Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jen by mě zajímalo podle čeho berou počet příspěvků. protože u starého beremka jsem měla cca 7000 a teď 3800 tak si to asi vycucali z prstu.... :-N
Odpovědět
Len tak to netuším, možná se jim při převodu něco pokazilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@len.z jestli před tím nebrali dohromady příspěvky i z BRMS i z MK a teď je to třeba zvlášť. Stejně nevím proč to měnili.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já nevím, ale na Koníku já měla asi 20 příspěvků a věšinou jsem psala na Beremko..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to pak nevím,ale je to jedno,žádný bonusy za větší počet příspěvků stejně nedávají tak co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nebyla jsem tu asi tak sto let :-) Dala jsem do alba fotku malé, tak kdo nejste na koníku, tak můžete mrknout na moje štěstí tady. A jak se všechny máte??
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda konečně sem začnu chodit a nikdo tu není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak jsem zase tu,je čas Vánoc,tak by to chtělo dáreček :-D :-D :-D Textík nejde asi moc přečíst,takže Vám všem přeje celá naše rodinka šťastné a veselé a bude nás zase o jednoho víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ferinka tak to velká gratulace a kdy to bude?
Odpovědět
Profilova fotka
@badik v květnu,když bude vše ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ferinka tak to jsi jako já tak to můžeš s náma diskutovat na koníkovi ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ferinka http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema...
Odpovědět
Ferinka veliká gratulka x-) A badik Ty taky? Tak moc moc gratulujeme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to je super...Naše natálka je 12 května...:o) ;-)
Odpovědět
Ahoj, všem přeji krásné svátky, pěkně si odpočiňte v kruhu rodiny, načerpete síly do dalšího roku a ať vám ježuch něco pěkného naježí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, mooooooooooooooc gratuluji těhulkám a všem přeji nádherné prožití vánočních svátků!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, mooooooooooooooc gratuluji těhulkám a všem přeji nádherné prožití vánočních svátků!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Ahoj, tak jaké jste měli Vánoce? U nás to nějak proběhlo divně, ale dětičky byly nadšené :-D
Odpovědět
Ahoj, no my byli 24-26.12. po příbuzných, takže takové "rozlítané", chlapovi se to líbilo (všude jídlo, většina tahala malýho, atd.), já bych treda dala přednost tomu být doma |-| Tak jsem ráda, že jsme včera večer dojeli, doma sice binec, ale doma je doma :-N Tomvi se líbily stromečky s blikajícíma svíčkama, dárky jsme moc neřešili, dostal od nás 3 drobnosti, i s M. jsem si dali jen drobnost a bylo to :-p Až příští rok, to už bude mít rozum, tak asi budu dárky pro něj víc řešit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc Vás všechny zdravím po stráááášně dlouhé době a gratuluju těhulkám! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://zuzka16.rajce.idnes.cz/Hodne_k...
Odpovědět
Profilova fotka
http://zuzka16.rajce.idnes.cz/Hodne_k...
Odpovědět
Profilova fotka
Vám všem, krásného silvestra a úspěšný nový rok 2011!!!!!!!!!!!!! a pro naší rodinku s jednou parádní změnou :-)))))))
Odpovědět
@barca1 S jakoupak změnou? Pochlub se. 8-) Vše nej do nového roku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já to ještě nechtěla ventilovat ,ale prostě takovou krásnou zprávu nevydržím neříct Takže, přidávám se mezi Těhulky a pokud bude vše ok v půlce září bude u nás přírustek ))))Je to čerstvé, zjistila jsem to teprve teď 30tého ))ještě jsem nebyla ani u doktora ,ale povalím příští pátek, tak snad bude vše ok Jen prosím na Facebooku zatím nesdělovat )))
Odpovědět
Barčko to je krásná zpráva x-) gratuluji
Odpovědět
Profilova fotka
@momou děkuji ted ještě aby bylo vše ok :-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?