Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Len, tak s Tebou opravdu souhlasím. Já jsem spíš měla víc strach před porodem, v den porodu jsem tak nějak věděla, že to zvládnu a byla jsem v klidu. S mlíkem jsem si starosti nedělala, prodávají UM (Sunar, Nutrilon, ...). Ale depresivní pro mě byl pobyt v nemocnici, jako bych byla ve vězení. A každá "ošklivá" zmínka o miminku mě hned rozbrečela (když došla máma a řekla, že Anička je jak stažený králík ...... i sestra jí pak vynadala). Blanka to všechno zvládně v pohodě. A ještě bude ráda vzpomínat na chvilky, kdy mohla jen tak lenošit a nic nedělat :-D Dobrou a zítra na mě aspoň trochu myslete, jdu na vyšetření s ledvinou. :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, díky všem, kdo myslíte na Blanku a psaly jste jí.Dnes už byla relativně v pořádku, dostala malého k sobě konečně, tak se přesvědčila, že je v pořádku a je jí lépe. Moc děkuje za zprávy, moc vás všechny pozdravuje i s Tomáškem a omlouvá se, jestli na někoho zapoměla s odepsáním... Jinak u nás bylo hezky odpoledne, tak jsem s dětma vyrazila do ZOO, viděla jsem malou opičku, je nádherná!!!!!!!!!!!Hlavně tam všechno roste, kvete, je to krása. Ta se mějte, papa
Odpovědět
Profilova fotka
http://zuzka16.rajce.idnes.cz/ZOO_TRO... fotky ze včerejška, je tam i miminko, ale musím si s fotkama pohrát ještě.............
Odpovědět
Miminko je krásné, taky se na něj vypravíme a zas budu fotit ;-) ale pro jednou nevezmem děti, oni mi moc utíkaj a já pak fotím ve spěchu :-D
Odpovědět
Tak já jdu na to vyšetření ................... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Mony, na jaký vyšetření? Lenim kdy jdete s Fildou k té mudře? Zuzi, Blanka zapomněla na mě, ani včera nenapsala, tak jsem ráda, že je v pořádku!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. Markét k Mudře jdu dnes s Natálkou na prohlídku, tak se s ní nějak domluvím na tu alergologii... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Leni, jo tak, já jsem to asi zas blbě pochopila....
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Zuzi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě to za vámi nechtělo pustit :-| Ahoj Zuzko... U nás vylezlo sluníčko, tak se těším na prochajdu..za hoďku jdeme na tu prohlídku :-) Markét to máš jedno, kdo se v těch dětech má orientovat, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my frčíme k dr... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni, ale je to ostuda.....Ale hlavní je, že se v nich orientuješ ty :-DDDDDDDDDDDD
Odpovědět
Ahoj, tak jsem zpět. Vyšetření (vylučovací urografie kvůli ledvině) mělo být hotové tak za 45 minut, no já tam byla až do 11 hod (od 7:30 hod). S tím, že TRG snímky se dělají 3-4, mě jich dělali 7 a pak mě poslali na CT. Takže to stojí za prd. Pro výsledky si jdu zítra, neb se nad tím vším prý sejde víc doktorů (měl to dělat jen jeden). Ještě se cítím jak praštěná, tak půjdu spát. Ale jisté je, že mě operace nemine :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, to mě moc mrzí ;-( , ještě neházej flintu do žita, třeba to nakonec dobře dopadne....
Odpovědět
To si nemyslím, páč jsem slyšela jak mezi sebou volají a dohadují ...... ale jako byli na mě milí, tak aspoň to. No jo, sem si to hezky naplánovala a ono zas prd.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... Mončo hlavu vzhůru...musíš bojovat.... ;-) Tak prohlídka Natálky v 1 roce: 9600g, 72cm, což je teda podle tabulek o 3 cm méně ne má být ]-( ]-( ]-( ]-( mě ty jejich tabulky serou ]-( ]-( ]-( Jinak ostatní vývoj v normálu..... Markét domluvila jsem se s ní,že a tam půjdu s Naty za 2 měsíce na očkování, tak že mi dá tel číslo a žádanku na tu alergologii , ale e jsou tady u té dr čekací lhůty cca měsíc, take je prý čas.... Zítra musim objednat Fildu na to oční a ušní.....pořád nějací doktoři...blbý nemoci a pily ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Len: Natálka je v pohodě, Kuba měl v roce 9,10 kg a 65 cm. Naše mudra to neřeší.
Odpovědět
Aha tak oprava, jsem zmáčkla špatný čísla 74 cm. Anička měla 9,9 kg a 75 cm.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou středu vám všem.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... U nás je už od rána krásně, v noci teda pěkná buřina, ale aspoň se trošku vyčistil vzduch :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky naší Natálce je dneska 1 rok :-)
Odpovědět
Ahojky, tak u nás je teplo, sice mraky, ale krásně čistý vzdoušek. Natálce krásné narozeniny x-) Tý jo, to už je veliká holka, strašně to uteklo.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, Natálce přeju vše NEJ k 1. narozeninám. Je šílený, jak to hrozně letí! A jinak s těma doktorama - je to na houby, ale díky za to, že je máme, to by bylo mnohem horší!!!!!!!!! Mony, to mě mrzí, ale Ty to zvládneš. Uvidíš, co Ti řeknou dál, hlavně dej vědět! Ahojky Zuzi!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem to počasá zakřikla....zatáhlo se a už prší :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, v Olomouci máme od rána zataženo a hnusně. zatím neprší, ale taky nás to nemine :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, tady už zase neprší, ale je to takové že každou chvíli začne.....prostě hnus ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Tak tady jsou mraky, ale i sluníčko
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak Natálka už je pár minut na světě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem právě našla Natálce první prořízlý zub a hned vedle se chystají další dva :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?