Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Market - tak ať ti konečně už brzo pomůžou. A ty boby jsem psala, že až příští rok, dnes jsem byla po 14 dnech venku, na meníčko a stačilo mi ten kousek :-p jsem ráda, že jsem doma... :-N Já jen doufám, že ta šílená únava a spavost po porodu odejde, jinak fakt nevím... ]-( A co ta voda? Kat - ty rukávý fakt nemají chybu :-. Ještě by byla sranda nějaké "tetování" a la nahotinka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas, hele, to tvoje rameno je nějaký začarovaný.... =-) ale já to měla asi měsíc taky, nešla jsem s tím k doktorovi a pak to samo odeznělo... jen jsem to mazala tzv. koňskou mastí Jo holky, ty rukávy jsou super, jako vůbec to není poznat, když má muž ještě třeba hodinky... :-D Blani, oni tam měli jen tyhle a pak ještě nějaký motorkářský motivy... a co mě tam pobavilo bylo ještě tohle :-D http://www.netradicni-darky.cz/antist... Měla jsem ho zkusmo v ruce a teda zvláštní pocit :-D
Odpovědět
Děkuji za pochvalu foteček, jsem se snažila. Blani ty boby s tím volantem nejsou naše, to bylo švagrů ;-) Ten odkaz je o tom, že držíš dítě třeba za rude a točíš s ním - přehazuješ ho přes ruce, nebo ho držíš za nohu (jen jednu) a je hlavou dolů a za tu nohu ho zvedáš nahoru, jakoby ho zhoupneš ......................... :-S podle tý ženský brejlatý to je o tom, že se maminky naučí s dítětem zacházet a prý se prohlubuje důvěra dětí a rodičů ........ no nevím ty děti se na to netvářily a spíš řvaly strachem, ale to je prý normální, povídala ta ženská .......... ]-( Kat: Rukávy dobrý :-D
Odpovědět
Moni - aha, tak to asi vím, teda neviděla jsem, ale na MK se o tom rozhořela vášnivá debata :-( No, ještě, že mi to nefunguje :-N kat - prsa jsou taky dobrý :-D a co mají antistresového pro ženský? Něco mě napadá, tak jdu kouknout, jestli to vyrábí :-x :-x :-x x-) x-)
Odpovědět
Fakt mají i antistresdovou variantu pro ženy...s názvemKing Kong :-D A dokonce mají i čokoládové varianty x-) A M. mi furt kupuje akortá obyč.Tofife :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jojo, maj anti i pro ženy 8-) tak hurá do něj :-D
Odpovědět
On vlastně bude Valnetýn,co? Že bych M. poslala odkaz jako tip na dárek? :-N By asi kolegové koukali, kdyby to tam vyskočilo na monitoru :-D Ale tak Valentýna nějak neslavíme, bude mi stačit obyč.čokoláda. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, my taky Valentýna neslavíme... ale tak proč ne, pošli mu to a uvidíš :-D
Odpovědět
Já mu radši ukážu doma, sedí teď v kanclu se svým šéfem , tak aby to neotevřel v nevhodnou chvíli. jsem si vzpomněla. Manželka našeho šéfa si z něj chtěla udělat srandu, tak mu večer na pozadí monitoru na notes dala "rozčapenou" babu :-N A šéf si ho zapnul ve chvíli, kdy šel okolo kolega, který pak teda solidárně tvrdil, že nic neviděl, tak pak to na sebe šéf sám práskl, abychom si nemysleli nic špatného, že to byl fór od jeho ženy. No sranda by byla, kdyby ho nezapnul v kanclu, ale až na nějakém jednání :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, manželka šéfa ještě žije za ten žertík? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, voda furt neteče, grrrrr Kat, to rameno je blbý, no. Já už to mám cca 6 let vždycky v zimě neo když se ochladí, ale teď to bolelo už fakt hodně, tak jsem s tím šla a vidíš to, no :-( Já to mažu vším možným a už to bolí fakt dlouho anic nepomáhá. Dávají mi nějaké prášky, to taky nepomáhá :-( Holky, my Valentýna taky neslavíme :-)
Odpovědět
Market - a nemůže to být revma? nebo dna či jak se to mu říká? :-N Fkt držím palce co to jde, ať je ti líp ;-) Kat - žije. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, já tyhle "americký" svátky nemusím.. jak se říká: "my se máme rádi celý rok" :-D a tak si zajdeme na večeři,kdy se nám zachce a dárky si kupujeme příležitostně.... třeba dneska jsem dostala od manžela čerstvé teplé houstičky a čokoládovýho smetánka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, na dnu mi dělali odběry v létě, tak jsem byla řezat tu nohu a nic. Revma spíš, ale revmatická bolest je trochu jiná než tohle...Nevím,ať už je teplo a mám klid! Kat, já s Tebou 100% souhlasím, americké svátky nesnáším, my máme 1. máj., lásky čas, to za 1. a za druhé se taky máme rádi celý rok!
