lukajda – 3.11.2006 Kikia – 29.11.2006 Eleonor911 – 4.12. 2006 (snad jsem na nikoho nezapomněla) A je tak akorát čas – POKRAČOVAT DÁL!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D 8-) :-D :-D 8-) 8-) 8-) ;-) ;-) :-. 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam taky na srazik volno-krome 27.7-to fakt nemuzu!!!! :-D veru-ahojky!!!
Odpovědět
Veru, jsem s Lukajdou trosku v kontaktu... :-) Oba jsou s Tadyskem v poradku, jen toho ted maji moc na zarizovani. :-) Verco, proste musim priletet Ty, aby tu byl nekdo schopen zorganizovat srazik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci-souhlas!
Odpovědět
Pavly, 27.7. mám v plánu srazík ... teda jen takový, ze se prijdu podivat na Tvuj obrad. ;-) Holky, co Kimby? Taky tu dlouho nebyla...
Odpovědět
Profilova fotka
luci fakt prijdes???to budu moc rada!!!!!!!!!!! :-N
Odpovědět
Pavly, je to v patek, vid? Tak to tak na 99 % prijdu. ;-) Pokud nenastanou necekane problemy... Jen mi napis v kolik to mate??? Hned si to napisu do kalendrae.
Odpovědět
Profilova fotka
mame to od pul 2,mam na tebe mailika???
Odpovědět
Nevim. Poslu ti ho do IP. ;-) Taaaak, uz to mam v kalendari. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-) to me tesi
Odpovědět
:-)
Odpovědět
Ahojky, jsem tu jen na skok, nez poletim s pejsky ven. Pavly, dobre, tak 27.7. tedy nemuzes. :-D A proc??? =-) :-D :-D :-D Luci, udelala jsi mi radost, ze mas zpravicky o Lukajde, jsem moc rada, ze jsou v poradku. Jak znam Kimby, tak ta lita z prace do prace a porad dokola a mozna, jestli nejsou ted nejake vystavy s kocickami. =-) :-) Takze zarizuji srazik na 1.9. na sobotu. Tehulky, dohodnete se, jestli by to bylo lepsi v Kadani nebo v CV. A vubec, nebude mit uz Lukajda vedle sebe Tadeaska? Tak nevim, jestli s ni pocitat nebo ne. :-.
Odpovědět
Ahojky, Leni, Luci a Jani, zitra se sem nedostanu a vy urcite taky ne ;-) , takze vam k tomu zitrejsimu dni D preji hodne lasky a uzijte si tu vasi pohadku podle svych predstav. Pocasi by melo byt ok, nemelo by prset, max. 23 stupnu. Ja jedu za kamaradkou, abych se s ni rozloucila, takze se tu ukazu az v nedeli vecer. Pa, pa.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dneska mají velký den další nevěstinky... Takže jim moooc gratuluju a přeju hodně štěstíčka do dalšího života a nějaké to škvrně navíc ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) od včerejška mi nešel koník,ale myslím na vás od rána nevěstinky x-) x-) byli jsme ve městě a viděli 3 svatby,tak na vás musím pořád myslet,jak si užíváte dnes svůj velký den :-) přidávám se k holkám a přeji hodně štěstí a všeho co je potřeba :-) počasí se vám krásně vydařilo :-) už se těším na fotečky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,takze litam,ale uz od vcerejska moc myslim na nevesty,milacek uz toho musi mit dost-hele ono jim prsi,hele,ono jim to vyjde...no desny,... takze nevesty - hodne stestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ahojky pavly, tak už se ti to blíží co?copak je nového?já už mám v albíčku prstýnky a dneska budeme tisknout oznámka
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky a speciální pozdrav ahoj pro těhulky a jeden uplně spešl, pro nové mladé paní x-) x-) Dlouho jsem tu nebyla-nestíhám, a pak jsme taky odjeli na svátky pryč. myslela jsem, že napíšu pár řádek z práce, ale bylo toho před dovolenou tolik. Ale to neznamená, že bych nemyslela na naše nevěstinky. Pořád jsem si říkala, už pozítří, pak už zítra a dnes jsem ráno ani nemohla dospat. A už to máte všechny za sebou x-) x-) x-) Dnes kolem nás jeli 3 svatby. Pořád jen běhám k oknu :-D A jako poslední asi v půl třetí -slyším troubení, tak běžím k oknu a kolem nás jede krásně nazdobenej kamion (ta přední část kamionu) a to byla Jana(asterix). tak jsem tady z toho taková naměko a musela jsem vám to přiběhnout napsat x-) x-) :-D . Jinak já už dva dny statečně peču cukroví a do toho dělám generální úklid. Tedy s úklidem začnu, až to dopíšu. Mějte se krásně všechny a nevěstinky těšíme se na fotečky.
