Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to všechno příště raději obal igelitama, jako když se chystáš malovat :-D
Odpovědět
Ona je k tomu mixéru i uzavíratelná nádobka na míchání atd., ale já ji nehctěla špinit, když už jsem měla vše kydlé v klas.míse :-N Příště no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani tak hlavně že zůstala čistá ta poklička na to uzavření :-D Jsi mě akt pobavila....nechceš se taky obarvit na blond? :-D
Odpovědět
leni, já t právě měla v klasické míse, kulaté, a říkala jsem si, že ta nádoba je dobrá na strouhání a krájení, že otvorem strkáš jablíčka a ty nože to krájí.... no asi i na míchání těsta dobré. :-D Až já se jednou naučím vařit, tak to bude velká sláva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Jsem si říkala, jeslti blbě vidím a ono ne, ta cena mě dostala :-N http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to teda čumim.....ta cena je hrozná...abych pravdu řekla, mě se ty šaty vůbec nelíbí...jsou takové nějaké přeplácané, nebo jak bych to řekla.... :-S
Odpovědět
mě se taky nelíbí vůbec. halvně by mě přišlo blbé prodávat použité šaty tam málo slevněné. Pokud bych chtěla si koupit šaty za X desítek tisíc, tak si radši připlatím ůpár" tisíc a nechám si ušít nové. :-D Já jdu asi zalehnout a spát, hezký víkend všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani vsaď se že na ebay a pod. je najdeš za 6000 :-D :-D :-D a taky originál 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani: to nevadí jak to vypadá, důležité je jak to bude chutnat :-D a koukám, že máš vychytaný mixér, já jsem si jednou zasypala všechno do hrnce a mixér spustila dřív než jsem ho tam dala a měla jsem skoro všechnu mouku na sobě :-D ty šaty jsou teda ošklivé a tak drahá nebyla ani celá naše svatba :-D
Odpovědět
Jitko - no právě, já udělal to samé... nasypala, zapla a ponořila... a nahodila celou kuchyň :-N Začínám mít strach o M.počítala jsem,, že tak v půl 2 vyjede z Prahy a on nikde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
blani: neboj, určitě se jenom zdržel s vyřizováním formalit ohledně auta a navíc znáš provoz v Praze, pořád zacpané cesty víc to stojí než jede, volala jsi mu, proč se zdržel?
Odpovědět
Článek se načítá
nechtělajsme mu volat,když řídí, psala jsem mu sms, prý už je v garáži.. ;-) Akortá mi žádnou garáž nemáme :-N tak doufám, že je před barákem... hezký víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak doufám, že máš pravdu a už parkuje před barákem ;-) pěkný víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se teď rozčílila - tchýně mi odvolala manžu. Je od letoška rozvedená a má nového přítele. Já se tchýni vůbec nemíním motat do života, ale on se ten novej motá do života nám - je chytrej, všechno zná a přitom ví fakt úplný prd, neschopnej zedník co nemůže sehnat práci a bývalej alkoholik. Že si ho po půl roku nastěhuje do baráku, její věc, ale on te´d nabořil někde ožralej auto a můj Petr ho musel jet zachraňovat před policajtama a před záchytkou. Grrrrrrr, to mě sere!!!
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Zab: Jako si děláš srandu, ne? Jak jako zachraňovat? Chudák Petr a tchýni bych kopla. Jen ať si to ten její pěkně odskáče, takový bych nakopala. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, a to vám do Vánoc vydrží? :-D :-D Ale jinak jsem ti prohlídla po delší době na Koníkovi album a jak se Anička o Kubu krásně stará, to je tak dojemný ;-) Petr se vrátil až podesáté, já už nervila a on musel s tím volem na krev, protože odmýtl dechovou zkoušku na alkohol a přitom prý mu ani nebylo moc rozumět. Fakt naposledy! Tchýně by na svůj věk už mohla mít rozum, ale hlavně, že má chlapa. Příště už se s tím jejím fakt mazlit nebudu a doufám, že ho nehodlá k nám tahat na Vánoce. minule z ní padaly takový rozumy jako co ONI nám koupí na Vánoce, tak jsem jí rychle vyvedla z omylu, že my JIM nic kupovat nebudeme, jenom jí. A jestli si ho nechá i po tomhle doma, tak ať se po tom nediví, že jim tam nebudem dávat naši malou - takhle by to bylo o strach. Sorry za výlev, ale musela jsem se vykecat a uklidnit. jdu si obalit nervy Nutelou a spinkat. Dobrou!
