Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
 Ahojky holky !!!

Začínám se o ni také bát... emoticon

Leni, vám to závidím, hned bych šla na prochajdu, dokud je aspoň trošku solidní počasí
22. zář 2009 v 08:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
 Ahoj Markét....neboj taky budeš chodit brzo na prochajdu emoticon

Jak je ti? už je to lepší? kolik si shodila kg ? emoticon
22. zář 2009 v 08:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 my se půjdem taky venčit na zahradu, ale teď se obě ještě válíme - já s noťasem a Andulka v postýlce usilovně kouše hračku, musí chudáček ulevit zoubkům, včera se nám totiž vyklubala dvojka dole emoticon takže máme třízubbého tvora a vypadá to brzy na další dva nahoře.
22. zář 2009 v 08:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Beru naší Natálce už asi taky brzy nějaký vyleze páč děsně slintá a pořád si něčím midlí v puse.... emoticon
22. zář 2009 v 09:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak srazík vymyslet určitě zvládnem i jednodenní, ale musí být o víkendu. Takže co někdy v říjnu? A zkuste i místa co by Vám vyhovovaly?

No my to vezmem taky ven, přes nákkup na hřiště. emoticon
22. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Ahoj Mončo.... emoticon
22. zář 2009 v 09:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Leni, dneska jsou ty děcka nějaké rychlejší než my, co? já měla první zub v 7 měsících. já teď pořád u Aní sleduju horní zuby, jestli už se neprořízly a včera mi hodně plakala a já koukám, že na mě z tý otevřený papuli svítí bílej zub ale dole emoticon
22. zář 2009 v 09:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Beru Filip měl první zub asi až v 8 měsících a až tak od půl roku teprve vše rval do pusy a tekly mu proudy slin z pusy.... emoticon
22. zář 2009 v 09:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Beru jak jste přežili druhou HEXA vakcínu? my jdeme za týden. Po první nic ale při těch dalších už prý reakce bývá horší...navíc nás asi naočkuje i na pneumokoka, tak jsem zvědavá emoticon
22. zář 2009 v 09:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, díky moc že na mě tak myslíte. právě jsem se vrátila od obvodní, napsala mi zatím do 21.10. neschopenku, v práci to absolutně fyzicky ani psychicky nezvládám, i když jsem se snažila tvářit, že jsem ok, ale prostě to nejde. Včera jsem tam byla do půl 7, celý den na nohou jsem furt tahala jakýsi projekty, večer už pořádná bolest v břichu, celý den špatně, na omdlení atd.... nestojí to za to, abych kvůli práci přišla o mimčo. emoticon
A jak psala Murynka, ono je to fakt, jsem mysella, že mě UZ a bijící srdíčko uklidní, ale je to ještě horší emoticon Už aby bylo 8.10. to máme další UZ....a pak zase ten bio.screening, atd....ono furt bude něco. emoticon Ještě jednou díky, že jste na mě tak myslely. V sobotu jsme byli u babi, dali jsme jim jako dárek ten poukaz, tak bylo veselo, všichni byli ze způsobu oznámení nadšení, ale po asi 3 hodinách jsem byla KO, takže jsme jeli domů, v neděli jsme jeli do města, chtěla jsem si koupiyt nějaké nnormální pyžamo (košilku), mám toitž doma asi 20 pyžam, ale většina jsou saténové košilky, atd. a mě je teď furt kosa emoticon Ale nikde nemají nic hezkého,v čem bych nevypadala jak moje babi (nebo za rozumný peníze emoticon ) tak M. slíbil, že mi koupí u ťamanů se žirafkou emoticon Včera jsem se doplazila domů, totálně ko, a hned jsem usnula (oblečená, neumytá, ....)celou noc jsem se budila a až ráno jsem objedvila, že mi Zuzanka psala. emoticon Akortá mi Mudr. nenaspaal vycházky, tak asi umřu hlady, když se M. vrací z práce tak už je tu obchod zavřený emoticon
22. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Blaničko, jsem ráda, že ses ozvala... v práci jsi to měla zabalit už dávno, práce ti fakt nestojí za to, aby jsi přišla o mimi. Takže lež, odpočívej a šetři se. Martin se o tebe postará a na nákup-pokud nemáš obchod daleko si klidně odskoč... emoticon Drž se beruško.
22. zář 2009 v 09:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Len, my zvládly všechny 3 hexy dobře, jen při té první měla teplotu ke 38, ale samo to ustoupilo, jinak v pohodě. Pneumokoka budem dávat samostatně, naše dr. řekla, že je dobré mít tak, 14 dní odstup mezi očkováním, i když se to může dávat společně, taky abychom tělíčko zbytečně nezatěžovaly. Jenže teď jí už přes týden trápí rýma, sice už to není tak hrozné jak minulý týden, ale přeci jen počkám, až bude úplně zdravá.

