Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
 Ahoj holky.....

Mury no to je teda síla......je to tady čim dál lepší.Asi jsme magor, ale co z toho ty dotyčné mají, že takhle berou lidem jejich soukromí atd. Fakt nechápu, kde se v těch lidech poslední dobou bere tolik zla!Bohužel je to čim dál horší a krásně se to vsakuje i do dětí, což je nejhorší, protože z takových, pak nemůže vyrůst nic hezkého, ale zase jen člověk, který bude jen ubližovat pro své potěšení. emoticon
5. únor 2010 v 08:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Moni - to je fakt. My třeba máme na troubě, ledničce, atd. dětské zámky, muž si dělal srandu, že ho na mě použije, ale raději jsme to neriskovali, co kdybychom to už nedokázali otevřít, že emoticon emoticon
5. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani: já tyhle zámky nemám, prostě jsem hned na začátku říkala dětem ne ne ne to se nesmí ............. funguje to. emoticon
5. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
    Region Trutnov
 Ahoj holky,
tak jak jsem četla příspěvek Murynky,tak ta slečna, co to dělá, je teda pěkná kráva podle mě emoticon
Já jsem si teda smazala vše z IP a schovala do PC k sobě. emoticon

Murynko, netušíš, jaký nick ta osoba používá? Něco bych zkusila... není se čím chlubit, ale "hekrovala" jsem ve škole emoticon emoticon emoticon samozřejmě ve vší počestnosti, jen takové srandičky,žádný průsery emoticon
5. únor 2010 v 10:45  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Takže to nakonec děláš ty Katy emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
5. únor 2010 v 10:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Leni, ty voe, jsi mě odhalila emoticon emoticon emoticon
5. únor 2010 v 10:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
 kat ted ses přiznala emoticon emoticon

její nick je zablokovaný používala nick lucitta tvrdila že je ze španělska že má trojčata...posílala fotky trojčat jenže stažené z netu a holky jí odhalili tak se asi mstila emoticon
5. únor 2010 ve 12:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 ted jedna holka na MK pise, ze napsala na znamylekaar.cz svje zkusenosti s gyn, od ktere ted odesla a ona ji vyhrozuje v dopisech pravnikama atd. A pritim tam je takovych nespokojenych prispevku na ni pry plno, tak je z toho chudak hotova emoticon
5. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 murynko, dík, zkusím píchnout IP adresu a uvidíme,kde se holka pohybuje emoticon

blani, být tou holkou, tak jsem v klidu, jestli ji nějak zanedbávala doktorka a pokud by to šlo k posouzení k soudnímu lékaři třeba nebo k jiným doktorům, který by se ve většině shodli, že slečna má pravdu, tak by to ta doktorka projela na plné čáře emoticon hlavně, aby se ta holčina nedala...
A teď z jiného soudku... zajímavé téma v Sama doma dneska „ Bonding“ kontakt dítěte s matkou po porodu
5. únor 2010 ve 12:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 Kat, jj taky na to koukám. Mě teda Andulku na břicho hned po porodu nedali, asi bych si o to musela říct, ale osobně mi to ani nevadí, jen ji osušili, změřili, zvážili vedle mojí postele a pak mi jí zabalenou do zavinovačky přiložili k prsu, byla to opravdu jen chvilka a já jsem ráda, že byla v teple a neprochladla, přeci jen neměla ani 3 kila. emoticon Pak jsme zůstali na sále společně celá rodinka 2 hodiny, pak mě vezli na pokoj a malou šla sestřička vykoupat a nevím přesně, jestli za hodinu, se mě přišla zeptat, jestli si chci odpočinout nebo mi má malou přivézt. Tak jsem řekla, že jí chci k sobě, ale že nevím, jak se o ní mám starat, tak mi v půl druhé ráno ochotně všechno vysvětlila a ukázala. A stejně jsem si jí ještě volala k sobě na přebalování a kojení, abych měla podporu. emoticon Spíš bych mohla mít výtky k následujícím dnům, kde to byl přísný režim, kdy vstávat, kdy kojit, kdy vážit, kdy měřit teplotu, kdy to a tamto (ale stejně jsme to pak všechno nedodržovaly emoticon )..... do toho vizity ošetřujícího lékaře, dětského lékaře, přimářská vizita... a nejvíc nám dávala zabrat fototerapie kvůli žloutence, protože to jsme musely podle rozpisu každou hodinu otáčet mimčo z bříška na záda (i v noci) a to skloubit s kojením, přebalováním a vážením bylo docela náročné emoticon Ale na druhou stranu zas chápu, že nějaký režim být musí, jinak by to bylo v nemocnici jako v holubníku emoticon
5. únor 2010 ve 13:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
Registrovala se 12. října 2007 na beremese.cz. Přidala 2427 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Olomouc.
    V kapli Božího těla v Olomouci, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
Registrovala se 12. října 2007 na beremese.cz. Přidala 2427 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Olomouc.
    V kapli Božího těla v Olomouci, Region Olomouc
 Ahojky ženy,
Kat, teda, ty tak umíš s pc, jo? hekerka, to jseš teda dobrá, fakt emoticon
5. únor 2010 ve 13:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Beru, jak jako fototerapie? To jsi každou hodinu chodila na sesternu? Nebo jak?

