Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
No jo Majky, ale tohle měla mít relaxační dovolená, abych si odpočinula a uklidnila nervy ............... takhle se za chvíli spíš zhroutím. A vychovávat dítka, když sama nejsem v pohodě ..........
Odpovědět
Profilova fotka
momou-Moni, a z čeho máš nervy? Já neříkám, že v dnešní době je nikdo nemá, všichni máme, jen si myslím, že když máš dětičky, tak bys měla být šťastná a ne se nervačit....
Odpovědět
Profilova fotka
momou, podívej se na mě, já mám nervy z chlapa v kýblu :-D
Odpovědět
Kat: Já Ti pošlu novej kýbl, chceš? Majky: Mám migrény denně a to je šílený, páč vidím, jak má o mě Jára starosti. Bohužel s nima nic neudělám. Poslední dobou se to počasí mění i 3x za den a já ty změny tlaků nestíhám vyrovnávat, takže jsem unavená už jen z toho. A dospěli jsme k tomu, že ty migrény mívají horší průběh než dřív a hlavně mám migrénu 5x do týdne, což je šílený. Vidím jak je Jára ustaranej, já bych si potřebovala odpočnout, ale pořád je co dělat. Koupili jsme byt pro dědu, tak teď nás čeká rekonctrukce, pak dědovo stěhování. Jardovi rodiče mají problém s půjčkou (1,5 mega) a nemají to jak splácet, do toho Kubík s bříškem, ...................
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď jsem se dvě hoďky nezastavila, uff :-p Šári, mooc gratuluju. Být ve vlastním je jedna z nejdůležitějších věcí - aspoň pro mě. Moni, tak dej děti na hlídání aspoň na den a někam vyraž sama nebo s manžílkem. Oddech je fakt potřeba... ale jak píše majky, my snažilky (fuj, to je hnusný slovo) bysme tvoje nervy z dětí klidně měnily za naše nervy z manžílků a z práce. všechno má svoje...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme zpět z vycházky......je tam dost vedro , ale fouká větřík, tak se to dá..... :-) :-) :-)
Odpovědět
Zabena: Manžílka můžeš poslat do hospody :-D ale děti, dají pokoj až večer, když už spí ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou-Moni, a byla jsi někde u dr.? Toto by se mělo léčit a ne čekat, že to přestane... Mně teď poslední dobou taky bolí hlava oči, ale já vím, že je to tím počasím a tím tlakem. Pokud to máš migrénového původu, tak by se s tím mělo něco začít dělat. A měla by ses starat jen o děti, vím, že rodina je taky důležitá, ale netrap se zbytečně věcma, které nevyřešíš... zaby-fuj, slovo snažilky přímo nesnáším... :-D Ale vím, jak jsi to myslela. ;-) No já mám hlavně nervy z práce, manžela mám zlatého... :-) Aspoň něco. leni-no já už pádím konečně domů, tak se těším ven. Zajdu si na zmrzku. :-p Už se těším.
Odpovědět
Majky: mám tu prášky, ale jak si vezmu piluly, tak bych si pak potřebovala jít lehnout. Když náhodou pilule nezabere, páč už je ta migréna silnější (mívám i horší stupně a ne jen "bolest" hlavy, třeba cítím, jak mám křeč v jedné polovině těla, nebo jako když mi půlka obličeje ochrne, ....), tak k doktorovi a píchnou mi algifen a nebo tramal, ale už to jsou koňský dávky. naposledy jsem byla na pohotovosti v neděli. Jsem se ráno probudila a chtěla jsem si vzít práček, ale ten jsem vyzvrátila, a nebyla jsem schopná ani dojít na záchod. Tak mi Jára oblíknul a jeli jsme. myslím, že toho musí mít taky dost, když mu přidělávám starosti. Prá jsou nějaký léky, který se berou preventivně a ono to prý tu migrénu trochu utlumí, tak čekám až bude ne naurologii doktorka. A znáš to, i když věci vyřešit nemůžeš, tak Ti to stejně nedá .......