Odpovědět
Tak jsem si říkala, že zkusím "pracovat". Udělala jsem hrnkovou buchtu, takže cca 10min práce. Vajíčka mě přišla, že smrdí jak kdyby nějaká desinfekce, nebo jak srmdí lednička uvnitř, máme novou (ale nesmrdí), tak jsem si říkala, že kdyby byly zkažený, tak smrdí jinak... teď vytáhnu po20 min.buchtu a přijde mi, že smrdí celá jak kdyby desinfekce nebo tak, tak asi půjde do koše :-(
Odpovědět
Markét a nemohla bys mít v tom rameni regma? i kdyby ne, zkus něco s aloí Jinak amer. svátky taky neslavíme.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, momou: teda to létání dětí je fakt šílené, brr. hrůza jinak boby s volantem jsme měli taky a byly super, akorát mamka pak nemohla bráchu dohnat jak si to v pohodě štrádoval různýma cestička, jsme za ním běžely skoro kilometr než se zastavil :-D blani: tak dej čuchnout M. jestli ta buchta fakt smrdí nebo máš jenom trošku jinak citlivý čich ;-). já jsem před chvílí zrovna dodělala bebe střechu a pro změnu mi příjde že je tam moc cítit máslo (chuťově) a přitom jsem ji dělala jako obvykle, no snad to nebude tak hrozné až ji budem jíst valentýna a podobné americké svátky jako třeba halloween taky neslavíme a jsme spokojení :-)
Odpovědět
ahojky holky :-) teda ja nestiham docitat, snad ste všecky vpořádku Blani fotky nádherné, tak až budu nekdy potrebovat vyfotit tak si zavolam tveho muze a ty mi to vyretusujes :-D nechcete si zalozit atelier :o) Moc prace , moc zábavy, takže vás nestíhám, ale snad se všechny máte dobře pupíky i děti rostou a netěhule se mají jistě taky dobře ;-) Valentyna oslavime, každý svátek bereme :o) teda halloween neslavíme neb nevíme jak, ale jak psala Kat důvod proto zajít si na večeři se vždycky najde a proč ne třeba Valentýn, ale 1. máj máme raději tak se tu opatrujte, pujdu se natahnout k fialové a vybírat světla do pokojů Markét doufám že rameno i vodu ti brzo opraví a necvičila si třeba moc, že by si to rameno měla přetažené ? taky můžeš mít nějaký zánět v tělě, měla to tak kamarádka, musela se přelečit ATB, zjistili to z krve pa x-)
Odpovědět
Ivi - ahoj, jasně náš Ateliér Blaža-Matýsek je ti k dispozici :-D A jsem ráda, že píšeš, moc práce ahlavěn moc zábavy, tak to je ok. ;-) Haloween taky neslavíme, co bych taky ze sebiu ješt ěměla udšlat, když klasicky vypadám jak strašidlo,co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Malý Pepíček (jak jinak) uměl výborně malovat. Ve škole namaloval na zem mezi lavice myš. Paní učitelka ji uviděla strašne se lekla. Do žákovské knížky napsala: " Váš syn dostane dvojku z chování, protože namaloval na zem myš a já se polekala". Otec odepsal: "Jen mu tu dvojku dejte! V neděli namaloval na sporák...
Odpovědět
Profilova fotka
Pepíček a Mařenka sedí na louce plné květin a pozorují kopulující pár kravičky a býčka. Mařenka se ptá Pepíčka,Pepíčku jak to ten býček pozná,že to kravička chce? Pepíček říká,víš Mařenko to je příroda, on to býček tak nějak vycítí. Mařenka na to . . .a ty máš ku*va rýmu,nebo co???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, ahoj Ivčo, ráda Tě vidím po dlouhé době, jak se máš? S tím ramenem je to už dlouhá story, mám to už tak 6 let, vždycky v zimě nebo když se ochladí, ale teď to bolí už tak, že jsem k doktorovi musela. A s tou vodou - vidím to tak na jaro, s jejich přístupem. Fakt hrůza :-( Mony, nevím, revma to možná je, krev mi ještě nikdo nebral :-( Zuzi, ještě že nám ty vtipy píšeš, se aspoň po ránu vždycky zasměju x-) Blani, jako strašidlo? A na to jsi přišla jak? :-D
Odpovědět
Marketas: No já vím, že v ramenou revma mám, jak lehce prochladu, tak je to v prd... Mě pomáhá ta červená koňská mast a nebo i francovka, do ní jsem namočila kostival ;-) to mi pomáhá nejvíc, když nemám aloi. Ale snad Ti zjistí konečně co s tím je a konečně s tím něco začnou dělat. A na Velikonoce budete mít vodu :-D Blani: Strašidlo? Tobě to sluší vždycky a všude.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brý ráno... Tak uz se tesim na olympošku :-) sice jsou to nekdy blby časy,ale přivstanu si :-) pak to dospim. Dnes jdu na 'drbací' obed s kolegyní,tak se těšim.
Odpovědět
Profilova fotka
Mony a aloe jaké? To máš nějaké tablety nebo co? Ahoj Leni :-) Kat, teda, Ty jseš blázen, vstávat kvůli olympiádě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas, to víš, já jsem docela ráda, že se budím na záchod kolem 2h ranní :-D to budou většinou hokejový zápasy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak musim se přiznat že mě nechává olympiáda ledově klidnou, protože v noci vstávat nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já se přiznávám k tomu samýmu, v noci bych nevstávala ani za nic :-D A Kat je fakt blázen :-D
Odpovědět
Marketas: já tu mám recept po babičce, jak dělala aloi. Pokud bys měla někde možnost, tak většinou nejjednodušeji vemeš a dáš do lihu ............. nebo nařízneš list a vymačkáš šťávu .... ale to trvá 3 týdne nejméně, než se to dá používat, a já teď musím udělat, nemám. Ale v lékárně by Ti mohli něco poradit třeba přímo na revmatické potíže. třeba by to zabralo, zkus něco s kostivalem ;-) Olympiáda .......... už se těším, snad něco stihnu. Jede tam človíček co s námi cvičí, jak chodím na to hubnutí, tak ten jede s bobystama. :-D Ale říkal, že to vidí bledě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?