Mě dali obě děti hned na bříško emoticon byly ošklivý, špinavý ...... ale moje. Pak si je por. asistentky vzaly a šli je otřít a přeměřit a převážit. Pak mi je donesly a 2 hodiny jsme byli celá rodinka na sále (2 hodiny, kdyby se náhodou s maminkama něco stalo). Ale na sále jsem k prsu nedala, nemyslím, že by to bylo potřeba. Pak na pokoj a děti na chvíli na sesternu. U Aničky bylo odpoledne, tak mi ji pak daly. Ale u Kubíka byla noc a ani se mě neptaly, byla jsem na byndě a ne na porodním a tam děti nesměly. A protože měl Kuba hodně žloutenku, tak byl na fototerapii, já jen chodila pravidelně kojit emoticon a odstříkávát mlíko na JIP. Ale žádné měření teploty nebo vážení ............. když bylo mimčo na vizitě v pořádku, tak nebylo potřeba.
5. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Tady je fototerapie = hodíš dítě k oknu na slunko, pokud ta žloutenka není moc "silná" emoticon Jsou tam vlastně obvodové stěny od vrchu až dolů komplet skleněné, takže světla habakuk emoticon
5. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani já vím, co to je, Aničku jsem dávala jen za okno a Kubík byl přímo na fototerapii. Jen byl na sesterně a sestry ho otáčely a přebalovaly a tak ..... nemusela jsem tak chodit každou chvíli a měřit mu teploty a pod, jak píše Beru.
5. únor 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Tak jsem doma z UZ, malá je hlavičkou dolů, placenta na přední straně, vše v pořádku a váha 1786g emoticon
Jsem ráda, že to není žádný macík emoticon Kdo to pak má rodit že emoticon emoticon
5. únor 2010 v 17:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Kat - gratuluji, já při porodu ani tolik nevážila emoticon A ve kterém týdnu jsi? Já totiž dodnes nevím, v kolikátém tt jsem se narodila, ale co jsem koukal do knih, tak to vycházelo podle váhy atd. na cca 31.tt.
5. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Kat: Tak to jsou super zprávičky emoticon

blani: ty jsi tak moc pospíchala?
5. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Moni - no já pospíchala už měsíc předtím, ale mamka to ještě měsíc zvládla v leže v nemocnicic, ale pak už byla v tak špatným stavu, že jsem musela ven, aby přežila. právě jsem se o tom bavily min.týden, když jsem ležela v nemocncici, jaký ona měla těhu a vše nasvědčuje tomu, že měla těžkou preklampsii - bílkovinu v moči, vysoký tlak, selhání ledvin , jater,... taky nevím, jak to udělalli, jelikož v té nemocnici neměli inkubátor a vezli mě těch 50km do Brna, jak se to tentkárt dělalo neutuším...mě zabalili do sena? emoticon No, fakt jsem ráda, že ta technika už pokročila. Mamka se mě právě ptala, jeslti mi měřili tlak a moč , abych nedopadla stejně, měla asi chudák strach, abych nedopadla stejně emoticon Ale tlak mi nemeřili v té nemocnicci ani jednou emoticon To mě teda překvapilo, u mudr. mi ho měřila vždycky i před těhu emoticon
Dnes jsou v Černých ovcích testy postýlek!
5. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Fuj, tchán mi odpoledne dovezl jídlo, zlatíčko, tak jsem se přecpala tvarohových buchet, tak jdu funět a trávit emoticon
Všem krásný víííííííííkend emoticon
5. únor 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Mončo, maličké děti nebo ty, co mají žloutenku hodně špatnou, tak si berou sestry na fototerapii do inkubátorů. Ostatní taky stačí jen dávat k oknu. Ale když jsem rodila, tak nás tam bylo celkem málo, tak aby se to rychleji zlepšilo, dali nám ty podložky do postýlek na pokoj (viz. foto v albu na MK v modrém nasvíceném pytli), jen jsme měli rozpis, kdy je otáčet a přitom měřit teplotu, asi aby se hlídalo, jestli se nepřehřívají. Ale od půlky března už se začalo rodit ve velkém a v porodnici bylo narváno, Ferinka by mohla vyprávět. emoticon

Mně Andulku k prsu přikládala sestřička během šití, aby se tělo pěkně stimulovalo na mlíko a taky asi abych tolik nemyslela na to šití.

