Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi - já právě koukala, že jste jí snad už všechny na FB napsaly a víte to, a ono teda ne :-N Tak snad nebude M. moc naštvaná :-N :-x Omlouvám se! :-x Jinak asi dnes obejmu WC, udělat si pomazánku s majonézou v tomhle hicu může napadnout jen mě...když já chtěla M. udělat něco k večeři, je teprve někde na cestě ze služebky... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A já zas nic nevim ]-(
Odpovědět
Život ženy se dělí na tři období: 1. Jde na nervy svému otci. 2. Jde na nervy svému muži. 3. Jde na nervy svému zeti. Dědečku, souložíte ještě s babičkou?? - No to si piš, že jo! Ale bába u toho musí mít nasazenou plynovou masku.? - A proč?? - Tak za prvé jí to víc sluší, za druhé mi do toho nemůže kecat a za třetí, když jí zacpu filtr, tak sebou hází jak sedmnáctka. :-N :-D Číšník konečně přináší jídlo a prstem přidržuje maso, zákazník ho okřikne: "Co znamená ten prst na mém řízku?" - "To chcete, aby mi už potřetí spadl na zem?" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko, Markétka čeká druhé miminko x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani ty jsi šoumen, fakt :-D :-D :-D :-D :-D Jsem ráda, že jsi v pořádku a pár kilo navíc tě nevytrhne, neboj, ostatně jsi zvyklá, ne????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi...jasně..kilo sem, kilo tam x-)
Odpovědět
Jé Macetka bude mít druhé x-) x-) x-) x-) x-) x-) Gratulka, já ji na FCB taky nemám, nebo mám? Já tam nechodím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj Leni, je to tak, ale jak u koho :-D
Odpovědět
Když mě ještě zůstaly kila z těhu, a nejen , že se nevlezu do ničeho co mám doma, ale ani mi moc nesedí věci v obchodech, nehledě na to, že při pohledu na ty velisoti uváděné na vysačce je mi zle :-p Kde jsou doby s vel.36 :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Blani 36 já měla ve školce :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Tak o Macetce je to úžasná zpráva!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holčičky, mějte se tu krásně, nezlobte a za 10 dní papapa x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky jak se tu všechny máte:)ikdyž z většinou z vás se potkávám na fb :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, konečně jsem se k Vám zase dostala, když je teď krásně tak se snažíme být co nejvíc na chatě a máknout tam, i když teď náš škaredé počasí vyhnalo zase do bytu :-) doufám, že jste ty vedra nějak přežily, já jsem se snažila chladit v bazénku ;-) a v práci máme naštěstí klimatizaci tak se dalo v pohodě pracovat, protože kdybysme měly v laborce 30 stupňu tak bych asi nic neudělala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hoky, tady to nějak skomírá, co?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, taky chcípnul pes, to je smutné............. :-| :-| :-|
Odpovědět
Ahoj, já jsem minulý týden trochu bojovala s malým, tak jsem nějak neměla chuť :-| Zítra jdeme na výlet do zoo, tak snad nebude pršet ani velké vedro :-S A jdeme právě objednávat pobyt v Luhačovicích na dovču, už se těším... ;-)
Odpovědět
# Cokoliv dáte ženě, ona z toho udělá něco víc... # # Dej jí semeno, bude mít dítě, # dej jí dům a udělá vám domov, # dej jí potraviny a udělá vám jídlo, # dej jí úsměv ona vám dá svoje srdce. # # Ona rozmnožuje a rozšiřuje to, co je dané. # Takže jak jí dáte hovno, buďte připraveni přijmout tunu sraček..... # # My ženy jsme andělé.... # # A když nám někdo poláme křídla, # prostě v létání pokračujeme na koštěti! # # Jsme flexibilní. #
Odpovědět
Moni - :-D :-D :-D :-D Tak ZOO padla, a dnes je hnusně ach jo. Stejně je Tom KO, snad bude o víkendu líp (počasí i Tom). Tak všem krásný víkend, ,odpočiňte si a načerpejte síly do dalšího pracovního týdne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kdo jste z Prahy a okolí,dělá se zítra sbírka,i jsem to prdla do diskuze http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema......
Odpovědět
Profilova fotka
feri, mě to nejde.............
Odpovědět
Profilova fotka
Snad se to sem zkopíruje ze stránek dobře Pomozte prosím rodinám s malými dětmi, postiženými letošními povodněmi! Zapojte se do naší sbírky „Babyweb pomáhá rodičům a dětem“, kterou pořádáme zítra, v úterý 10. srpna, v Praze 5, na Náměstí Kinských, mezi 12. a 19. hodinou, hned vedle vstupu do Kinského zahrady a parku. Mapka zde. Pomozte rodičům malých dětí, kteří přišli o všechno! Přineste zítra cokoliv z níže uvedeného seznamu (ideálně celá balení kvůli snadnějšímu převozu): - Plenky jednorázové i látkové - Vlhčené ubrousky - Sušená mléka a kaše - Lahvičky, savičky, dudlíky - Dětské výživy a příkrmy (nejlépe balené v plastu, pokud bude možné) - Podložky na přebalování - Dětské repelenty - Dezinfekční ubrousky, gely - Krémy na opruzeniny - Kojící vložky do podprsenek Chceme poslat cílenou pomoc malým dětem a jejich rodičům, proto například balenou vodu či Savo přenecháváme profesionálním humanitárním organizacím. Jsme v přímém kontaktu se starosty postižených obcí a podle jejich informací existují v Mníšku, Frýdlantu, Chrastavě, Višňové, Bílém Kostelu, Hrádku nad Nisou, Jánské, Jetřichovicích, Raspenavě a dalších obcích stovky rodin s malými dětmi, kterým povodeň vytopila nebo zničila jejich dům. Pomoc tak velmi potřebují. Děkujeme. Všechny informace najdete ve složce Sbírka POVODEŇ 2010. Věci, které se podaří díky sbírce shromáždit, hned ve středu 11. srpna osobně rozvezeme přímo do postižených obcí a ve spolupráci s krizovými štáby předáme starostům, v menších obcích přímo postiženým rodinám. Potřebujeme dobrovolníky i auta! Hledáme dobrovolníky, kteří nám pomohou s organizací sbírky v Praze i jejím rozdělováním na jednotlivých místech. Zároveň hledáme i auta s řidiči (typově dodávky nebo skříňový nákladní automobil), která sbírku rozvezou. Kdo máte tento den čas a chuť, hlaste se prosím na emailu redakce nebo na tel. čísle: 226-202-280.
Odpovědět
# # # Turista bloudí po Vršovicích a strašně potřebuje na WC. Vtom uvidí

