Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo tak to gratuluji...tos měla velké štěstí že ti ji vzali......my se dostali do školky teď od února protekcí.Jinak bysme nastoupili až v září. roky po sobě mi Fildu nechtěli vzít, protože jsem na mateřské a je málo místa ve školkach a hodně dětí. ]-( dnes měli besídku a říkal básničku a vyrobil mi velikonoční přáníčko.... :-) až mě to dojalo... :-)
Odpovědět
Len: Tak mi ji vzít museli ze zákona, neb mi končí rodičák. Leda bych ještě jednou do třetice ....... :-N ale ... No ale vzali mi jí do školky co máme před barákem a to jsem úplně nadšená. Ani tu chodí a pořád povídá, že půjde do školky, to je sranda.
Odpovědět
Ahoj holky, Kat, Boži - držím palce, ať to máte co nejdřív a hlavně v pohodě za sebou. ;-) akdyž jsem u toho plánování, mě se líbí datum 22.4., to si zamlouvám já (10.výročí :-D ) Moni - ať je dětem líp ;-) A gratuluji ke školce, tady teda nehrozí, že by vzali dítko, když ti skončí rodičák :-N Ale to naěšětsí ještě nemusím řešit, až za 3 roky nejdřív :-N Market - žehlička vybalená, teď najít odvahu ji zapnout :-D Báro - malá je šikulka, gratuluji! A máš pravdu, fakt to utíká, taky mi to přijde jak pár dní od svatby a než se nadějeme, tak děti půjdou do školy, pak je to kousek do puberty...no prostě samá pozitiva a sociální jistoty :-p :-D
Odpovědět
Blani: To že vezmou dítko do MŠ, podléhá zákonu. Podle kritérií je to nějak takhle: musíš jít do práce, musíš mít trvalé bydliště v místě školky, a přednost mají děti co sou rok před školou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Kat a Boženko, doufám, že dáte vědět, až přijde ten den D! x-) Blani, šup šup ji vyzkoušet, jsme zvědavá, jestli na mě nebudeš nadávat, že jsme Ti ji doporučila! Mony, tak s tou školkou je to super!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, momou: gratuluju ke školce, to je fakt super, kamarádky chtějí taky dát letos zapsat děti do školky akorát že jsou obě doma s mladším dítětem a navíc od té jedné má kluk 3 roky a pořád má plínky tak to jí podle mě nevemou len: ani jsem nevěděla, že chodí Filip do školky, to je taky super, alespoň je mezi dětmi svého věku a Ty máš víc času na malou
Odpovědět
Já zrovna min.týden četla co vydala místní školka - tak první je bydliště, pak věk, atd... mě to dítko vezmou, ale třeba ve školce plné .... jiných národsností v centru :-N prostě mi je musí vzít, ale je jedno do jaké,a samo každý touží mít dítě tady u baráku v nové školce, že :-N Ale teď se řeší, že by se tu narychlo postavila kontejnerová, která by od září mohla užfungovat, ale zatím to jen jen tak v hlavách pár lidí... :-N Ale kdyby to vyšlo, bylo by to super,místo 2 tříd, by jich tu bylo 5, a hned by bylo místa. ;-) Za 14 dní se o tom bude jednat, tak se půjdu kouknout, co vymyslí a bud tišě doufat, aby to prošlo. sStejně je to děsný, člověk řeší, aby měl kde porodit, pak doktory, pak školku,... :-N :-D Taky je u vás dnes tak krásně? teda aspoň za ooknem to vypadá, že je venku sluníčko a teploučko ;-)
Odpovědět
Jija: Tak fakt je, že 3 leté dítko s plínama do školky nevezmou, leda do soukromé. A pokud budou doma s mladšími dětmi, tak šance je skoro 0. Já jdu v listopadu do práce, takže musím ještě jesle pro Kubu. Blani: Já dávala přihlášku do 2 školek. Ta jedna měla navíc 38 dětí, ale prý pokud by se v září uvolnilo místo, tak není problém udělat přestup. Tu máme blíž k trvalému bydlišti. No a na tu druhou jsme se dostali x-) kdyby Vám to vyšlo s tou školkou, to by tam bylo fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
momou: a jak jste na tom u Vás s jeslema, jsou tam nějaké? já jsem zatím žádné v Ostravě neviděla stejně je to na houby s těma školkama, nejdřív všechny porušili a z budov jsou hospody (alespoň tady u nás je to dost časté) a teď školky chybí a maminky nemají kam dát děti :-( a co jsem koukala tak teda za soukromou školu je to docela pálka, skoro můj celý plat :-N blani: tak ať to u Vás vyjde a nějaká ta další školka se tam udělá
Odpovědět
Jija: No já vím o dvouch jeslích. Jinak soukromá školku tu stojí (o které vím) 14 tis. :-(
Odpovědět
V brně jsou prý troje jesle...holt budu muset rodit tak dlouho a prodlužovat si RD dalším dítětem, dokud se to se školkama nšjak nevyřeší... :-D (tak snad nebudu rodit do 50 :-p )
Odpovědět
Profilova fotka
momou: tak to je ještě víc za školku než tady u nás a do jesliček jdeš s Kubou na zápis taky nebo jak to funguje?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se na Vás přišla podívat :-D , Honzík zrovna spinká. Je to zlatíčko přes den, v noci nás sem tam trápí prdíky, ale zatím nám pomáhá masírování bříška. Mějte se krásně všechny a gratuluji těm co mají potomky i těm co je čekají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Blanches, Honzík je krásný miminko, tak si to moc uživejte! Moni, a kam jdeš do práce? U nás je to se školkou v pohodě, bydlení na dědině má i výhody - školku máme jistou. letos je tam v ročníku např. 10 dětí, takže úplně super. Ale o kvalitě učetelek bych teda pochybovala.