Blani, to je dobře, že jsi v pořádku, i když unavená, ale to k těhu hold patří. Tak hlavně pořádně odpočívej, buď v teploučku a Martin ať ti nakoupí jídlo v nějakém jiném obchodě. A při další kontrole popros dr., ať ti ty vycházky napíše. Oni ze začátku většinou žádné nedávají, ale mně pak dala nepřetržité, prý těhu není nemoc a čerstvý vzduch mi udělá jen dobře.
22. zář 2009 v 09:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani, ani nevíš, jak jsem si tu oddechla. Pokud jsi slyšela velikou ránu, tak to byl balvan, co mi spadnul ze srdíčka. Strach o mimi mít budeš, ale radost a těšení musí převládat emoticon Hodně odpočívej a hlavně bašti, žádný hladovění.

Leni já jsem tu byla i včera a .............. jenže mě si tu nikdo nevšímá emoticon emoticon
22. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak jak se tváříte na ten jednodenní srazík?
22. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Moni, já na sraz nepřijedu.
22. zář 2009 v 10:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Majky: na to, že se ještě ani neřeklo, kde by se to mohlo uskutečnit ................
22. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Moni, nemám dítě a jak jsem pochopila, tak chcete udělat srazík s mimi a s manželama... Jak už jsem tu několikrát zmiňovala, můj manžel na takové srazy není a pokud by byl sraz v Čechách, těžko bych se tam sama dostala... ? Navíc jsou tu ještě nějaké zdravotní věci, které musím řešit a nevím, jak na tom budu...
22. zář 2009 v 10:56  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Nee: myslela jsem, že uděláme srazík na jeden den a třeba i s manželama. Děti a podobná stvoření jsou jen zábavným doplňkem emoticon A aby to nebylo příliš na rychlo, tak jsem myslela, že bychom mohli dohodnout něco nna říjen a někde napůl cesty. Tam se pak můžem dohadovat i na tom, že bychom třeba zjara nebo někdy udělali srazík přes víkend i s manžílkama a dětma a jinou dravou zvěří. A pokud tvůj manža na to není jeho škoda, však bys mohla i sama, pokud to zdraví dovolí emoticon
22. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 A teď budu jako malé dítě: JSTE SI ANI NEVŠIMLY, ŽE JSEM SI ZMĚNILA FOTO emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
22. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Uvidím, mne si napište s otazníkem. V říjnu má taky Luk 30 tiny, takže víkendy budem mít obsazené oslavama...sami jedem na víkend do hotelu. Ale na mne se sraz nezakládá. Tak snad se domluvíš s ostatníma?
Já si všimla, že máš nové foto s dětičkama...
22. zář 2009 v 11:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 No já jsem to měnila snad v sobotu večer a ještě jsem i dávala odkaz na nové fotečky z chaty a z bowlingu a videjko ................... ale mám kolikrát pocit, že mi tu nikdo nevnímá emoticon Sem pak celá smutná ................ emoticon

No tak jako než se domluvíme tak bude třeba i listopad emoticon Navrhni co by se Ti hodilo a kdy byy se Ti to hodilo emoticon
22. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 já si taky všimla, že máš foto Mony+mimi (teda snad jsem teď díťata neurazila emoticon ) moc vám to sluší.

Majky, máš domácí úkol: přibrat, uzdravit a těšit se, že nás taky někdy uvidíš (buď si uděláte někdy s Lukym výlet a mimochodem se s námi sejdeš, nebo se nacpeš k někomu do autí) a tam si ošaháš těhu bříška, pomuchláš se s děťátkama a to by bylo, aby potom i u tebe nebylo !!!
22. zář 2009 v 11:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 mončo, já stihla v noci zkouknout fotku Aní před vrhem koulí emoticon taky fotky z chaty, jak spinká na dece..... a pak taky video, jak s Kubíkem dovádí na zahradě emoticon jen jsem usnula dřív než jsem ti je stihla pochválit.
22. zář 2009 v 11:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Moni, poslední dobou jsem diskusi pozpátky nepročítala, takže jsem fotky zasklila.

beru-už přibírám, za chvíli mám váhu stejnou, jako před nemocnicí. Ze srazem se domluvte vy, na mne neberte ohled. Já mám pořád něco... emoticon
22. zář 2009 v 11:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macet
Registrovala se 9. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 740 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 27. června 2008
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
macet
Registrovala se 9. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 740 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 27. června 2008
    Region Praha
 Ahojky holky emoticon

tak jsem tu zase jen na skok vás pozdravit emoticon
Doufám, že jste všichni v pořádku a máte se dobře.

