Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Těší mě že ti můžu udělat radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, ty vždycky....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééé x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu plavat a spinkat, tak se mějte krásně a zítra papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, zítra budu držet všechno, co mám. Ivi, zatím nemáte kde špehovat - nemám tam ani album
Odpovědět
Profilova fotka
Zabi my tě budem špehovat i bez alba... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se nudim...děti spí...muž pryč.....v tv ničeho nic..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak já půjdu asi do pelíšku... holky papa a dobrou noc.....Zuzi a vykroč pravou ;-)
Odpovědět
Holky moc a moc vám děkuju za podporu. Já to fakt potřebuju,jsem absolutně v háji s nervama,prořvaný celý odpoledne a ještě teď bulim a nudlim. Miminko se hýbe,kope a já už jsem rozhodnutá. Je mi hrozně,co vám budu povídat a ještě horší věc mě čeká. Prostě se toho bojim,toho konce. Chtěla jsem tu bolest a prostě celý ten porod zažít až v lednu a na zdravé miminko. Neumím si představit zatím další těhotenství,protože po tom co mě potkalo letos,jsem fakt vyšťavená. Zítra mám zavolat a nejspíš ve čtvrtek mě vezmou do nemocnice a pak prý to nebude za den,prostě si mě tam nechaj,připravý a tak. Děs běs,hnus,a musím to přežít,protože mě Johanka potřebuje. Omlouvám se,ale nejsem v háji jsem na férovku v "prdeli". Kdyby Johanka nebyla,tak jsem už tak na dně,že bych si něco udělala.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak grilování se povedlo, ale vykoupat dítko se nepovedlo :-. než jsme stihli vyhřát koupelnu, tak byla nějaká ukňouraná a musela jsem na dvakrát krmit a uspávat. Neriskla bych jí dávat do vany hladovou, už minule mi málem vypila všechu vodu z vany, ocucala co mohla a museli jsme končit předčasně a bez sušení a krémování nakrmit :-N Taky bych se vdávala x-) jo a svatební dort (3 druhy) jsem měla v sobotu večer a ještě v neděli dopol. a zbytek včera ke kafíčku ;-) mňam mňam, ještě že nás na tu svatbu pozvali :-D tak ke komu se pozveme příště? :-N Jirky sestra už by do toho taky mohla praštit, počítám, že tak příští rok? ale kdyžtak mám ještě letadlo z našeho druhého svatebního dortu v mrazáku, jestli teda bude ještě poživatelné. Markee je mi moc líto |-| je to smutné, ale musí si to rozhodnout s manželem sami a nikdo jim nemůže nic vyčítat. Já pracovala s těžce postiženými dětmi a je to fakt náročné a hlavně celá rodina obětuje všechno tomu jedinému a vše ostatní jde stranou, manželství mnohdy nevydrží, starší dítě je opomíjené, další už si pak většinou nepořídí, přijdou o kamarády a známé, protože budou řešit a mluvit jen o jejich těžké situaci a ostatní to nebude bavit. Pokazit se může cokoli, klidně bezproblémové těhotenství může končit komplikovaným porodem nebo se pak dítěti stane úraz a všichni rodiče, kteří se o postižené dítě starají si zaslouží obdiv, ale ti už byli většinou postaveni před hotovou věc a těžko soudit, jak by se rozhodli, kdyby měli na výběr. Já bych se pravděpodobně rozhodla stejně jako Markee, ale jistě by se mi toho hodilo v hlavě spousta.
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, drž se, máš úžasnou rodinku - manžela a hlavně Johanku a ta ti všechno vynahradí, potřebuje tě a taky ti naoplátku dává spoustu lásky. A nezapomeň, že tu máš nás a můžes se k nám přijít kdykoli vypovídat a vybrečet, jsme tu pro tebe a myslíme na vás. Kamarádka musela první těhu taky ukončit kvůli špatným genet. testům, další měla mimoděložní a letos se konečně po úspěšné inseminaci dočkali vytouženéo miminka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... ;-) Markee já tě nesmírně obdivuju, že pořád funguješ...a jsi tak statečná.Já bych se už asi složila.Nebudu lhát když ti napíšu že si nedovedu představit co prožíváš. Je mi to moc líto. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
přeji všem hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) markee: Markétko je mi to tak strašně moc líto :-( Moc na tebe myslím a držím palečky, aby to dlouho nebolelo. Je to těžké rozhodnutí a bolestné, ale musím říct, že kdyby se stalo to samé nám tak bychom se rozhodli stejně jako ty. :-( Starat se o postižené dítě je fakt pro silné povahy a já takové lidi obdivuji. Já bych to nezvládla. Vím, že žádná slova v tvé situaci nepomůžou. Jsi silná holka, Johanka s manželem ti budou oporou a věřím,že brzy budete mít zdravé miminko. Markétko drž se.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj macetko....co mrňousek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ženy ;-) Markee, smekám před tebou a klaním se zároveň... vím, že je to velké životní rozhodnutí... tak nějak jsme nad tím přemýšlela, co kdyby nám teď řekli, že naše miminko není zdravé... rozhodla bych se stejně jako ty... protože vím, že bych na to neměla sílu... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... teď mi psala Markétka Majky že leží v nemocnici na kapačkach...má žlučníkovou koliku.. :-S :-S :-S :-S chudák..... :-( mam vás moc pozdravovat :-(
Odpovědět
Holky díky moc za podporu. Je to opravdu těžké,ale bohužel bych to nezvládla,starat se o postižené miminko. Dnes jsem volala doktorce a prostě to vidí,že prostě šance na zdravé miminko tam opravdu není. Vím,že by to odnesla celá rodina,ale teď je to pro nás těžké. Určitě budeme mít ještě děti,ale nebudu říkat,kdy,protože to sama nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
markee, to si piš, že budete mít ještě další děti.. kupu dětí.... krásnejch dětí.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) leni, co se nám to tu děje... snad nám dají Majky brzy dopořádku... =-)
Odpovědět
ahojky holky tak chápu že ty dobre zpravy se musely vyrovnat jobovkama, ale už by stačilo :-N Markee hodně sil Majky držím palečky a jdu ji napsat
Odpovědět
katy jak dodrzujes klid, doufam ze si se nedala do gruntovani =-) Leni ahojky blondýnko chtělo by to nějaké lepší zprávy nemáš nějaké ?
Odpovědět
Beru videj z5 z dovči
Odpovědět
sem zvědava s čím příjde Zuzanek, snad se ji tam libi =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pasone ahoj...no mam dobrou zprávu, že má Natálka v pořádku kyčle.... :-) Jinak se to tady na tu diskuzi nějak hrne...samý dramata... :-(
Odpovědět
Leni no vidíš tak to je super zpráva, takže žádné široké balení a mučení se svičením a co Filda je hodnej bráška, nebo trochu žárlí na sestřičku ?
Odpovědět
Profilova fotka
Pasone trochu vyžaduje pozornost ve chvíli, kdy se věnujeme malé...ale nijak zvlášť nežárlí..... :-) holky malá se vzbudila...jdu krmit... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě už se to taky vzbudilo, ale nakrmená byla v poledne, teď balím a za chvíli frčíme poprvé plavat, a jestli se tu večer neobjevím, tak jsme se utopily :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hele Beru, tragedií je tu už dost.....netopte se jo? :-) My jsme už nakrmený...nějak jsme u toho usnuly.... :-)
Odpovědět
baru je tak to si moc uzijte pak napises jake to bylo a topeni nebude ;-)
Odpovědět
Leni to bylo rychlé krmení :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?