Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdo chce může mrknout na koníka http://www.modrykonik.cz/fotoblog/luc...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucko, krásná holčička....:o))
Odpovědět
Ahoj Luci, krásná holčička :-) Já na FB jdu, jen když mi přijde do mailu, že mi tam někdo něco poslal.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Luci, krásná panenka! Mony, já to mám úplně stejně, jdu na FCB, jen když mi přijde do mejlu, že mi někdo něco napsal :-D
Odpovědět
Markét, já k FCB nemám důvěru, četla jsem, že bylo dost lidí, kteří zjistili, že za něco málo korun kdosi prodal jejich důvěrné informace, které normálně nikdo nikde přečíst nemůže.
Odpovědět
Ahoj, tak jsme zpět z dovolené v Luhačovicích a okolí...a potřebovala bych se nějak dát do kupy. :-N Tom byl docela zlobivý, výlety zmáhaly, tak teď tak ideálně sama někam se odreagovat, to bych brala :-x :-D Počasí nám docela vyšlo, hotel taky docela ok, ale doma je stejně nejlíp :-D
Odpovědět
Holky byla jsem tady v tom penzionu a jako fakt byl super i pro děti http://navysocine.penzion.com/
Odpovědět
Já můžu doporučit tohle, obrovské pokoje, 4m mimčo nebyl problém, bylo tam ještě pár rodin s dětma do cca 2let a pak teda samo důchodci, ale úplně v pohodě, nebyli to ti na lázeňském zadarmo pobytu, dokonce jsem chodila dobrovolně i plavat do bazénu (abych vypadla na chvíli od vřeštícího T. :-N :-x) http://www.hotel-ambra.cz/
Odpovědět
Blani, to vypadá pěkně. A za "útěky" od mimča se nemusíš stydět, to prožije každá mamka. Možná T. nemá moc rád změny, přeci jen jiné prostředí, akustika, postýlka ..... některé děti to nesou hůř. ;-)
Odpovědět
Moni - on má teď takové období asi 3 týdny, jelikož napřed pořád brečel a nejedl a pak mudr. zjistil, že ho bolí v krku, tak se naučil , že ho nosím, jak brečí, a pak toho zneužíval a řval i dál, když už byl ok, tak jsem ho nechtěla tak nosit (hlavičku ještě nedrží 100% a váží přes 8kg a furt mám zánět šlach na ruce, takže to fakt moc dlouho nevydržím), ale jen uviděl postýlku, tak byl řev :-N A naučil se i se vztekat, to mu jde na 1, jsem netušila, že se může vztekat už tak malý dítko :-N Zítra jedeme k našim a pak možná do Jihlavy do ZOO, tak zase budeme na čertsvým vzduchu :-D A dnes bylo nááádherné počasí, snad to ještě vydrží ;-)
Odpovědět
Blani: No neboj, až bude větší, bude se vztekat víc :-D To víš, děti se rychle nechají "rozmazlit" nošením a pak chtějí, aby to tak bylo pořád. Neboj, to se odnaučí, jen vytrvat. Však na ty tvoje ruce to není dobrý a na jeho krční páteř taky nee. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani , vítej doma... :-) Ahoj Mončo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Len, já jsem tu skoro pořád, nakukuju, ale tu nikdo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak zase po dlouhé době jsme tady. holky, já teda za tenn FCB nejsem vůbec ráda :-(
Odpovědět
Marketas: No abych řekla pravdu, me FCB otravuje, jak je všude a staň se fanouškem ..... :-p
Odpovědět
a chčije a chčije... :-S
Odpovědět
Blani to je fakt, ale zas bylo poslední dobou sucho ;-) Aspoň porostou houby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dneska je nádherněéééééééééééééééééééééé
Odpovědět
Ahoj Markét, no jak kde, u nás začalo svítit sluníčko až teď. Ale je teplo. ;-)
Odpovědět
Tak dnes tu svítí sluníčko už od rána :-)
Odpovědět
Ahoj, fakt super podzimní počasí.... ;-) Snad to vydrží i o víkendu, který si všechny pořádně užijte! Včera jsem byla u Ivky, probraly jsme, jak ten čas letí, děti rostou, atd..moc fajn odpoledne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Blani, celkem závidím, že se můžeš vídat s holkama, já jsem tady taková odříznutá, všechny jste daleko. Koukala jsem na fcb, jak je Tomášek nádherný, fakt moc krásné dítko, povedl se Vám! :-) A jak se všechny máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markét..já jsem tady v plzni taky odříznutá :-( Jinak u nás vše v pohodě...Filda je ve školce, ani se mu nechce domů, nejradši by tam i nocoval..natálk auž běhá sama, takže 10 minutová cesta na nákup se bez kočáru protáhne na celé dopoledne, obzvlášť teď, když je všude tááák zajímavé listí na zemi..... :-D
Odpovědět
Já se taky hlásím k odříznutým :-D