Teda mně to přijde strašně neuvěřitelný, že to je už skoro rok emoticon .... za tu dobu se událo tolik věcí! jo a ode dneška nám nastává další náročné období - Andulka si umí sama vylézt na naší postel emoticon
5. únor 2010 ve 20:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani tak to se tvojí mamce ani nedivím, že měla strach. já se narodila předčasně taky, ale ne o tolik a šoupli mě na chvíli do inkubátoru. On si pan doktor u mamky myslel, že už mě 14 dní přenáší - blbě to spočítal, mamka totiž přibrala 20 kilo emoticon Ale jinak já jsem asi po rodičích, oba se narodili dřív. No a děti moje holt taky pospíchali, a taky o měsíc. Ale co, nevadí. Oba byli v inkubátoru na chvilku, neudrželi teplotu a Kubík tam byl právě na fototerapii, měl hodně velikou žloutenku. Kubíka mi hlídali i proto, že jak moc pospíchal, tak po porodu vypadal jak boxer po zápase emoticon modřiny přes oči, nos i pusu, tak měl hlídátko.

Beru: No právě, že inkubátory mývají sestry u sebe, tak jsem se divila. Nauč Aničku jak slézat, já toučila obě děti a spadli jen jednou, no ale nic hrozného. Když už padaly pak, tak jen na zadek, že jim to slézání nevyšlo. Ušetříš si spousty nervů. Protě s Aničkou trénuj, aby dolů lezla, jak se dostane ke kraji postele po nožkách. emoticon
6. únor 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Kostel sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Kostel sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové, Region Ostrava
 Ahoj holky,

murynka: teda to je fakt hrůza jak se lidi chovají, to co jsi popisovala mě utvrdilo v názoru na MK fotky dětí nikdy nedávat (když už tak na rajce nebo jinam) a nemít facebook, vůbec se Ti nedivím, že jsi vymazala fotky a všechno ostatní

normálně jsem příšerně nešikovná, včera jsem potřebovala něco namlet v robotu a nějak se mi rodělily břity, tak jsem je chtěla dát zpátky do sebe a samozřejmě jsem to chytla za ten břit takže jsem si pěkně rozřízla ukazováček na levé ruce, jsem tak zařvala, že přiletěl H. z pokojíku a malém se chudák přerazil ale trochu mě uklidnilo, že nejsem zas tak blbá, že když to pak dával do hromady on, taky to chytil za břit i když byl varovaný, akorát že on to chytil hodně lehce, zatím co já plnou silou, naštěstí se mi podařilo rychle krev zastavit tlakem, takže v pohodě a mám i výmluvu proč nevařit emoticon
6. únor 2010 v 09:07  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Hezkou sobotu všem emoticon tak nám tu zase chumelí, snad mě neukamenujete, ale já mám bílou zimu ráda, nesnáším bláto a plískanice.
Mony, Aní umí dolů slézat po nožičkách už dávno, ale musí být nasměrovaná správným směrem, protože se nevím proč pořád neumí otočit, i když to stále trénujeme. Tak hold někdy slézá dost bokem a musím jí jistit. No a když je rozjetá a vidí na zemi něco zajímavého, tak by možná dolů skočila klidně i po hlavě. emoticon

Jijo, au au, bolí mě to za tebe. emoticon Já bývám taky tak šikovná, mám ustrouhaný všechny prsty.
6. únor 2010 v 11:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Ahoj holky.....hezký víkend emoticon
6. únor 2010 ve 12:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
 Leničko tobě a všem ostatním také krásný víkend.......

Já jsem slaměná vdova, Vašík odjel před chvílí na chatu...
6. únor 2010 ve 14:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Ahoj při sobotě,
včera večer jsem jela na hory za mužem a teď přijela... emoticon

Blani, jsem dneska 31tt+1, tak že začátek 8. měsíce emoticon
6. únor 2010 ve 14:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Ahoj Zuzko a ostatní...
já jsem taky slaměná vdova. mam tu jen Natálinku. Tom je v Chomutově a Filda u našich.

Katy ty už jedeš do finále..... emoticon
6. únor 2010 ve 14:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Já dnes začínám 3.trimestr, takže jsem přesně měsíc za Kat emoticon
A nechala jsem se od M. fotit, akortá on víc fotil fretky nebo můj ksicht a prsa emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Až to hodím na web, tak vám pošlu adresu, něco mám na MK, ale tam jsou ořezané bez ksichtu fotky emoticon
6. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak hotovo, písnu vám do IP adresu, kdybych na někoho zapomněla, tak se ozvěte emoticon
6. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Blani, nádherné fotky, musím Martina pochválit emoticon ale i ty ses určitě činila úpravami v PC. No ale ta největší pochvala je samozřejmě tobě jako modelce, moc ti to sluší mamino emoticon
6. únor 2010 ve 21:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš