Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky vidíš...já ti to psala, že budeš po návratu jiný člověk... nakažená tou jejich flegmaničností a za každou větou budeš říkat Siga, Siga :-D :-D :-D :-D prostě pomalu a v pohodě...nebo potom, nebo vůbec... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli budu zdravá, tak to netuším :-D :-D :-D Ale zatím mi to chutná :-D :-D :-D Majky, těprsk, ty hlavně nepotřebuješ žádnou dietu !!! :-D Tak že jako klidně se rvi tím Carte dor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky tos mě navnadila, taky mám v mrazáku Carte dor, ale tiramisu a mozartovy koule, že bych si dala k obědu?
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky děláte mi s tou zmrzlinou chutě, odpoledne jdu s kamarády do hospody a asi budu koukat jestli nemají nějakou na jídelníčku nebo třeba palačinky se zmrzlinou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nedrážděte s tima dobrotama... já od pondělka jím podobný blafy jako Katy.... musim shodit nějaké to kilíčko, teda spíš několik dost kilíček..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Chtěla bych být ten tip, co jde z porodnice se stejnou váhou, s jakou měl před těhu...ale ne....já přiberu 14 kg, a v porodce necham 6 ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( A to ještě jsem po svatbě přibrala 4 kg....no rpostě jsem jak vorvaň.... :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my právě přišli z obědu a dali si po obědě zmrzku carte dor... kolega měl čokoládovou, já měla karamelovou a kolegyně si dala stračatelu s nějakou další (tu už nevím, co byla) :-) Dobré to bylo... :-p leni-kámoška tak přibrala 10 kg a vezla si z porodnice 3 kg... a to stejně měla v prsách.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ty buď v klidu, ty máš nárok mít po čem kilča, ale jáááá......???? ]-( Jo a aby tý zdravý stravy nebylo moc,... koupila jsem si luxusní čokoládovou bombičku, která během vteřiny ve mně zahučela :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy čokoláda je dietní ne? :-D :-D :-D :-D Ty si dej mořský povory a zase tou otravou shodíš nějaké kilčo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, byla by dietní, kdyby nebyla sladká jako sviň :-D :-D :-D Mořský hady nechci ani vidět, těma se budu rvát až na dovče v srpnu...... :-D :-D :-D taky bych mohla zase držet tu parádní dietu (jíš jen jablka),ale jak jsi jsem to blbě držela, může se to jen max. jeden týden a já to držela dva týdny a pak jsem byla týden na endiaronu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len: mě taky nejde shodit, kdysi jsem po brigádě na chmelu přibrala 6 kg a prostě nešly dolů až asi po 3 letech na vysoké jsem je shodila, protože jsem neměla čas ani na jídlo a pak při psaní diplomky jsem měla nahoře 8 a ty mám pořád, prostě se jich nezbavím tak jsem si na ně zvykla a říkám si, že třeba až budu v budoucnu běhat kolem dítěte tak půjdou dolů (a matky neberte mi iluze) majky, kat: děláte mi chutě, jdu kouknout co si dám odpoledne s kamarády já :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak se hlásím z domova. Ráno udělal Kubík naprosto ukázkový bobek a páč ukázal, jak krásně "bobuje" a směje se a je prostě spokojenej, tak nás primář pustil domů. A nezapomněl mi říct, že už nikdy nemůže mít Kuba zánět slepáku. Prý kdyby měl v plínce něco jako červa, tak se nemám lekat, ale spíš, že se to ve střevech rozloží. Oni mu ho nějak podvázali. No ale jak nás Jára dovezl dom, tak jsem došla za obvodní a ta, jak jsem jí řekla, co měl Kuba jíst, se zděsila .... prý no to nenní možný ..... ale pochválila ho, jak je statečnej, zvážila, trochu zhubnul, ale to zas naberem. A moc se jí líbilo, jak to má Kuba sešitý - plastickej steh - a jak to má krásně zahojený. Stehy mu vyndají v pondělí. Paní doktorka v nemocnici se ještě bál, aby se mu to prý ještě nerozjelo. No a jak jsem přišla dom od naší doktorky, nakrmila Kubíka přesnídávkou, lehli jsme si ............ kdy odešel Jára nevím, ale Kubula usnul dřív než já. Ani jsem si neuvědomila, jak jsem utahaná.
