Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nestíhám Vás teď dočítat, ale musím se pochlubit. před 2 lety jsem začala studovat v Praze Management a podnikání v průmyslu, bylo to navazující studium, kdy člověk musel mít alespoň titul bc. takže se dělal jenom 4. a 5. ročník a dneska jsem udělala závěrečné státnice a získala jsem titul ing. i v ekonomice. x-) teď nestíhám, snad napíšu víc zítra nebo v pátek
Odpovědět
Jija: Tak to moc moc gratuluji x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jíjo moc gratuluji.....to musíš být chytrá...já když slyším slovo ekonomika, tak mam husí kůži...vůbec nevim která bije...prostě blondýna... :-N Blani neboj...já jsem teď ta "svatební žena" mam 3 ks svatebních časopísků z té sloutěže, takže jsem vlastně už odbornice...S Markétkou naplánujeme svatbu třeba za týden.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nedělejte mi pořád chutě s tim Řeckem a nechte ho plavat :-D :-D :-D
Odpovědět
Jitko - moc ti gratuluji, jsi šikula!!! Tak to pořádně oslav! A doufám, že z toho budeš mít v práci aspoň nějaké bonusy ;-) Leni - jasně, žádný provokace s Řeckem,...!!! Budeme se bavit třeba o Karibiku... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blankooooo!!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pojďte se bavit třeba o sněhu...ale ne o teplíčku...já jsemz toho v traumatu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Nevím co šílíte, tady je taky hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky, Jijo, moc gratuluju, jsi šikovná! Boženko, já jsme nevěděla, že jsi těhulka, moc gratuluju, dočetla jsem se to teď! Tak se podařilo, to je paráda! Majky, Markétko, já se s Tebou pak taky domluvím na focení ;-) . Ale jseš daleko :-( Leni, ale já do toho Řecka fakt chcííííííííííííí!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno, já jsem dneska vstávala zadkem napřed:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) jija: Moc gratuluji :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko, už se nám to sobotí, juchůůůůůůůůůůů !!! Mohl by být už pátek. jity velká gratulace paní ingenírko... x-) Jsi šikovná, to se musí nechat. leni sníh nebrat, ten až o vánocích !!! katy, já vstávám hore prdelů furt, obzvlášť, když jdu do práce macet-markétko, jak se daří Lukynkovi a jak jste dopadli na rehabilitacích?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky...jojo, já taky sníh nechci, až tak v prosinci, ale potřebovala jsem změnit téma z toho Řecka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko, dopadli jsme dobře. Lukášek se zlepšil a už trošku drží hlavičku. Ale stále musíme cvičit. jsem ale ráda, že vidím výsledky když ho tak musím mučit :-( Jinak se Lukymu daří dobře x-) děkuji :-) Dneska jdeme na poslední kontrolu kyčlí, ve čtvrtek do poradny /jsem zvědavá jak vyrostl) a v pátek ještě nafotit pár fotek ke kamarádovi. takže docela náročný týden :-N Počasí je ale takové fujtakblové. Jsem si ráno musela už svítit, to je děs :-( A jakpak se daří tobě?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni-kdoví, jestli je v Řecku sníh? :-D :-D :-D Markétko a co má za problém Lukášek? Něco s nožičkama? Vůbec nic jsi mi nepsala, tak nevím?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky tak jestli tam mají sníh, tak nezbyde anii jeden Řek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko nic vážného. Jen mi hodně zaklání hlavičku a více jí točí na pravou stranu. Mam pocit, že to dělají skoro všichni miminka. Všechny kamarádky co mají děti tak s nimi musí cvičit. Mam strejdu primáře genetiky a on mi to domluvil s bezvadnou rehabilitářkou :-) To cvičení nám vlastně pomáhá k tomu, aby Luky posiloval hlavičku, věděl jak lézt, a tak. Je to sice s brekotem, ale vím, že mu to pomůže tak už mi ho není tak líto jako na začátku. Ono ho to nebolí jen mu to je nepříjemný, že se ho snažím nutit něco dělat :-( Ale včera jak jsem viděla, že už má silnější ten krček a líp drží hlavičku jsem měla fakt velkou radost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko-jé, bobišek maličký. Je fajn, že strejda je primář a mohl ti to domluvit. Tak je malý pod dozorem a ty víš, že se bude jen zlepšovat. Někdy je potřeba tomu dopomoct. Tak držím palečky ať je Lukyšek brzy v pořádku. Pak se moc těším na fotečky, i ty předchozí fotil ten tvůj kamarád? No a já se mám v rámci možností... nemůžu napsat, že je to dobrý, bo v práci je to na pytel a čím dál tím horší... :-| leni- :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Macetko já cvičila s oběma.....s Fildou dokonce Vojtovku......s Natálkou jen nějaké rhc cviky a už je v pohodě.... ;-)
