Chomutov a okolí!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, tak pro veliký úspěch je tu opět Chomutov a okolí – hurááááá Když jsme minulý rok toto téma zakládala,tak mě nikdy nenapadlo,že se tu sejde tolik super holek a stanou se z nich moje kamarádky....... Takhle to začalo: pavly • 21. leden 2006 v 08:54 Ahojky holky, tak se mi zdá,že je nás tu nějak málo z tohoto konce naší vlasti. Jelikož se tu hodlám v roce 2007 vdávat, ráda bych si s vámi popovídala o tom, kde se tu dají sehnat pěkné květiny, šaty, kde mít svatební hostinu....Máte tu už nějaké zkušenosti-komu se vyhnout, na koho se dá spolehnout? Díky A protože existují přihlouplé, závistivé a navíc ještě zbabělé holčiny,které chtěly některým kamarádkám ubližovat – nic jiného totiž neumíte, co!!!!! – tak bylo nejlepší staré téma zavřít a smazat. Malé ohlédnutí, určitě pochopíte..... : Pavly – 21.1.2006 Len.tilka – 6.3.2006 Pitrs – 11.4.2006 Kimby – 16.4.2006 Leonka – 16.8.2006 V.ctyrlistek – 31.8.2006 Vilo – 23.9.2006 Lukajda – 3.11.2006 Kikia – 29.11.2006 Eleonor911 – 4.12. 2006 (snad jsem na nikoho nezapomněla) A je tak akorát čas – POKRAČOVAT DÁL!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D 8-) :-D :-D 8-) 8-) 8-) ;-) ;-) :-. 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Ahoj holky! Pavlínko naše ztracená! x-) To jsem ráda, že ses tu ukázala a je vše v pořádku. ;-) To víš, že jsme si to s Pavčou v Praze užily... byl to bezva výlet. I jsme si každá něco přivezla - Pavča pro sebe, já pro malého. :-D A budu moc ráda, když půjdeš taky na Pavly svatbu. Teda doufám, že já budu moct dorazit - ve čt jdu na kontrolu k Dr., tak snad budeme v pořádku a nenařídí mi ležení. :-( To bych fakt nechtěla. :-( Holky, všem "sedmičkovým" nevěstám přeji vše nej do manželství ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky přeji všem "paním" plno lásky a štěstíčka :-D !!!!! Jinak s tim srazíkem 1.9. nevím, bude tady dočesná a na tu já se těším celý rok :-(
Odpovědět
Ahojky holky, jsem tu jen na skok. Pavli, koukla jsem Ti do alba a mela jsi krasnou rozlucku se svobodou. Urcite jsi si to uzila, vid? Mejte se krasne.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky veru,jo bylo to prekvapive super!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru a kam letis???? chtela jsem ti jeste rict,ze jsem dneska potkala petulku, nestiha sem chodit,ale moooc nas pozdravuje a na srazik by taky rada-ma se ozvat radeji konkretne tobe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holkýýý, tak se hlásím po delší odmlce... Mám teď nějak dost práce a nestíhám... Jinak se máme dobře a stejně jako doposud... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak se musím pochlubit se svojí prací :-p dělala jsem v sobotu kámošce svatbu, takový ty kravinky a přípravy a fotečky, tak už má udělané album, tak vám posílám odkaz :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Holky, přemýšlím o tom srazu... já vím, že Verča pak na netu nebude, ale můžeme si teď tady naslibovat hory-doly a za 2 měsíce bude stejně všechno jinak. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, však mi tě přeci chápeme!
Odpovědět
Ahojky holky, Pavly, delala jsem veceri, a pak sla s pejsky ven. Marti, svatbicka se povedla. :-) Luci, mas pravdu, ze srazik je planovany az za dlouho. Ale problem je trosku v tom, ze nas uz je 15 a tak by to chtelo, aby vetsila mohla dorazit a ono to neni jednoduche vas vsechny sehnat, abychom se vcas domluvily. Takze to zatim tedy nechame a asi za 20 dni by to chtelo tedy naplanovat. Myslim, ze mesic dopredu neni uz tak daleko. Nebo se tu pak v tom srpnu nejak domluvte a dejte mi vedet. Urcite budu na mobilu. ;-) Ja bych hlavne chtela videt mimochomutovske, protoze holky z CV muzu videt temer kdykoliv. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak mi ted donesli muj parfemek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja bych taky brala sraziky casteji, klidne co dva mesice... marti-jsi sikulka!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přidala jsme pár profi fotek, fotografka je vážně úžasná :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leni,je to super, mas krasnou vzpominku!!! tak jak ti je??