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, to jsou krásné zprávy, vítáme vás zase doma. :-) to je jasný, že jsi unavená, vždyť jsi na Kubíčka myslela 24 hodin denně, tak si teď pořádně odpočiň. Jijo, iluze ti neberu, u mě to bylo přesně tak a mám teď o 4 kila míň než před svatbou ;-) tak si představte, že chovám malou po krmení a najednou zvonek a když jsem šla otevřít, tak za dveřma ty dvě kamarádky z práce, co včera nepřijely, že prý překvápko :-. to mě teda fakt překvapily, radost jsem měla, ale doma neuklizeno, a už jsem s nima vůbec nepočítala, ale aspoň jsme pokecaly zase o normálních věcech a nejen o kakání a papání. Ta jedna je taky loňská červnovka a ta druhá se bude vdávat v září, tak se těším a doufám, že cestu na Moravu zvládneme.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky........ Moni:to je dobře, že jste doma, pro vás všechny... Holky se zmrzlinou mě nedostanete, já jestli ji mám 3x za rok tak je to moc, zato KFC, to bych se užrala :-D :-D :-D :-D :-D Tady se strašně rozpršelo, snad bude zítra večer lépe, jedeme pod stan a v tomto ho stavit nechci 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi stavět ne, ale potom v dešti to se to ve stanu lebedí, to je nádhera, vždycky se nejlíp vyspinkám :-)
Odpovědět
Tak KFC můžu taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... hlásím návrat z venkova......právě Tom krmí malou a Fildu jsme nechali u našich..... :-D :-D :-D Mončo to je super, že jste doma...... :-) Zuzi, kdy jedete do tý Plzně? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Rychle koukněte mám tam tu fitku jen 10 min,bude to překvápko na ségřiné svatbě :-D
Odpovědět
ahojky sluníčka já už se tááák těším na víkend x-) jinak já ujíždím na zmrzlině z Mc Donalda, halvně na té jejich čokoládové polevě jo a o kilech mi nemluvte 8-( od svatby jich mam navrch nekolik :-S no ale hlavně že jsme zdrví :-N :-D moni tak hurá že jste doma leni teda takže natalka ted bude jakojedináček :-)
Odpovědět
feri jé je to fešák a kdy má segra svatbu ? jdeš za svědka a jak se vede?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo jdu za svědka... Má o 15.8. na Štiříně ;-)
Odpovědět
Pasone: Tak ta zmrzlina mi taky chutná :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Pasone ahojky....jojo máme teď zase jen jedno dítě..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky krásný víkend, v neděli se ozvu, papa
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/15572-zari...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak včera jsem si dala palačinky se zmrzlinou a borůvkami :-) byla jsem s kamarády v hospodě a jediná ženská :-D beru: to je super, že máš míň, tím se budu utěšovat :-D, tak to je fajn, že kamarádky nakonec dorazily i když neplánovaně a žes neměla uklizeno tak to nevadí, určitě to pochopily, já mám taky občas doma čurbes a to nemám dítě ;-) len: taky fígl jak se na chvilku zbavit jednoho dítěte nechat na pohlídání babičce ;-) momou: to je skvělé že už jste s Kubíkem doma, teď už to bude všechno OK :-) zuzi: mě zas neužije na KFC a McDonalda, tam snad fakt jedině tu zmrzlinu s karamelem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... tak h lásím, že jsem to včera dostala :-S :-S :-S :-S :-S :-S 5 týdnů jsem měla očistky po porodu a 3 týdny nato, hned další....... :-p :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko !!! Všem přeji krásný páťulínek, u nás to počasí vypadá katastroficky... !!! :-( leni-jé, tak to je blbý... když si vzpomenu na sestřenku, ta to po porodu neměla 2 roky... pasone-Ivi, jj, zmrzku od Mc Dondy taky můžu. Hlavně tu s tím karamelem... mňamka to je !!!! jija-mezi kamarády je nejlíp... taky můžu víc chlapů než ženských (to nic proti této diskusi) :-D Na palačinkách ulítává Luky, může je na 100 způsobů, k snídani, obědu i večeři. O víkendu mu je budu muset udělat, už o nich zase žadoní... :-N
Odpovědět
Len: Fakt? Já měla očistky teď jen 14 dní a dostala jsem to až 3 měsíc.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný pátek fšem :-) tady po ránu svítilo sluníčko, tak jsem měla rdost, ale už je zase ošklivě zataženo a zatím jen 15 stupňů :-S to si zase venku moc neužijem. Aní mi teď výjmečně ještě usnula v postýlce, tak mám chvíli čas na internet ;-) Zmrzlinu, čokoládu, palačinky můžu jakýkoli druh a v jakémkoli množství :-D ostatně všechno sladké. V KFC mám ráda twistra, ale u MC ulítávám na hranolkách :-N hm, bych si zase dala, ale manža tomu moc neholduje, ale občas se kvůli mě překoná a má cheeseburger jako jednohubku. Já měla očistky celé šestinedělí, pak už jsem myslela, že jsem to dostala, protože jsem měla klasické příznaky, ale po dvou dnech to přešlo a zatím nic, takže už si rok sladce užívám bez mrchy a teda vůbec mi nechybí :-p Taky mám spoustu kamarádů chlapů a jsou teda věrnější a spolehlivější než baby :-. Zítra se mi vrací rodiče z dovolené v Norsku, tak budu muset něco upéct, protože má taťks v neděli svátek. A těším se na fotečky, tam to musí být totiž nádherné x-) A taky jsem zvědavá, co budou říkat Andulce, jak za ten týden vyrostla a co umí nového. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak teď teď jsem byla s malou venku, protože od rána řvala. asi měla nějaké prdíky, kroutila se a prděla. Tak jsem jí naložila do kočáru a šli jsme ven. Ale už jsme zpět...tam je zimaaaaaa.Fouká vítr a sluníčko moc nehřeje, ale to vyleze jen tak na chvíli a pak ho zase schovaj mraky.... :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?