Menu Forum

Chomutov a okolí!

5. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 27. července 2007
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 ja mam taky na srazik volno-krome 27.7-to fakt nemuzu!!!! emoticon
veru-ahojky!!!
4. črc 2007 v 18:17  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
Registrovala se 23. února 2006 na beremese.cz. Přidala 477 příspěvků.
  • Svatba byla 16. září 2006
    V obřadní síni kadaňského hradu, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Veru, jsem s Lukajdou trosku v kontaktu... emoticon Oba jsou s Tadyskem v poradku, jen toho ted maji moc na zarizovani. emoticon
Verco, proste musim priletet Ty, aby tu byl nekdo schopen zorganizovat srazik emoticon
4. črc 2007 v 18:22  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 luci-souhlas!
4. črc 2007 v 18:23  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Pavly, 27.7. mám v plánu srazík ... teda jen takový, ze se prijdu podivat na Tvuj obrad. emoticon
Holky, co Kimby? Taky tu dlouho nebyla...
4. črc 2007 v 18:27  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 luci fakt prijdes???to budu moc rada!!!!!!!!!!! emoticon
4. črc 2007 v 18:29  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Pavly, je to v patek, vid? Tak to tak na 99 % prijdu. emoticon Pokud nenastanou necekane problemy...
Jen mi napis v kolik to mate??? Hned si to napisu do kalendrae.
4. črc 2007 v 18:40  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 mame to od pul 2,mam na tebe mailika???
4. črc 2007 v 18:47  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Nevim. Poslu ti ho do IP. emoticon
Taaaak, uz to mam v kalendari. emoticon
4. črc 2007 v 18:51  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 emoticon to me tesi
4. črc 2007 v 18:54  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 emoticon
4. črc 2007 v 18:58  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
Registrovala se 26. července 2006 na beremese.cz. Přidala 531 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
Registrovala se 26. července 2006 na beremese.cz. Přidala 531 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky, jsem tu jen na skok, nez poletim s pejsky ven.
Pavly, dobre, tak 27.7. tedy nemuzes. emoticon A proc??? emoticon emoticon emoticon emoticon
Luci, udelala jsi mi radost, ze mas zpravicky o Lukajde, jsem moc rada, ze jsou v poradku.
Jak znam Kimby, tak ta lita z prace do prace a porad dokola a mozna, jestli nejsou ted nejake vystavy s kocickami. emoticon emoticon
Takze zarizuji srazik na 1.9. na sobotu. Tehulky, dohodnete se, jestli by to bylo lepsi v Kadani nebo v CV. A vubec, nebude mit uz Lukajda vedle sebe Tadeaska? Tak nevim, jestli s ni pocitat nebo ne. emoticon
4. črc 2007 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky,
Leni, Luci a Jani, zitra se sem nedostanu a vy urcite taky ne emoticon , takze vam k tomu zitrejsimu dni D preji hodne lasky a uzijte si tu vasi pohadku podle svych predstav. Pocasi by melo byt ok, nemelo by prset, max. 23 stupnu.
Ja jedu za kamaradkou, abych se s ni rozloucila, takze se tu ukazu az v nedeli vecer. Pa, pa.
6. črc 2007 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
z.u.z.i.k
Registrovala se 3. února 2007 na beremese.cz. Přidala 304 příspěvků a 2 alba. Region Chomutov.
  • Svatba byla 24. března 2007
    V Chomutově, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
z.u.z.i.k
Registrovala se 3. února 2007 na beremese.cz. Přidala 304 příspěvků a 2 alba. Region Chomutov.
  • Svatba byla 24. března 2007
    V Chomutově, Region Chomutov
 Ahojky holky, tak dneska mají velký den další nevěstinky... Takže jim moooc gratuluju a přeju hodně štěstíčka do dalšího života a nějaké to škvrně navíc emoticon emoticon
7. črc 2007 v 11:06  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eleanor911
Registrovala se 4. prosince 2006 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 244 příspěvků a 1 album. Region Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
eleanor911
Registrovala se 4. prosince 2006 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 244 příspěvků a 1 album. Region Chomutov.
 ahoj holky emoticon

od včerejška mi nešel koník,ale myslím na vás od rána nevěstinky emoticon emoticon byli jsme ve městě a viděli 3 svatby,tak na vás musím pořád myslet,jak si užíváte dnes svůj velký den emoticon přidávám se k holkám a přeji hodně štěstí a všeho co je potřeba emoticon počasí se vám krásně vydařilo emoticon už se těším na fotečky emoticon
7. črc 2007 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky holky,takze litam,ale uz od vcerejska moc myslim na nevesty,milacek uz toho musi mit dost-hele ono jim prsi,hele,ono jim to vyjde...no desny,...