# barevný

# # # nápis EUROTOILETS.

# # # Vejde do mramorem obložené místnosti, kde za pultíky postávají

mladé

# slečny

# # # v slušivých uniformách.

# # # Jedna mu hned vyjde v ústrety: "Dobrý den!, co pro Vás můžeme

udělat?"

# # # Turista se kroutí: "Potřeboval bych využít Vaše služby."

# # # Slečna se posadí za počítač: "Přejete si kabinu, anebo pisoár?"

# # # "Kabinu."

# # # "Dáváte přednost barvě modré, zelené, růžové nebo klasické bílou?"

# # # "Třeba i bílouúúú..."

# # # "Máte raději toaletní papír, nebo Vám můžeme nabídnout současný

trend s

# # # intimní sprchou?"

# # # "Papííííír!"

# # # "Výborně! Přejete si jednovrstvový, vícevrstvový, barevný, s vůní

růží

# nebo

# # # raději svěží mentol?"

# # # "Stačí i noviny!"

# # # "Retro řešení bohužel zatím nemáme v nabídce, ale děkujeme Vám za

námět

# # # narozšíření našich služeb.

# # # Jako protihodnotu Vám rádi poskytneme zdarma použití umývárny.

# # # Budete si přát hudbu klasickou, nebo raději něco říznějšího?"

# # # "Aáááááá...." - zavyje turista.

# # # "Ano znám. Takže výběr operních árií. Skvělá volba. Budete platit

kartou

# # # nebo v hotovosti?"

# # # Turista vytáhne peněženku a zaplatí nemalou sumu za papír, který

právě

# # # vylezl z tiskárny.

# # # Potom přes zuby procedí: "Tak a kde se můžu vysrat?"

# # # Slečna se poohlédne, nakloní se k turistovi a pošeptá mu do ucha:

# # # "Neměla bych to vlastně říkat, ale my chodíme naproti do hospody.

# # # Tady máme jen zákaznické centrum.

# # # Provoz je v Ostravě!!"

#


Odpovědět
Feri: Tohle je dobrá akce, ale bohužel nejsem v Praze. Ale pokud to politikům projde, tak každý pracující člověk bude odvádět nejen daň ze svého platu, ale i 100,- měsíčně na takovéhle katastrofy. ]-(
Odpovědět
Moni - :-D :-D :-D :-D :-D (tím myslím ten vtip ;-) )
Odpovědět
Snad Vás pobaví i toto, dnes mi to došlo do mailu: http://www.dzoukr.cz/blog/xxxlutz-kdo...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jdu vás zas po dlouhé dob+ě pozdravit :-)jak se všichni máte? momou xxxlutz fakt dobrý :-)
Odpovědět
Vojáci, vracející se domů ...... Co na to říct? http://www.youtube.com/watch?v=FMT34a...
Odpovědět
Všm krásný víkend! Moni - no raději nekoukám, jsem nějaká přecitlivělá poslední dobou |-|
Odpovědět
Tak poslední dvě alba jsou z tohoto víkendu. 8-) http://holubcovi.homeip.net/gallery/v...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?