Odpovědět
Blani: pokud už budeš mít v jeslích jedno dítko, tak to druhé pak bude mít přednost před ostatními. Aby sourozenci chodili spolu do jedné mš Jija: Tak já se přiznám, že Kubík a jesle jsme ponechali náhodě, snad ho v září někam vezmou. I tak si budu muset dohodnout jinou pracovní dobu. (a pořád doufám v další těhu :-N ) Blanches, ahojky :-) Zab: Budu se vracet do původní práce, zatím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky je tu nekdo nebo jsem tu sama?
Odpovědět
Badik - ahoj, právě jsem dorazila z oběda a teď se snažím to rozdýchat, nějak se mi udělalo nedobře :-N Boži - jojo, má to výhody. Jen u nás v baráku se v letoším "školním roce" narodilo 6 dětí (teda zatím 4 + 2 budeme rodit během pár týdnů :-N ) A když koukám, kolik je tu kočárků v okolí, tak asi i v ostatních domech se urodilo :-N Se za 3 roky před školkou si porveme :-D Jo a máš krásnou fotečku. Já se právě objednala na focení za 14 dní, tak jsem zvědavá, jak to dopadne ;-) Blani - to je super, že Honízk nezlobí (zatím :-D ), jen tak dál.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem tady... Blani, cos měla dobrýho k obídku? Já si ho právě peču v troubě - mletý maso s bramborama a smetanou. Díky za pochvalu fotky, to je od Markétky. A kam jdeš na focení?
Odpovědět
Boži - jdu tady k jedné fotografce v Brně, dostala jsem na ni tip od holky z MK, tak to risknu ;-) M. je teda "nadšene", furt, že mu nastavím foťák a on mě zas vyfotí, že nikam nemusím, tak jsem říkala, že chci opravdu hezké fotky a i s pachatelem :-D :-p A k obědu jsem měla tortily plnené sýrem a špenátem a na nich rajčatové...cosi (nějaký italský název) , kulajdu a hruškový koláč. A k otmu jsem si nechala do 0,5l dát cappy jah,džus a doředit vodou a teď jen ležím a hekám přepapáním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tak odpočívej, já na jídlo ještě čekám... Jo a čas si krátím vybíráním fotoalba na ty A4 fotky, jak jsme se o tom bavili. Ještě to do toho AZ musím poslat na vyvolání.
Odpovědět
Já se taky chystám, ale chci poslat jen 2 na zkoušku, protože min. je vytiskly fakt nehezky, tak uvidím, jak se jim povedou tentokrát. Kdyžtak počkám, až bude tahle akce u konkurence (Fotex)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kdybys to stihla poslat dřív než já, dej, prosím, vědět, jak fotky dopadly. Já bych jich chtěla dát udělat kolem 20, tak ať nemám nějakej hnus.
Odpovědět
Profilova fotka
Velikonoční zajíček nese plno vajíček, nese je na Velikonoce, skončila mu v potoce. Chudák zajíc pláče, pláče, ouška v řece při tom máče. Zajíc vejce nedonesl, lidem štěstí však přinesl. Krásné prožití velikonočních svátků přejí Zuzka a Vašík x-) x-) x-) Jedeme pryč, tak se mějte krásně a užijte si to všichni, maminky, těhulky a i snažilky samozdřejmě!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, večer jedeme kolem vás, tak se koukej usmívat :-D :-D :-D :-D :-D :-D papa zlato moje................
Odpovědět
Ahoj holky, všem krásné velikonoce, užijte si volno, a hlavně ať vás moc nevymrskají ;-) To počasí mě štve, dnes ráno mi mamka říkala, že u nich byla sněhová vánice (a my předevčírem přezuli gumy :-N ), tady "jen" prší a je zzzzzima :-|
Odpovědět
Ahoj,tak mi právě došlo z Aukra, že mám smůlu, že pokud chci od nich peníze, musím podat oznámení os páchání trestnho činu/přestupku na Policii, a až se vše vyřídí atd., tak že jim tam poslat všechno možný a pak to začnou řešit, že by mi vrátili peníze... tak teď přemýšlím, jestli na to mám sílu, lítat po policajtech, kteří sídlí na druhém konci Brna... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné Velikonoce, hlavně hodně pohody a sluníčka a ať vás mužský vyšlupají s citem ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
I já přeji všem krásné velikonoce ;-) Já teď vůbec nestíham sem chodit...Naty pořád někde drandí po čtyřech po bytě a teď už se začla i zvedat do stoje, tak mam pořád co dělat..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přeju všem krásné Velikonoce i když už je vlastně po nich co? tady zrovna prší a to se mi nelíbí, musíme totiž dojít někam nakoupit a netušíme kam a navíc chcem jít odpoledne do kina, tak asi budem muset použít MHD místo procházky
Odpovědět
Tak jsme dojeli z Kerkonoš a i konečně přeju krásné Velikonoce. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?