majky: Markétko doufám, že jsi už v pořádku a zdravíčko slouží. Moc na tebe myslím emoticon Písnu ti pak emailík jen co se k němu dostanu emoticon

Lukášek má od minulého týdne vyrážku. nejdříve měl jen na obličejíčku a pak za dva dny po celém těle. Tak jsem byla u dr. je to moje alergoložka a dětská dohromady. Já k ní chodím s alergií od mala tak ví čím jsem prošla já. Tak mi řekla, že Luky bude asi atopik a z toho jsem tedy nějaká mimo emoticon Mažeme mastičkou 6x denně. Dokonce mi řekla, že mam týden vysadit kravské mléko. takže už fakt nevím co jíst. Dávam si bacha na jídlo které je nadýmavé, kořeněné a tak a ještě vyřadila mlíko tak občas nevím co jíst. tak doufám, že to na to kravské nebude. Měla jsem boloňské lasagne tak doufám, že je to alergie z rajčat a Luky nebude trpět exémem a tak. Vím, co si mamka prožila se mnou. No zdědil po mě asi to nejhorší emoticon Ale na druhou stranu pořád je to "jen" exem a nic horšího. Jsme zdraví a tak jsem moc ráda, tohle se přežije. Jinak se máme dobře a Lukášek je zlatíčko. Teď mi jen nějak nastydl. Má chudák rýmu a tak mě moc nemá rád když mu jí vytahuji z nosíku emoticon
22. zář 2009 v 11:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Beru: I Kubík házel koulí emoticon je tam fotka v albu Kubík.

Majky: Úkol od Beru je jasný, tak ho hezky pomalu zvládni emoticon

Macet: Chudák Luky, no s jídlem to nebudeš mít jednoduché emoticon ale tak snad to bude za chvíli lepší.No děti jsou na rajčata hodně citlivé a to i když jsou kojené ....
22. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 macet-Markétko ahojky, taky jsem ti chtěla písat, ale ještě jsem se k tomu nedostala...To mi ani neříkej, že Lukášek bude mít to, co já...?? emoticon Chudáček, panebože. No to aby sis dala i pozor, v čem pereš, na aviváž apod. věci o jídle ani nemluvím... Vím, čím si budete muset projít, pokud by to opravdu propuklo. Je pravda, co píšeš, že je to "jen" ekzém a nic horšího, ale i tak dokáže znepříjemnit život. Moc držím Lukáškovi palečky, aby to byla jen nějaké alergická reakce z jídla, oblečení nebo něco takového, aby to nebyl atopický ekzém. emoticon
22. zář 2009 v 11:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Ahoj Macetko, my s rýmou taky bojujeme, připadám si jak matka tyranka už když zapnu vysavač, schválně jsem si zkusila tu odsávačku na sobě a je to téda hnus největší, to se nedivím, že se jim to nelíbí emoticon Aní má taky nějaký ekzém, zatím jen v ohybech loktů, pod koleny a pod krkem, máme nějakou dělanou mastičku, ale měla to kolikrát popraskané skoro až do krve emoticon celá se nám taky osypala, ale myslím, že to měla od sluníčka. Doufám, že u Lukáška se to taky brzy zlepší a hlavně je dobré, že už s tím máš zkušenosti sama od sebe, protože aspoň víš, jaké to je a jak se chovat. Aní má taky předpoklady po nás zdědit to "nejlepší" - atopiský ekzém, alergie z obou stran, astma ob generaci emoticon
22. zář 2009 v 11:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Macet - já už taky Martinovi s rhůzou popisovala, že mám děs, jestli po mě bude mít dítě nějaký ty "degenerovaný geny" na alergii na lepek a mlíko emoticon Holt, ty hormony fakt dělají divy, se na mě koukal jak na vola, co to teď řeším.... Tak ať to malý zvldáne a je mu líp emoticon
Moni - no jo, vás tam na té fotce je emoticon já bych na sraz dojela, ale v tuto chvíli nevím, co bude večer, natož někdy za X dní. A přijela bych já +1 (a martin by to nebyl emoticon )
22. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 beru-atopický ekzém začíná v záhybech loktů, pod kolenama, krkem, na pusince... nechci strašit, ale pokud to má na těchto místech, může ho mít taky. V neléčeném stavu se slije na celé tělo a jsou to jedny velké zarudlé svědící fleky... Mne tak pod krkem zůstali rýhy od ekzému, který jsem prodělala v dětství, měla jsem jeden velký strup na krku, mokvavý a popraskaný do krve. emoticon O ekzému bych za ty roky mohla vydat knihu. Pomohli mi až kapky dr. Jonáše, ale atopický ekzém nikdy nevymizí, můžeš jen zmírňovat příznaky, pokud se s tím dítě narodí, má to v sobě, jako já.
22. zář 2009 ve 12:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš