Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, ahoj, všechno nejlepší k dnešním narozeninám x-) hlavně zdravíčko a neustálý úsměv na tváři x-) Blani,Zabi, já jdu na utz až ve 20tt, páč jsme se takhle domluvili s mudrou.. naposledy jsem byla ve 12tt a je fakt,že se mi po háděti už stýská :-D No a to už bychom měli být obeznámeni s pohlavím =-) :-D A pak se chystáme na 3D utz, manžel už má nachystanou "flešku" :-D
Odpovědět
Majky - právě, že jsem zvyklá spát na břiše a jinak mi to nejde.... :-N No, musí si zvykat :-N Moni - já mu právě vracím to jeho trápení, co mi vyvádí :-D :-D :-D :-D Za chvíli mi začínají vycházky, kdybych měla pečivo, tak na ně kašlu, venku je hnusně ,ale musím do obchodu :-p :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
blani, i přes moji vanu spím na břiše :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Moni-ty máš dnes narozeniny??? Tak to taky přeji všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka (které ty potřebuješ) lásku dětí a manžela a ať jsi šťastná a spokojená. katy-manžel tam zase bude perlit, co? blani-no tak to asi moc vyspaná nebudeš bývat. Si nedovedu představit, že bych nemohla spát na mém oblíbeném levém boku... :-S
Odpovědět
Kat: Děkuji x-) Mimískové jsou na 3D úžasní. Já jsem nebyla ani u jednoho mimíska :-( ale kolegyňka z práce jo a to je taková nádhera .... Blani: No počkej, až mimi začne kopat a dělat různý kotrmelce (fakt to dětičky umí :-D)....
Odpovědět
Kat: To je vana? Takový malý umyvadýlko? Majky: Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, domluvili jsme se už předem, že E. bude hovořit zcela minimálně :-D Momou, nejdřív jsem si říkala, že fotky z 3D nemusíme mít doma.. ale čím víc mi roste bříško, tak to prostě chcu :-D i když to není levná záležitost, ale budu mít nádhernou vzpomínku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, já jsem ráda, že je v 16tt takhle malé, zatím jsem teda přibrala jen půl kilča, tak doufám, že mě paní doktorka nevyhubuje.. ale furt si říkám, že to hádě rozste z mých tukových zásob, na které jsem si zadělala díky těm ksindlům hormonům ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat-toho docílíš jedině izolepou přes pusu... :-N Se z tebe zvocknu, že vana... :-D :-D :-D takové pidi břicho x-)
Odpovědět
Kat - bych řekla, že mám větší vanu... ale už jsem se asi 3 týdny nefotila. Ale zatím jsem ještě v mínusu oproti původní váze :-D Asi se dnes zksuím blesknout ;-) Já určo chci všechny možný 3D a 4D co jsou udělat, ať máme vzpomínky. Ať si mimčo zvyká, až se narodí, tak ho budu fotit od rána do večera :-D :-D :-D Já už byla na UZ mimča 4x + 2x UZ celého břicha :-N Moni - gratuluji k narozeninámm, hlavně přeji pecní zdraví a kopec lásky a štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani tak to já bych na břiše spát nemohla....a v těhu už vůbec ne....já trpim i v létě při opalovačce, když si musim lehnout na břichno...asi mi tam překážejí ty má blonďatá prsa či co.... :-D
Odpovědět
Blani: Díky Kat: Jaký tukový zásoby? Kde je máš? Za uchem? :-D No já u Aničky nemám moc foteček bříška, ale u Kubíka už mám hambatý fotky. No asi nejsou nic moc, ale zas na to kolik jich je, jsou levný (myslím, že jsem Vám je tu ukazovala). Normálně se mi tu děti perou ... :-D Jednou je dole Anička a pak Kuba a děsně se tomu smějou :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kat má tukový zásoby? tak to jsem se zasmála..... :-D :-D :-D :-D Moni mě se naštěstí ještě neperou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou, udělaly se mi zásoby na břiše a zadku a taky na bokách :-D to jsem jednou seděla v práci po obědě, jsem tam byla vyvalená jak vorvaň v tý židli a paní na mě: na kdy to čekáte? :-D :-D :-D tak jsem řekla, že čekám,kdy se mi uleví po obědě :-D a pak mi donesla jako omluvu čokoládu :-D blani, jakej seš týden? =-) :-) majky, já mu za to budu muset něco slíbit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy ty jsi teda vyčůraná osůbka...vyvalená a ještě za to dostane čokošku.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
leni-mám stejný problém, taky lehnu na břicho a hned se otáčím... asi jsme fakt nějak divně blonďaté !!! :-N katy-má tukové zásoby na řasách :-D :-D blani-tvé dítko bude jak moje... v dospělosti model, bo základy k tomu bude mít už od dětství, bo bude pořád focené :-D
Odpovědět
Leni - tak já na břiše nepoužívám polštář, tak možná mi moje prsa dělají airbagy :-D Kat - oficiálně 13tt ;-) Ale v úterý jdeme na NT+, kde nám řeknou jak jsem doopravdy na tom ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, paní usoudila, že řekla blbost, ale mě tím náramně pobavila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tak to je i na pohlaví brzy =-) Mě říkala mudra, že na klasickým utz je to vidět krásně mezi 20.-22.týdnem.. Ale letí nám to krááááásně což? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy nejen tebe.... :-D Majky to bude asi tím že máme velká prsa :-D
Odpovědět
Kat - to je dobrý :-D :-D :-D Holky, vím, že jste v těhu měly takové ty různé těhu pásy s ťapičkama a třeba nápisem Tady bydlím já. Nebo různá vtipná trika, atd. Kde jste to kupovaly? Já si chci koupit na zimu tak 2 ty pásy a kdyžtak i nějakou teplejší halenku nebo něco.
Odpovědět
Profilova fotka
leni-no jasnééééééééé :-D :-D :-D :-D hlavně ty moje :-N mám prsa po dědovi. :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já je kupovala na MMB... já měla dva bílé... http://www.mimibazar.cz/nove_fotograf...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky my se k sobě prostě perfektně hodíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-jj, my jsme se hledaly, až jsme se našly... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jukni na mimibazar, tam je toho hafo.. i na aukru ;-)
Odpovědět
Len: Bys je musela vidět, oni z toho mají srandu. První se honí, pak se Anička zastaví a počká na Kubu, to už je na zádech. Kuba k ní doleze a leze na ní, ...... no a pak je najednou Kuba na zádech a Anička na něm :-D Blani: Já nic takového neměla, ale seženeš na netu, nebo koukni na mimibazar, prodávají i nové věci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo tvý děti jsou prostě čertíci :-D
Odpovědět
no jo, mají být po kom :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?