takze nevesty - hodne stestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii emoticon
7. črc 2007 ve 12:29  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
Registrovala se 9. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
Registrovala se 9. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Brno Líšeň, Region Brno
 jééé ahojky pavly, tak už se ti to blíží co?copak je nového?já už mám v albíčku prstýnky a dneska budeme tisknout oznámka
7. črc 2007 ve 12:32  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leonka
Registrovala se 28. července 2006 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků. Region Louny.
  • Svatba byla 28. července 2007
    U nás doma na zahradě, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
leonka
Registrovala se 28. července 2006 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků. Region Louny.
  • Svatba byla 28. července 2007
    U nás doma na zahradě, Region Louny
 ahoj holky a speciální pozdrav ahoj pro těhulky a jeden uplně spešl, pro nové mladé paní emoticon emoticon
Dlouho jsem tu nebyla-nestíhám, a pak jsme taky odjeli na svátky pryč. myslela jsem, že napíšu pár řádek z práce, ale bylo toho před dovolenou tolik. Ale to neznamená, že bych nemyslela na naše nevěstinky. Pořád jsem si říkala, už pozítří, pak už zítra a dnes jsem ráno ani nemohla dospat.
A už to máte všechny za sebou emoticon emoticon emoticon
Dnes kolem nás jeli 3 svatby. Pořád jen běhám k oknu emoticon A jako poslední asi v půl třetí -slyším troubení, tak běžím k oknu a kolem nás jede krásně nazdobenej kamion (ta přední část kamionu) a to byla Jana(asterix). tak jsem tady z toho taková naměko a musela jsem vám to přiběhnout napsat emoticon emoticon emoticon .
Jinak já už dva dny statečně peču cukroví a do toho dělám generální úklid. Tedy s úklidem začnu, až to dopíšu. Mějte se krásně všechny a nevěstinky těšíme se na fotečky.
7. črc 2007 v 16:11  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
Registrovala se 16. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 385 příspěvků. Má 38 přátel. Most, Region Most.
  • Svatba byla 13. června 2009
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
Registrovala se 16. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 385 příspěvků. Má 38 přátel. Most, Region Most.
    Region Most
 ahojte holčiny,
omlouvám se za tu prodlevu, ale včera večer jsme se vrátili z dovolené, byli jsme na Vysočině-4 páry, pronajatá chata-no spíše vila emoticon s bazénkem, odjížděli jsme 30.6. a do té doby jsem opravdu nestíhala na net. Počasí nám přálo, tady prý bylo po celou dobu ošklivo, navštívili jsme Červenou Lhotu, projeli se okolo ní na loďkách-to byla romantika, na Hluboké jsme byli, po okolí...no super.

Proto dodatečně, ale nebojte myslela jsem na vás, pro ty dnes již vdané pani, holky, věřím, že jste si svůj den D maximálně užili, počasí vám také vyšlo, přeji do manželského života hodně lásky, porozumění, spokojenosti, trpělivosti, ať se brzy dočkáte přírůstku do rodiny a moc se těším na fotečky ze svatbiček.

Lucinko, dočetla jsem se, že je u tebe vše v pořádku, mám opravdu radost! Také koukám, že Prahu jste si také asi užili s Pavčou, každá jak potřebovala. 27.7. mi vychází denní, ale prohodím si to, takže Pavluš, budeme-li s Lucinkou přijít mrknout, budu ráda...Lucí, půjde to?

Pro srazík jsem, ale na konci srpna...posledního srpna odjíždíme na týden do Německa a poté již bude...pozdě.

Dnes je pěkně, od zítřka se má hodně ochladit, tak jdeme něco pojíst a někam vyrazíme ještě na výlet.

I když tu nejsem, často na vás myslím, třeba na dovolené jsem 7.7. ráno snídala a hlavou mi prolétlo, že já si v klidu sedím u snídaně a holky se za pár hodin vdávají emoticonNa těhulky také myslím, na obě Lucinky i na ty, co připravují...už mi chybíte, tak snad brzy Pa pa

A co ostatní vdané paní??? Zuzík, El-jak žijete?

S Verčou jsem si psala mailíka, takže o té vím emoticon

Leonko, jak přípravy? Vše ok?Jé s tím kamionem to muselo být pěkné.
8. črc 2007 v 09:59  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky holky, tak se hlasim v celkem podivnem stavu, vcera jsem se loucila s divcim jmenem a kupodivu se to nejak vyborne povedlo,holky udelaly super atmosferu a fotecky a video to poradne dokumentuji....az to postahuju a potkame se tu,tak vam to pochopitelne ukazu-nechci to sem davat na dlouho,vsak vite,.....
desne me boli hlava a hlavne mam namozene vsechny svaly na krku,jak jsme to roztacely-no fakt to byla bomba.....joooo a hlavne,milacek se mi rano ozval, sice zatim nevim vic,jak to tam vypada,co rozbili a tak,ale mluvila jsem s nim,takze je v poradku a¨neni hospitalizovany-takze nam se vcerejsi den moc pövedl a snad i nasim nevestam......jak psala kim-ja na ne stale myslela a jednu nvestu jsem i videla......byla¨jsme rozechvlela za vsechny ty nevestinky.....

jinak kim,luci-ja vas tam moc rada uvidim!!!!! bude to pro me cest!

