Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Všem přeji krásný nový týden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Najdete tam Matěje i Aničku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj, tak tohle mě trošku zaskočilo: ... 3. září rozvedeni .... :-( http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm tak to je síla....
Odpovědět
Profilova fotka
Katy kdes to vyčetla že jsou rozvedený? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé už to vidim, hned v první větě.... :-| hm tak to je síla :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky dobrou noc..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to jsou zprávy, to je už druhé manželství od nás, co je rozvedeno :-( :-( :-( :-( Moc dlouho jim to nevydrželo :-( Leni, psala jsem pajulce, tak uvidíme... feri:Kačko, to jste si udělali nádherný víkendík.Moc vám to závidím, protože tady se bohužel nějak nejsme schopni domluvit na jednom odpoledni, natož na víkendu :-( :-( :-( Mějte se krásně a všem nový týden v klidu a v pohodě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě co Blanka, kde se toulá?Snad je v poho.......
Odpovědět
Brý ráno ženy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko berušky. katy-o té svatbě jsem četla v nějaké diskusi "rozvod"... divím se vůbec té holce, že si ho vzala, po tom, jak popisovala, co vše jí i před svatbou dělal... jestli si myslela, že se změní...?! Myslím, že časem bude za to ráda. Přeji jí hodného chlapa. zuzi-Blanička byla nějaká nemocná a měla jít na nějaké testy, tak snad bude všechno O.K. Tak jdu pracovat...:-S
Odpovědět
Profilova fotka
Majky a co se stalo,že se rozvedli??? Snad bude s Blani vše ok ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
feri-já přesnou příčinu neznám, to je asi jen mezi něma dvoma, ale co jsem četla, tak tam psala, že je hodně agresivní, jestli ji i napadl a že je rapl a záleží mu víc na kamarádech, než na níí... asi zřejme není rodinný typ... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm tak to je dobré,že si ho teda brala =-) A taková krásná holka to je...
Odpovědět
Profilova fotka
sledovala jsem její svatební přípravy, dokonce jsme si napsaly ohledně bižuterie... vše měla do detailu propracované, byla nádherná nevěsta, svatba jak z pohádky... když jsem si před půl rokem přečetla diskusi a tam se to dozvěděla, tak jsem nechtěla věřit vlastním očím. Možná, že by bylo míň rozvodů, kdyby si ženy ale i muži nemysleli, že manželstvím se něco vyřeší, že ten vztah bude lepší...?!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, letím do práce... Vím, že měla jít na vyšetření, ale už nedala vědět, tak se bojím.... Písnu jí sms. Majky, jak je tobě, už je to lepší?Myslím na tebe, papa Mějte se krásně, já pádím, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka ;-) Na Blanku už jsem taky myslela, zda je v pořádku... =-) Ale snad jo.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím, že žiju. Nevolnosti už nejsou tak hrozný, ale zase mě pořád trápí rýma. Teď čekáme na NT screening ve čtvrtek.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, na chvilku jsem H. vystrčila z PC abych Vás mohla pozdravit doufám že Blanka je OK, stejně jako všechny ostatní těhotné zab: snad se nějak zbavíš i té rýmy a bude Ti dobře
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vy jste toho zase nakecaly :-D :-D :-D :-D Jdu Blaničce napsat, co se děje!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Zuzi, že Blanku moc pozdravuju. Doufám, že je v pořádku a jenom unavená,
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Blanička se mi neozvala, tak snad je v pořádku, zítra jí kdyžtak zavolám. Dobrou noc všem
Odpovědět
Profilova fotka
Holky neděste mě,celý den čekám,že napíšete o Blance :-N Jinak Bára má k.o. net,tak se sem teď nemůže dostat
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Feri oprava, net už jde, dojeli dnes opraváři z O2, takže jsem zase mezi vámi, ale chyběly jste mi holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že už jsi dala ke zkouknutí i svoje fotečky, tak já jen dodám, že víkend s mimčama byl fakt super a moc jsme si ho všichni užili x-) doufám, že někdy spácháme něco podobného i my červnovky ;-) dokonce se těší i můj manža, že by vás rád poznal, aby taky konečně věděl, s kým tak intenzivně trávím dny a noci a o kom mu furt něco vyprávím :-N
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak to vypadá s Blani? Víte někdo něco? Beru: To je fajn nápad s takovým srazíkem a myslíš, že bysme něco zvládly spáchat ještě na podzim?
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, což o to, já klidně, ale záleží na ostatních holkách. Hlavně já se sama nedopravím, takže u nás je to jasné i s manželem, ale on je v pohodě a může se družit s námi nebo se jít někam cournout sám a pak nás vyzvednout ;-)
Odpovědět
No já bych raději s Járou a může si vzít s sebou kytaru ;-) a viděla bych to na víkend, to bude moc většina holek.A myslím, že manžové jsou vítáni.
Odpovědět
Profilova fotka
manžové i kytary jasně ;-) jen se obávám, že když se nejsme schopný domluvit na jednodenním srazu, tak víkend bude o to komplikovanější :-( pro nás na MD to není problém, ale ostatní chodí do práce a teď na podzim už je to trochu na poslední chvíli, i když je fakt, že na jaře by asi zase nejely naše už břichatý těhulky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... tak co ta naše Blanička? už mam o ní strach.... :-( Jinak u nás vše při starém.... :-) Až prcek dokouká Kouzelnou školku, tak razíme ven.... x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?