Odpovědět
Dobré ráno, dnes bude dlouhý den, tak jsem zvědavá, zda zvládnu všechno, co potřebuji. Zab: Kapr v mrazáku vydrží :-D ale někdo ho bude muset zabí a naporcovat a já to nebudu :-D Jako s tím ožralým debilem bych neměla slitování (nemám nikdy s nikým, když dělá něco co nemá),když si sedne za volatn opilý. Jako to je na přesdržku. Ještě, že nikoho nezabil. Výlev je v poho ;-) Jak chutnala Nutelka? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou sobotu, my jdeme na procházku, nakrmit labutě a odpo do cirkusu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoj ženy x-) Tak jsem od rána do ted pracovala venku a v nové garáži. Vyhnal mě domů déšť, tady zase chčije, to je děs 8-( Boženko, ulevit sis potřebovala, tak se neomlouvej. Úplně tě chápu a spíš teda nechápu tu tchýni :-S A co na to Petr? Neudělal mamce přednášku? Tohle se stát u nás, tak E. by řádil jak tornádo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Boženko, teda ta tchýně není normální, si měla jet pro toho svého ožralu sama, když ho tak miluje, já si myslím, že noc na záchytce by mu vůbec neublížila, navíc kdo ví, jestli by byla první a jasně, že dítě nedávat, ještě by ho nechala hlídat jemu a to by bylo o hubu :-( momou: teda máte kapra ale hodně dopředu, ale jasně v mražáku vydrží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Petr samozřejmě tchýni seřval, ale to je k ničemu. Předtím měla doma podobnýho (Petrovýho otce) a trvalo jí osm roků než se nechala rozvést. on ji podváděl, choval se k ní jak k největšímu póvlu a ona mu ještě za to prala a vařila. My i svagrová jsme do ní hučeli pořád, ale fakt to trvalo osm roků. Jsem si myslela, že po tom všem bude opatrnější. Naštěstí jsme v tomhle s Petrem zajedno, ale kdyby tam ten novej zůstal, tak já jim malou fakt dávat nebudu a tady by byl problém - to by Petrovi asi vadilo. Moni, jenom ať Jára pěkně kuchá. U nás se kuchá celkem často - celý léto chodíme na ryby. I když teda rybář jako takovej nejsme ani jeden, ale baví mě ta pohoda a klid u vody. Vezmem hafany a relaxujem. Katy, u nás je pěkně, já jsem právě sobotně uklidila celej barák, najedla se a za chvilku tu budu mít na hlídání synovce. Vánoční gruntování nechám až po cukroví bo to se stejně zasviní celej barák. Ale vánoční výzdobu už zítra vytáhnu - když je ten advent.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) blani, já jsem naočkovaná proti té klasické chřipajzně cca měsíc a nedostala jsem od té doby žádnej bacil a ta klasická se může očkovat i u těhotných, ptala jsem se na to dr. ;-) a když je člověk naočkovanej proti té normální, tak kdyby prý chytl prasečí, tak to bude mít lepší průběh, já tomu teda věřím ;-)
Odpovědět
Jija: No jo, tak tohle byl jeden z posledních výlovů a tak když kámoš má už rybiček moc .... :-D Zabena: Jo jo, vím o čem mluvíš - ten klídek - pohoda - paráda...
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj ženy ;-) Nahlížím na skok, jdu chystat chlapům polévku ;-) Maká tu tatík s manželem a pánem,dělají to kryté stání na auto. Já přikládám v garáži, aby nám vyschly cihly ;-) Je krásně, tak jsem venku a podávám šrouby :-D Co se úklidu týče, tak manžel ráno svléknul povlečení a povlékl nové. U toho mi vyprávěl jedno drastický sen a já se smíchy válela na zemi. Tak že naše Maruška měla mega veselé ráno :-D Ještě ho pozorovat u toho povlékání, to je prča :-D Začala nám navíc nečekaně hárat bafu, tak ji zcela chápu, jak jí je chudince :-N Chodí doma v kalhotkách,hází na mě vyčítavej pohled, tak jsem ji uvařila k obědu hovězí s těstovinama :-D No a ve dvě hodiny jdeme do haly, manžel má další ligový florbalový zápas, tak jdeme fandit :-D
Odpovědět
Ahoj holky, Micha - já vím, že se očkovat těhule můžou, ale co jsem se kde ptala, tak každý (i lékaři a sestřičky) to očkování odmítají a dál ani moc nedoporučují :-N :-N :-N Moni - teda to je obr kapr :-. Boži - no to je fakt na odstřel takový chlap :-( Zuzi - jak bylo v cirkusu? My byli před cca rokem a už nikdy více, fakt spíš trápení zvířat než co jiného :-( Včera jsme jeli v novém autě k rodičům (hodinka u našich, hodinka u tchýně a domů), tak je to pohodlnější, ale já furt mám nějaké nervy, jak koukám na silnici a tebn provoz, o co náš občas předjíždělo za sebevrahy, Martin nadával že nechápe, že je tak málo mrtvých na silnicích, když vidí ty hovada :-N A dnes jsme byli v Avionu a Olympii , Martin, že chce kouknout na kočárky... takže jsme to s autem stihli krásně vše,ale teď jsem ráda,že jsem doma, včera jsem pak 4 hod. po tom 4hhod. výletě spala, teď to vidím stejně :-D Já nějak houby vydržím :-N
Odpovědět
Tak jsem konečně dala dohromady fotky jedné těhulky, takže pokud chcete kouknout: http://www.btweb.cz/JMF ;-) Moc hezky se fotila, ale je to namáhavé, už se nedivím, že jsou ti fotografové tak drazí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem Blani, bude mít díky tobě nádhernou památku.........krásné x-)
Odpovědět
Zuzi - ahoj, díky. A co víkend? odpočatá? nenechali si vás v cirkusu? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?