kim-jsem rada,ze se dovolena povedla a ze se mas dobre!!!
leon-jsi fakt statecna,ze peces-jsi nervozni???ja jsem tak divne mimo sebe,ale nervozni to bych nerekla....

holky, my to mame fakt za par, ted je rada na nas emoticon emoticon ja se asi bojim
8. črc 2007 v 10:12  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dytik
Registrovala se 28. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Chomutov.
  • Svatba byla 4. srpna 2007
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
dytik
Registrovala se 28. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Chomutov.
  • Svatba byla 4. srpna 2007
    Region Chomutov
 Ahoj holky z Chomutova!
Potřebuji poradit...nemáte nějaký tip na kosmetičku v CV na líčení! Díky
8. črc 2007 v 11:10  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky dytik-ja na kosmetiku nechodim a liceni na svatbu jsem si domluvila od mary kay - ale pani je z prahy a jezdi sem jen obcas....
8. črc 2007 v 11:39  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 holky,tak jsem tu zase na chvili ,cekam na vizazistku,prijde se podivat jakou mam ted plet a pry mi snad i prinese neco na ty skvrny....ale me je desne zle,mam ukrutnou migrenu,mam zablokovany krk a od toho,nemuzu s nim hybat,kdyz je stabilizovany,tak je mi lip,pri pohybu desne trpim a je mi az na zvraceni

co mlade paní, jak jste na tom??????
8. črc 2007 v 18:02  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vilo (33 r.)
Registrovala se 19. září 2006 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků a 3 alba. Má 10 přátel. Region Chomutov.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Zahrada Františkánského kláštera v Kadani, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
vilo (33 r.)
Registrovala se 19. září 2006 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků a 3 alba. Má 10 přátel. Region Chomutov.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Zahrada Františkánského kláštera v Kadani, Region Chomutov
 Ahoj tak to mám úspěšně za sebou a je ze mě mladá paní emoticon bylo to moc krásný, absolutně super s Pepčou jsme si to moc užili. Tak za chvíli šoupnu nějaký fotky a pak musim zase letět ...
8. črc 2007 v 18:32  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky leni-gratulouju,moc se tesim na fotecky,jsem rada,ze vam to vyslo!!! emoticon
8. črc 2007 v 19:03  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, tak jsem se tu zacetla, malem jsem si pripalila veceri v troube a do toho se mi sekl pocitac.
Moc jsem na vas taky vcera myslela, vsude jsem hlasila, ze se mi vdavaji 3 kamaradky. emoticon
Takze doufam, ze se vam ten vas den D vydaril. Uz jsem zkoukla fotky u Lenci, byla jsi nadherna nevesta. emoticon
Tak ja to vidim tak, ze se udela srazik posledni tyden v srpnu a pak toho 1.zari. A kdo kdy muze, tak dorazi. emoticon
8. črc 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky,
holky,tak lenka tam ma opravdu uz fotecky v bilem,nejak tomu nemuzu uverit,jsem naprosto dojata,tak tady ted rvu jako zelva emoticon
9. črc 2007 v 08:12  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eviczka
Registrovala se 28. února 2007 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků a 1 album. Region Chomutov.
  • Svatba byla 16. června 2007
    V Kadani, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
eviczka
Registrovala se 28. února 2007 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků a 1 album. Region Chomutov.
  • Svatba byla 16. června 2007
    V Kadani, Region Chomutov
 ahojky holky,

už jsem se ti Leni také koukla na fotečky.Slušelo vám to!Jsem ráda,že jste si to užili jak se máemoticon
Pavly,jestli ti to nebude vadit,příjdu se na tebe také podívat,přišla bych společně s Jaruškou..

Jinak gratuluji i ostatním nevěstám,které měli stejně jako Lenča svatbu 7.7.emoticondoufám,že také přidáte rychle fotečkyemoticon)
9. črc 2007 v 08:17  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky evi-nebude mi to vadit,jen prijdte,uz jsem o tom s jaruskou mluvila,budu rada za podporu od kazdeho!!!!!

jo a na zapijeni to pak uz tak slusive nebylo,ale nechci tu davat nic,kde by nektera z nas nebyla Ok,....bylo to fakt super,jsem to vubec necekala,plno holek dorazit nemohlo a presto to bylo nezapomenutelne...asi i pro okoli emoticon
9. črc 2007 v 08:57  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
Registrovala se 10. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 648 příspěvků a 3 alba. Region Louny.
  • Svatba byla 7. dubna 2007
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
Registrovala se 10. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 648 příspěvků a 3 alba. Region Louny.
  • Svatba byla 7. dubna 2007
    V Žatci, Region Louny
 Jéé Leon, já se koukám do sobotních novin a Hynďa tě odchytil v Podbořanech u památníku a jsi tam emoticon
9. črc 2007 v 09:24  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
    Region Most
 Ahoj Leni, moc jsem na tebe myslela, ale ty fotečky!!!! Byla jsi prostě nádhernáááááááá. Prostě mám z tebe radost! Užívej si těch prvních okamžiků manželského života, gratuluji ještě jednou.
9. črc 2007 v 10:55  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš