Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Já nevařím, jedeme pryč. Ale koukni na MMB jsou tam i recepty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou, vyřešíme to smažákem :-D
Odpovědět
:-D
Odpovědět
Všem krásný víkend ;-) Market - konečně mám doma tu žehličku :-D Já se snad na příští žehlení budu těšit :-D Kat - taky jsem uvažovala nad kinem, ale jim to tam vždycky tak hrozně řve, že to nechci riskovat :-( Tak sjem si v týdnu aspoň koupila 4 nové knihy a čtu si :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já byla naposledy v kině v 7.měsíci a zrovna na takové kravině.. my chodíme totiž jen na samé kraviny,páč to vybírá muž 8-( :-D film Den poté... mě u toho málem rozkopala :-D Já bych jen chtěla vidět ten novej film od Vejdělka, Ženy v pokušení x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak do kina se teda dostanem hrozně málo, chodili jsme akorát když H. dostával volňásky z práce, ale to už skončilo, ale co stejně jsme nikdy moc nechodili, radši si to stáhnem do PC a pustíme doma na DVD a máme nohy na stole ;-) já jsem se zrovna vrátila od kamarádky, slavili jsme 3. narozky jejího syna a byly tam 3 děti a docela řádily, pořád se honily a pak chtěly ať děláme bublifukem bubliny, teda ještě mě z toho bolí pusa :-)
Odpovědět
Jitko - teď už to taky vidím jen na ty nohy na stole a DVD :-D A fakt mi hrabe, jsem četla.... ještě mě z toho bolí prsa :-D Jsem si říkala, že to jsi musela fakt usilovně foukat :-x :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Blani, žehlička dorazila? Tak hurá! pak pisni, jestli jsi spokojená! My byli v kině v neděli na Ženy v pokušení a dobrý, já jsme byla spokojená, manža taky a známým se to taky líbilo :-) Eliška Balcerová byla úžasná
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Blani, žehlička dorazila? Tak hurá! pak pisni, jestli jsi spokojená! My byli v kině v neděli na Ženy v pokušení a dobrý, já jsme byla spokojená, manža taky a známým se to taky líbilo :-) Eliška Balzerová byla úžasná
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, se mi to tam vložilo 2x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, teda tady to žije :-| Kat, pořád 2v1. Co kontrola včera? Já jsem pořád pilná jako včelička a pokud dnes vydrží pěkný počasí, tak až Petr dorazí z práce, tak budem šůrovat terasu a umyjem už zahradní nábytek.
Odpovědět
Ahojky ženy. Tak dnes hlásili déšť a zimu a kde nic tu nic :-D Tak paráda. než začnu cosi dělat tak ještě dotazy: Těhulky co bříška? Kat jak je, 2v1? Blani a co Ty? A co miminka? A co ostatní pracující?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Moni, já pořád double, ale zítra jdu na kontrolu, tak uvidíme. Blani, právě jsem zjisitila, že mají na azfoto akci na ty A4 fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak po dnešním ránu, kdy jsem tu lezla po čtyřech a prosila pána Boha, ať už to je za mnou, tak prostě to ustalo a nic :-D Trvalo to dlouhých 10 min, sprcha pomohla. Uvidíme jak v noci a zítra ;-) Mám zamluvené datum 1.4. :-D Boženko, já jsem makala o víkendu na zahradě, máme takovou hroznou plantáž, jsem se to snažila pohraba, uklidit hračky po bafu (horší jak po dítěti) :-D mno ale pak mi tak děsně tvrdlo bříško, že jsem zahodila hrábě a šla si dát nějakou dobrotu :-D Jinak kontrola dobrý, CS 5, čípek měkký, zkrácený ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, si pak všichni budou myslet, že je to apríl. Já jsem si zas vymyslela velikonoční pondělí. Manžel se narodil 20.4. - i když je to den po termínu, tak v to teda nevěřím ani omylem, a navíc bylo pondělí velikonoční, tak bysme to mohli sfouknout takto. Ani bych se nezlobila ;-) Katy tak se drž a každopádně dej vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, drž se a dej vědět! Mony, zima a déšť? Dnes měl být právě nejhezčí a nejteplejší den z celého týdne, až večer bouřky :-)
Odpovědět
Markét jo? No o víkednu mělo prý pršet, ale na Vysočině bylo hezky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky za podporu... už je to fakt vopruz 8-( :-D :-D dneska si s manželem vrznem a třeba i pojedem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kat, zabi: koukám, že jste si pěkně vybraly data na porod, jenom aby s nimi souhlasili i prcci ;-) já se dneska chystám na žehlení tak doufám, že to všechno zvládnu, chtěla jsem to sfouknout už včera, ale nějak jsme byli na katastru déle než jsme chtěli a hlavně nás z úřednic mále trefilo, no hlavně že byrokracie kvete v každé ekonomické situaci :-D
Odpovědět
Kat: Řekni mužovi, aby se pořádně snažil :-D Jija: Přeji úspěšné žehlení.