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, určitě si s tím někam zajdi, migréna je fakt potrvora. Měla jsem ji teda jenom párkrát v životě (ale zase hnusnou - zvracení, ticho, absolutní tma) a je to hnus. na neurologii by ti fakt měli dát nějaký prášky "preventivně"
Odpovědět
Zabena: však půjdu, neboj. Jsem světloplachá, takže mám sluneční brýle a to je teď zataženo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mou je mi te fakt lito ja mivam migrenu tak jednou za dva mesice a trpim,nedovedu si to predstavit denne a do toho oma dve deti.Jsi dobra ze to zvladas je bych se z toho asi zblaznia.Jeste ze je ti Jara oporou. Sari-gratuluji
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak holky ja jsem lev a M. pana.Hadky u nas jsou tak ze ja se hadam a on na me cumi coz me vytaci.Kdyz mu reknu at se mi k tomu vyjadri rekne neco na co mam milion argumentu a on ani jeden takze se nedivym ze vetsinou mlci vi ze se mnou to nema cenu.Jinak muj otec je kozoroh a veci ktery maji s manzou spolecny jsou presne ty co nesnasim.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já teprve končím v práci (od 9 od rána)!!!! Na dva dny jedu mimo, ale určitě se zasev pátek ozvu. Mějte se
Odpovědět
Tak Jára je lefík a já váha :-D Dobrá kombinace. Už je doma, tak si jdu vzít piluly a šup do hajan,
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak u nás je to taky smrtelná kombinace....já Kozoroh, Tom Beran, Natálka Býk a Filda Vodnář...takže skoro samý trkavý.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky tak dobrou jsem dnes nějaká čilá.......nechce se mi spát...tak asi budu uklízet...asi mam úžeh :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale jinak bývam i normální :-) :-N :-N =-)
Odpovědět
ahojky sluníčka dneska jsem nestíhala a vy ste toho tolik naplkaly :-D
Odpovědět
Leni jestli chceš uklízet tak dolet k nám, já žehlila 3 pračky a sem grogy, a mam to hafo papiru časopisy, recepty no proste bordel na stole :-p
Odpovědět
barci gratuluji k bytu ;-) momou snad bude brzo líp k adminům se nevyjadřuju :-p zabena teda ty si se do te prace pěkně obula ;-) kat no myslím že to neoznamování "důležitých" akci je fšude, u nás se to taky občas stane, ale odmítám se kvůli tomu rozčilovat :-p
Odpovědět
majky jj mame doma poklady... jenom zakopat :-D
Odpovědět
tak Lenisek už asi uklízí a nikdo jiný tu není tak brou noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, len: tak moji rodiče byli stejné znamení jako Ty a T. akorát kozoroh byl tatík a beran mamka a vím, že někde bylo napsané, že tyhle znamení se nemají ani seznámit :-p ale kdo by tomu věřil, nikdy se nerozvedli i když se docela hádali barca: moc gratuluju ke schválení peněz a bydlení momou: brácha má nějaký typ migrény co jde až do bezvědomí (mají to jenom chlapi a málo a záchvaty mají být tak jednou za rok) a prášky na to má, takže by možná mohly zabrat i na to Tvoje, ale už nevím název, jestli chceš můžu se ho na to zeptat já jsem včera odpoledne vyprala a dala prádlo na zahradu tak doufám že až příjdu domů tak už to bude suché ať můžu dát prát další
Odpovědět
Jija: Díky, ale oni mají každou chvíli něco nového, tak si klidně zahraju na pokusnýho králíka, když to pomůže. Můj bratránek měl migrénu, že opravdu ochrnul na půlku těla, ale teď už jí nemá, asi tak 8 let nic. No mě se to jen zhoržuje. A nedávno jsem četla v překvapení o holce, která má migrénu tak silnou, že nevnímá nic a je taky v bezvědomí, musí vždy do nemocnice a tam na kapačky, ale po třech hodinách je v pohodě, až na to, že je strašně unavená. Má jedinou výhodu, nemá to tak často :-N No já si raději nechám to svoje, už jsem na to zvyklá. Mě by vlastně stačilo, kdybych uměla ovládat počasí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jíjo...tak tohle vědět před 8 lety... tak se snim dohormady nedám..... :-D :-D :-D :-D :-D U nás je dnes od rána pěěěěěkněteplíčko....... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
momou: tak to je asi lepší varianta často a s menšími následky, brácha to naštěstí taky asi 2 roky už neměl, ale když se mu to nepodaří zastavit práškama včas tak bezvědomí a nemocnice a kapačky a to nesnáší když se ho pak někdo dotkne, tak v tom bezvědomí strašně řve, když se mu to stalo poprvé tak se z toho mamka málem složila, řev to byl nelidský ;-( třeba Ti dají něco co Ti fakt zabere a nemá na to třeba vliv těhotenství, že by to třeba po dalším dítěti vymizelo ;-) len: tak zase bys neměla Filípka a Natálku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, venku to dnes opravdu vypadá nadějně, tak jsem hned šoupla sušák s prádlem na zahradu :-) dítko vypadá, že mi ještě usne a protože jsem včera ponocovala, půjdu ještě na chvíli do pelíšku :-N Migrény vám teda nezávidím, já je naštěstí nemívám (ťuk ťuk), ale brácha brácha a mamka jo, a moje teta ta má teda šílený a už se s tím léčí strašně let a Jirky sestřička taky, je to hrozný, kolik toho dneska je :-(
Odpovědět
Jija: :-D :-D :-D Tak doktorka mi u Aničky říkala, že se ty migrény stratí, pak u Kubíka .............. no po Aničce jsem je měla stejný, po Kubíkovi je to horší, tak holt risknu to třetí dítko :-D Beru: Když ono jich je několik druhů a taky záleží na tom, jaký máš spouštěč. Já mám většinou migrénu s aurou, ale někdy i bez aury. Mým spouštěček je bohužel počasí a to nemůžu ovlivnit. Ale kolegyně v práci přišla na to, že jako spouštěč má kafe, tak ho přestala pít a migrény skoro zmizely.
Odpovědět
Pak máš ještě migrény podle stupně, já mám migrénu 3 stupně ............... ale neupadávám do bezvědomí, tak je to dobrý. Ale občas bych tu hlavu uřízla a vyměnila.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?