Odpovědět
ahojte holčiny, omlouvám se za tu prodlevu, ale včera večer jsme se vrátili z dovolené, byli jsme na Vysočině-4 páry, pronajatá chata-no spíše vila :-) s bazénkem, odjížděli jsme 30.6. a do té doby jsem opravdu nestíhala na net. Počasí nám přálo, tady prý bylo po celou dobu ošklivo, navštívili jsme Červenou Lhotu, projeli se okolo ní na loďkách-to byla romantika, na Hluboké jsme byli, po okolí...no super. Proto dodatečně, ale nebojte myslela jsem na vás, pro ty dnes již vdané pani, holky, věřím, že jste si svůj den D maximálně užili, počasí vám také vyšlo, přeji do manželského života hodně lásky, porozumění, spokojenosti, trpělivosti, ať se brzy dočkáte přírůstku do rodiny a moc se těším na fotečky ze svatbiček. Lucinko, dočetla jsem se, že je u tebe vše v pořádku, mám opravdu radost! Také koukám, že Prahu jste si také asi užili s Pavčou, každá jak potřebovala. 27.7. mi vychází denní, ale prohodím si to, takže Pavluš, budeme-li s Lucinkou přijít mrknout, budu ráda...Lucí, půjde to? Pro srazík jsem, ale na konci srpna...posledního srpna odjíždíme na týden do Německa a poté již bude...pozdě. Dnes je pěkně, od zítřka se má hodně ochladit, tak jdeme něco pojíst a někam vyrazíme ještě na výlet. I když tu nejsem, často na vás myslím, třeba na dovolené jsem 7.7. ráno snídala a hlavou mi prolétlo, že já si v klidu sedím u snídaně a holky se za pár hodin vdávají :-)Na těhulky také myslím, na obě Lucinky i na ty, co připravují...už mi chybíte, tak snad brzy Pa pa A co ostatní vdané paní??? Zuzík, El-jak žijete? S Verčou jsem si psala mailíka, takže o té vím :-) Leonko, jak přípravy? Vše ok?Jé s tím kamionem to muselo být pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak se hlasim v celkem podivnem stavu, vcera jsem se loucila s divcim jmenem a kupodivu se to nejak vyborne povedlo,holky udelaly super atmosferu a fotecky a video to poradne dokumentuji....az to postahuju a potkame se tu,tak vam to pochopitelne ukazu-nechci to sem davat na dlouho,vsak vite,..... desne me boli hlava a hlavne mam namozene vsechny svaly na krku,jak jsme to roztacely-no fakt to byla bomba.....joooo a hlavne,milacek se mi rano ozval, sice zatim nevim vic,jak to tam vypada,co rozbili a tak,ale mluvila jsem s nim,takze je v poradku a¨neni hospitalizovany-takze nam se vcerejsi den moc pövedl a snad i nasim nevestam......jak psala kim-ja na ne stale myslela a jednu nvestu jsem i videla......byla¨jsme rozechvlela za vsechny ty nevestinky..... jinak kim,luci-ja vas tam moc rada uvidim!!!!! bude to pro me cest! kim-jsem rada,ze se dovolena povedla a ze se mas dobre!!! leon-jsi fakt statecna,ze peces-jsi nervozni???ja jsem tak divne mimo sebe,ale nervozni to bych nerekla.... holky, my to mame fakt za par, ted je rada na nas :-. =-) ja se asi bojim
Odpovědět
Ahoj holky z Chomutova! Potřebuji poradit...nemáte nějaký tip na kosmetičku v CV na líčení! Díky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky dytik-ja na kosmetiku nechodim a liceni na svatbu jsem si domluvila od mary kay - ale pani je z prahy a jezdi sem jen obcas....
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak jsem tu zase na chvili ,cekam na vizazistku,prijde se podivat jakou mam ted plet a pry mi snad i prinese neco na ty skvrny....ale me je desne zle,mam ukrutnou migrenu,mam zablokovany krk a od toho,nemuzu s nim hybat,kdyz je stabilizovany,tak je mi lip,pri pohybu desne trpim a je mi az na zvraceni co mlade paní, jak jste na tom??????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak to mám úspěšně za sebou a je ze mě mladá paní :-) bylo to moc krásný, absolutně super s Pepčou jsme si to moc užili. Tak za chvíli šoupnu nějaký fotky a pak musim zase letět ...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky leni-gratulouju,moc se tesim na fotecky,jsem rada,ze vam to vyslo!!! ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se tu zacetla, malem jsem si pripalila veceri v troube a do toho se mi sekl pocitac. Moc jsem na vas taky vcera myslela, vsude jsem hlasila, ze se mi vdavaji 3 kamaradky. :-) Takze doufam, ze se vam ten vas den D vydaril. Uz jsem zkoukla fotky u Lenci, byla jsi nadherna nevesta. x-) Tak ja to vidim tak, ze se udela srazik posledni tyden v srpnu a pak toho 1.zari. A kdo kdy muze, tak dorazi. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, holky,tak lenka tam ma opravdu uz fotecky v bilem,nejak tomu nemuzu uverit,jsem naprosto dojata,tak tady ted rvu jako zelva ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, už jsem se ti Leni také koukla na fotečky.Slušelo vám to!Jsem ráda,že jste si to užili jak se má:-) Pavly,jestli ti to nebude vadit,příjdu se na tebe také podívat,přišla bych společně s Jaruškou.. Jinak gratuluji i ostatním nevěstám,které měli stejně jako Lenča svatbu 7.7.:-)doufám,že také přidáte rychle fotečky:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky evi-nebude mi to vadit,jen prijdte,uz jsem o tom s jaruskou mluvila,budu rada za podporu od kazdeho!!!!! jo a na zapijeni to pak uz tak slusive nebylo,ale nechci tu davat nic,kde by nektera z nas nebyla Ok,....bylo to fakt super,jsem to vubec necekala,plno holek dorazit nemohlo a presto to bylo nezapomenutelne...asi i pro okoli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Leon, já se koukám do sobotních novin a Hynďa tě odchytil v Podbořanech u památníku a jsi tam :-D
Odpovědět
Ahoj Leni, moc jsem na tebe myslela, ale ty fotečky!!!! Byla jsi prostě nádhernáááááááá. Prostě mám z tebe radost! Užívej si těch prvních okamžiků manželského života, gratuluji ještě jednou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?