Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pasone neuděláš nic.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, už jsem tu a to jsou dnes zase zprávy - majky Já jsem dopoledně nějak nefungovala, ale už je to lepší - dostala jsem do sebe celých 11 lžic pudingu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zabi...hlavně že už je ti lépe......určitě to brzy přejde....já s F prozvracela 4 měsíce a s N jsem nezvracela ani jednou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, já nezvracím - naštěstí - jenom je mi špatně. Právě proto se tu musím s Váma rozptýlit
Odpovědět
Profilova fotka
Zabi abys ale nezačla zvracet z nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, to ne!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D no nevíš... =-) Zabi jdu s dětma ven...zatim pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přeju pěknou procházku, u nás tu prší. Jo a teď jsem si uvědomila, že dnes budu mít manžílka u vás v Plzni - je tam pracovně
Odpovědět
Ahoj holky, Zuzi - doufám, že jsi měla úsěšný den, myslela jsem na tebe, děkuji moc za smsku. Já ji datlila až při cestě na tram, kdybys věděla, jak se mi třásly ruce :-D Martin přijde nejdřív v 7, takže napíšu až zítra... B.
Odpovědět
Profilova fotka
zabi, čest těhulko x-) ani mi nepřipomínej ty stavy, jsem ráda, že jsem je dala pryč.. ale furt mám stavy, že bych nemusela vůbec jíst :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zabi, my máme TP na 16.4. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teda chvilku tady nejsem a tolik novinek zabena: moc gratuluju k mimimku majky: ať Ti dá žlučník pokoj a je Ti dobře markee: vůbec nevím co bych Ti na to co Tě potkalo měla napsat, je mi to hrozně líto, letos Tě teda potkávají samé příšerné věci, tak snad už sis alespoň vybrala všechnu smůlu a všechno už bude jenom dobré, budu na Tebe moc myslet, jsi strašně silná holka co všechno dokážeš zvládnout, drž se
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsme se neutopily a moc jsme si plavčo užily :-) chodíme s Ferinkou a jejím Matějem ještě jsem vám chtěla napsat jednu dobrou zprávičku, kamarádce se v sobotu narodila Michaela 51cm a 3,65 kg x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... beru:gratuluji k miminku a jsem ráda, že jste se neutopily :-D majky psala, ale to už víte, také mám pozdravovat. kat:myslím, že zabenka také psala 16.4, to bude veselo, jinak začátkem října jedeme do Strážného, tak by to mohlo vyjít ;-) ;-) ;-) ;-) Dne sjem si psala s Blankou už v 5 ráno, to byla legrace :-D :-D :-D :-D markee:myslím na tebe celý den a ať jste se zozhodli jakko-li, jsme tu pro tebe vždy!!!!!!!!!!!!!!DRŽ SE BERUŠKO!!!
Odpovědět
Brý večír já mám děsnou rýmu sem žehlila a do toho otevřený okno tak to asi nebyl moc dobrý nápad :-N
Odpovědět
beru tak super ze se vám líbilo , Matěj může být budoucí ženich :-D
Odpovědět
zuzi ahojky v 5 rano sem mela jeste hlubokou noc :-N Blanka chodí tak brzo do práce :-o a jaký byl první dne ?
Odpovědět
jija no jo tady se furt něco děje a co u vás něco nového , někdo říkál "žádné zprávy, dobré zprávy" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone:první den celkem pohoda......... jdu hají, jsme ko, tak papa a zítra myslet ena majky a hlavně na markee...nejtěžší den v životě :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, tak se zkusíme domluvit na ten říjen... ;-)
Odpovědět
kat a Zabi vy ani nikam nemusite chodit na konika, muzete si udelat tematickou diskuzi tady u nás a my vám do toho budeme kafrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj a budeme vám dávat chytrý a zkušený rady :-D
Odpovědět
Dobré ranko kde jste kdo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pasone, tady jsem, ale protože jsem konečně uspala dítko, tak si jdu ještě na chvíli zalézt do pelíšku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já tu jsem ale moje nálada je na bodu mrazu.....venku je tak hnusně, prší a fučí vítr, že jsem z toho celá nasr....je mi zima a mam fusekle...... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Takže dneska nic nedělam..... :-p ještě že mam vařeno od včera..... :-)
Odpovědět
teda se máte Baru a Len taky bych si dala teple fusakle a zalezla do pelechu
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno, já jsem taky tuplem nasraná, páč nám měli přivézt v sedm ráno písek, já trubka kvůli tomu vstávala a ty idioti nepřijeli ještě do teď 8-( Jen co přijedou, tak dostanou takovou čočku, že jim půjde z toho hlava kolem ]-( :-D U nás do ted svítilo sluníčko,ale už se zatáhlo... abych si zkrátila dlouhou chvilku,tak peču perník... ;-)
Odpovědět
Kat je tak až dopečeš pošli kousek IPčkem :o) dám si ho na svačinu, jen si uzivej pohodu a klidecek za 9 mesicu to bude jinak x-) tady v Brně je všelijak, vypada to i na dest ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
pasone, tak jakmile jsem dopekla, běžela jsem do města ještě nakoupit cukr a pudinky, budu dělat přesnídávky z jablek, máme jich dost popadaných a je mi líto to vyhodit :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?