Odpovědět
Ahoj, hiolky, to jsem ráda, že vaši malí už jsou v pohodě. Já zas měla noc, co jsem těhu, tak min 50% nocí nevím, jak si lehnout, budím se, fakt děs. Před chvílí jsem se probudila, ležela jsem natažená na zádech, jen tak si zas přejela rukou bříško a zjistila, že na pravo mám takovou trvdší bouli. Ale je to cítit jen když ležím na zádech, hned skoro pod kůží, nalevo je to docela měkkooučké. Myslíte, že je možný, že už jsem bublinku nahmatala? Zrovna včera jsem zas koukala do knih co mám doma, kde asi te´d je mimčo uloženo atd. a nějak tak by to odpovídalo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, Markétko, jak to, že je to v práci blbý? Macetko, markét, je super, že máš strejdu primáře, opravdu je malý pod dozorem.... A taky se těším moc na fotky! V Řecku sníh není a ani nebývá! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já ti nevim zda je to možný...ale spíšmyslim že ne...je to ještě malinké a hodně hluboko pod kůží...já mrňouse nahmatala až tak ve 20 tt, když mu začlo být těsno..... ;-) ale u tebe je možný všechno :-D
Odpovědět
Market - ahoj, v Karibiku taky sníh nemají :-( :-D :-D :-D :-D Ale teď vážně, je u vás sníh???? V Brně min. týden trochu poletoval s deštěm, ale fakt, že byl sotva vidět, jinak prd. U rodičů (50km severně) taky nic, a od nich asi 16km je tunel, který furt dávají v telce a ukazují, jak je tam sněhu a kalamita :-N Tady je většinou šeidvo zataženo, tma jak v pr... a hodně prší. už taky chci závěje sněhu...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Blani, a to nejci v 8 měsíci, to pak budeš spát asi ve stoje....?! :-N marketas-Markétko, majitel nás chce nechat sledovat kamerama jestli děláme apod.. výkyvy...hrůza. A my s Leni víme, že v Řecku nebývá sníh !!! My jsme chytré blondýnky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Náhodou , v loni, nebo předloni byla přeci sněhová kalamita i v Řecku...pamatuju si to ze zpráv, jak Atény byli zasypaný sněhem...a řekový byli zmrzlý jak nanuci...ale za pár dní to zas roztálo a měli tu svojí řeckou zimu s 10 nad nulou.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markétas koukej...... http://www.bedekr.cz/texty/882.html
Odpovědět
Len - zas úplně malý není, 10cm,:)))) já se před 14 dny ptala mudr., kde vlastně asi je, a ona, že si dělohu krásně nahmatám, že to ucítím i kde končí, že prý jsem štíhlá, tak mi to půjde :-D Takže fakt cítím tvrdší místa uprostřed podbřišku a po krajích najednou šup a zajedu do špeku a právě na pravé straně se mi dnes udělala ta boule :-N Majky - no asi jo....ale to budu mít pupek a ten mě nedovolí se moc přetáčet. Včera mi už tak moc hcybělo ležení na břiše, že jsem si pod pravý i levý kyčel narvala peřinu, aby břicho neleželo přímo na matraci :-N Teda s tou prací, to je síla... my v práci máme na WC nálepku: WC je monitororváno průmyslovými kamarami, šetřete toaletním papírem!!! :-D a te´d jsem jedné paní ukazovala celý ateliér vč.WC a ona se ptala, jestli nás tam fakt sledují :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni-solidnííííííííííííííííííííííííí :-D Máš pravdu nejchytřejší blondýnko !!!! ;-) :-N blani-ležíš ráda na břiše? To já vůbec, jednou jsem to zkusila a udělala se mi šoufle, jsem nemohla dýchat a krk jsem měla vytočený jak žirafa... obdivuju někoho, kdo tak může spát :-D To máte dobré, tak ale WC snad nemonitorují?! :-N Jj, já jsem říkala, že za chvíli budem platit i toaletní papír, který spotřebujem... :-N Jde to tu od desíti k pěti... :-S
Odpovědět
Ahoj Blani: Nešťouchej do mimíska, počkej až Ti to začne vracet :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?