Odpovědět
Profilova fotka
No až na to, že jsme nastydlá tak je mi úžasně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vysle vsechno jak melo?:
Odpovědět
Profilova fotka
No dokonce jsem nebyla vůbec nervozní, jenom trošičku, když mě vezli na obřad :-) Při obřadu byla sranda, protože chvílema foukal silný vítr a závoj to jaksi nevydržel a odcestoval do publika :-) ale jinak všechno vyšlo krásně (alespoň pro nás dva, sem tam jsme zaslechli nějakou poznámku, že mají hlad a že jsme se dlouho fotili a proč jdeme tak brzy domů (ve 02:00 ráno :-)), no proč asi, že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
n jasny,vzdy je nekdo nespokojeny,ale vy dva jste byli spokojeni,to je super!!!!!!§mam za vas radost
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju :-) a jak jsi na tom ty, jsi nervozní?
Odpovědět
Profilova fotka
no ted jsem primo vztekla,protoze se s tema drapama pokousim sit maslicky na vysluzky a vubec to nejde ]-( no a jinak jsem takova nervoznejsi-ale spis tak jakoby mimo sebe...neumim to vyjadrit.chvili mam strach- to jsem jeste chtela a nemam ....to musim dodelat....a pak zas mam pocit,ze mame vse a muzeme uz konecne jit
Odpovědět
Profilova fotka
to znám :-) jenom jsem na to neměla před svatbou čas myslet, v práci byl velký frmol ;-) Pavlí všechno dobře dopadne, tak rychle to uteče :-) svatba venku je moc krásná, i lidé se cítí více uvolnění, ale má i své nevýhody a to je počasí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no s pocasim je mi to jasny a to uvolneni je to,o co nam jde...mistnost bychom nesnesli....to radeji dest.... jinak jsem se znovu divala na fotky-mam par otazek-klidne do IP - co Lada.fotecky mi prijdou uzasne,jaky jsi mela pocit,na jak dlouho jste ji meli,...kdy jste se fotili-po obrade?? - co zavoj,vim,ze uletel,ale jak byl pridelany-na hrebinek a jak byl ve vlasech? ted to moc resim,stale to neni podle mych predstav-jestli mas fotecku,budu rada.... _ co matrika-jak to tam zvladali-myslim napor-co vymena aut???
Odpovědět
Ahoj, ahoj, koukam, ze si tu krasne povidate, tak ja jdu kouknout do albicka na profi fotky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no Pavlí je nějaká zvědavá :-D , ale ani se jí nedivim :-D taky se jdu mrknout na nové fotečky Lenči..... protože jsem taky zvědaváááá :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak ja uz je okoukala, no jednim slovem nadhera!!!! Fakt se moc povedly a pani fotografka je fakt sikovna. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti-abych nebyla s lenkou mame hodne spolecneho-misto, fotografku,dlouhy zavoj-tak se nedivte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no Lada je prostě úžasná (a to asi říká vše), měla plno nápadů, vzala si piknikový košík, skoro jsme nevnímala, že nás někdo fotí :-), co se týká času tak přesně nevím, protože to rychle uteklo, ale asi něco kolem hodiny, fotili jsme až po obřadě v Krásném dvoře a pár foteček v zahradě po obřadu. závoj, je krásná věc, ale už bych si ho nevzala :-), ne dělám si srandu, aspoň na tu chvíli to bylo krásný, byl na hřebínek a měla jsme ho zapíchlej jenom tak zezadu nahoře, foto nemám :-(, pokud by nefoukal ten vítr tak by určitě vydržel. matrika taky vše vzládala, měli jsme asi kolem 20 aut a před námi byla svatba asi se 6 auty a po nás asi s 12 a vše se v pohodě vešlo, časově se to taky zvládalo +- 5 min, pak to nebudeš ani vnímat.
Odpovědět
Profilova fotka
Vilo fotečky jsou nádherný :-) všude k Pepčovi vzhlížíš jak k pánu bohu :-D Pavlí já vím :-D , jen se pouč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
všedu k němu nevzhlížím, na jedný fotce ho štouchám hodou a pak máme taky pár jak přede mnou klečí a zavazuje mi botu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no super,diky za info na kosiku jsme uz davno dohodnute,na foceni mame 2 hodiny dopoledne-takze to taky asi bude v pohode,zavoj ja mam na sponky prave,lip drzi ikdyz za nej taham-jen jak mi to tam pridela-aby to bylo hezky myslim.... no a s autama jsi me potesila,protoze taky mame asi 18 aut...tak jsem si rikala,jak se tam pak vymotame,prislo mi to male-hura!!! to je dobry,diky moc za info!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si dělam srandu, jsou krásný .... :-D tak se máš Pavlí na co těšit a máš dobrou inspiraci! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?