Odpovědět
Profilova fotka
Áhoj holky, termínky jste si vybrali pěkné, tak snad vám to vyjde podle představ ;-) Zítra na Apríla se narodila moje švagrová a 20.4. můj bráška a ještě manžovo nejlepší kamarád a náš svědek v jednom. My se máme fajn, akorát spaní nám teď dělá problémy 8-( naštěstí se zapojuje i manža, tak se to dá zvládnout. Andulka roste jako z vody, už chodí za ruce nebo se opře o chodítko, židli či cokoli jiného a pěkně si to vykračuje. Občas už vydrží stát i chvilku sama, ale pak zas kecne na zadek. Jinak leze jak drak, to je nejoblíbenější a taky nejrychlejší způsob přesunu, zvládne lézt přes celou zahradu pak troje schody venku i uvnitř domu až do druhého patra k našim x-) ze zvířátek nejlépe umí kačenku, krávu a opici (to začně vřískat a plácat se do hlavy), taky auto a konečně jsem se dočkala i volání mámámá, i když to používá běžně a místo oslovení máma používá stále ťáťá :-N dneska jsem jí naučila pucovat si ručičky od špíny, taky mi pomáhá, když jí mažu, zapichuje prstíček do mastičky a maže si nožičky (pravda někdy i když má tepláky :-D ). No a těšíme se na naše druhé společné Velikonoce, letos půjde prvně hodovat i po sousedech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kde všechny jste, snad nerodíte??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tadýýý ale nerodím :-D :-D :-D Můj bráška je taky 20.4 :-) :-) :-)
Odpovědět
Tak já nerodím, ale u nás se blinká ............ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo copak?nějaká viróza? Kubí nebo Aní? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jsem zpátky z kontroly - CS 6 a může to být opravdu každým dnem, monitor v pohodě a nějaké kopečky už tam taky jsou (30, ale netuším, jestli je to hodně nebo málo) Beru, šíleně to utíká. Před chvilkou jsme se vdávaly a Andulka už chodí. Je moc šikovná Moni, copak se děje? Doufám, že to bude v pohodě. Holky, včera večer mi někdo psal a myslím, že to byla Zuzka - jenom na ni nemám číslo, tak jestli byste mi ho některá mohla poslat do IP. Díky ;-)
Odpovědět
Blinká Kuba, nevím proč, zatím to vypadá na překyselení žaludku od šťávy ....... uvidíme. Ani asi taky není dobře, protože si chodí lehnout s ním. Oba šli před polednem, pak jakoby po obědě - Kuba nejedl a teď jsou v postýlkách zas a zas spí ........... Kuba blinkal včera v deset večer, pak dobrý a dnes před polednem, když se napil od Aničky. Jinak dobrý, ale jíst nechce, tak ho nenutím.
Odpovědět
Zab: Tak super, každým dnes tu bude přírustek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, momou: doufám, že Kubík budu brzo OK a Anička od něho virozu nechytí my zítra vyrážíme na cestu do čech za rodinou tak přeju už teď všem krásné Velikonoce a pokud se holky rozhodnete rodit, tak doufám, že se o tom dovím ;-)
Odpovědět
Jija: No já myslím, že to má Kuba z jídla holky mám tu oficiální zprávu - Anička je přijatá do školky :-D dnes jsem to byla podepsat, hurá hurá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?