Odpovědět
No holky, abby to zase nevypadala, jak si děláme srazy, s Ivkou jsem ho měla před 1,5 rokem společně s Majky a Šárkou (a samozřejmě Terezkou) a pak až teď, a před měsícem tu byla na focení Terezka znovu, jinak prd :-N Leni - to je dobře, že se mu tam líbí, zrovna teď si některé holky na MK vylívaly srdířčko, jak školka s těma staršíma dětma děs, jak tam nehctějí být, mají problémy atd... pro nás ještě daleká hudba budoucnosti, tady ho stejně vezmou až do předškoláku :-D U nás nic nového, kromě toho, že Tomovi stačí stále míň a míň spánku, takže dnes se opakovala včerejší noc, řádění od půlnoci do půl 3 a od 5 už byl vzhůru... takže jsem ho ráno přemlouvala, ať už spí, že mi 2,5hod .spánku fakt nestačí :-N Jsem to ale macecha :-D
Odpovědět
Tak Anička je ve školce spokojená, dokonce jsme prvních 14 dní měli histeráky, že nechce domů. Teď už pohoda. kubík už si zvyknul, že ji chodíme vyzvedávat a i se těší a běží napřed. Doufám, že Kuba bude příští rok ve školce taky tak v pohodě. Blani: Mě když se takhle brzy vzbudilyděti, tak dostali flašku s mlíkem a já zas zalehla. Oni taky ještě usnuly. ;-)
Odpovědět
Moni - on právě má hlad, napije se , ale pak místo aby usnul, tak řádí, chce si hrát, povídat a pak už ho to nebaví, tak se zvtejá, to mu jde náramně...ve dne v noci :-N Takže 2 hodiny řevu, pak znovu kojení , protože už jak je trochu XXL, tak musím kojit furt (zatím nepřikrmuju, až nejdřív za měsíc), aby neměl hlad, a pak si ještě pořve, pl hodinky , hodinku a pak vytuhne... :-N flašku si nevezme, zkoušela jsem i nějakou kaši, tu taky ne a víc nechci, mudr, říkal, ať vydržím plně kojit do 6m, že rozhodně mu nic nechybí , spíš mu nějaké to kilo a centimetr přebývá :-D Jsem nedávno zase musela jedné babě v obchodě vysvětlovat, že malej je "normální" a ne "postižený", jsem ho měla ve sporťáku, v úplným lehu a on se začal zase rozčilovat (on se zvždycky v tom obchodě vzteká, nevím proč), tak nějaká chytrá baba, že ho mám přece posadit v tom sporťáku, že jinak ať se nedivím, že se rozčiluje, když musí ležet, tak sjem jí říkala, že ho neposadím, že sedět neumí, tak musí ležet...tak se hrozně divila, co mu je, že ještě nesedí, tak sjem říkaal, že mu nic není, že mu jsou teprve 4 měsíce, že to prostě děti ještě nesedí...tak sklapla, že prý myslela, že je mu tak 9m :-N Předtím zase jiná prodavačka (máme tu takovu malou samošku se samo chytrýma důchodkyněma :-N ), že mu mám koupit párek, aby nebrečel :-N asi si dám na kočárek nápis Tom-5 měsíců, nesedí, párky nejí :-D :-D :-D A to je super, že Anička je ze školky nadšená, snad bude i Kubík v pohodě. ;-) Já chci zpět taky do školky, po obědě si dát šlofíka, k tomu by mi paní učitelka přečetla pohádku ... :-D :-D :-D
Odpovědět
Blani, já si tu dávám šlofíka s Kubíkem, ale jak to budu dělat příští měsíc v práci teda nevím :-D K sezení - švagrová má klučinu a on v 9 měsících ještě nesedí, ale ani neleze po čtyrech, max se plazí. No je to jejím přístupem - od miminka má Míšu jen v lehátku, a tam se nemůže ani otočit na bříško a tak, takže nemá jak se to naučit. Já měla děti na zemi na dece a tak ve 4 měsících už i lezly a Ani seděla na konci 5 měsíce sama. Ale některé děti jsou "línější", to měla kolegyně v práci, holčina jí začala chodit až v roce a půl, ale jen za ruce. No jo, babky jsou šílený, mě zas jedna kdysi říkala, že proč nutím Aničku už chodit ..... no ona chodila sama a byl jí rok, ale jak byla malinká :-D To mají kolikrát lidi starostí, co? ..... Ale když vidí někoho vyhodit papír na zem nebo někoho čmárat po zdi, tak jsou slepí a hluší :-|
Odpovědět
Já chci začít pracovat od 1.1. . většinu času z domu, ale uvidím jak to budu dělat. Zatím mám slíbeno od sestry hlídání přes den, když budu potřebovat (třeba 2xtýdně 2 hodiny) a jinak se budu snažit pracovat jak Tom usne, takže tak od 20:00 do 2:00, akorát teď v noci řádí, dnes už od 22:00, tak uvidíme...kdyžtak ten živnosťák mžu zrušit vždycky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, buďte rády, že můžete pracovat, ne každá mamina po mateřské má to štěstí, že se má kam vrátit. Jýá to budu taky jednou muset řešit a to bude zase masakr. jak se všechny máte?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?