Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
macet: jé tak to je smůla, tak snad už se Ti nic nestane a nikde nezakopneš, já padám pořád :-| jsem děsné nemehlo
Odpovědět
Profilova fotka
Leni já si taky myslím, že to bude spíš srpen. Musíme se nechat překvapit. Ale už se snažím doma mít vše připravené, kdyby něco ;-) Další kaskadérské kousky už nehodlám dělat. Koukám, že ta nemotornost v těhu je asi normální že? tedy ty jsi přenášela tak dlouho? Já bych docela brala kdyby to bylo nějak kolem toho termínu, protože ty dusna a vedra mi dávají fakt zabrat. Včera jak jsem odcházela z Podolí tak tam byl zrovna pár, který si bral domů svoje miminko. Krásného chlapečka, tak jsem se uplně rozněžnila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jija: Díky. Je to fakt pech. Tedy ty dávej taky pozor, jestli padáš nějak často.
Odpovědět
Profilova fotka
Macet, aholky těhulko :-) dávej na vás pozor, já taky upadla asi v 8 měsíci před bytem na náledí, ale naštěstí na pr...l :-N to se prostě stane, moje mamka mi vyprávěla, že když měla asi měsíc do porodu, tak upadla na zem a válela se prý na břiše jako želva na krunýři a nemohla vstát a samozřejmě jí nikdo nepomohl a jaká jsem byla pěkný a zdravý miminko :-) přeju ti, aby to u tebe přišlo samo od sebe třeba dřív jako mě (o 9 dnů) , vůbec si nemůžu stěžovat, ještě jsem se nestačila ani porodu bát a už to bylo za mnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak píše Macetka...čím je člověk opatrnější, tím víc nehod se mu stává.......ale co se má stát se stejně stane, takže tomu moc nezabráníme.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet: já to naštěstí většinou ustojím, třeba jdu a zvrtne se mi podpatek :-| nebo zakopnu doma o koberec koukám, že padání před porodem je snad nějaký zákon když spadli skoro všichni
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, Ahojky mamino :-) pamatuji si, že jsi psala, že jsi spadla před bytem v zimě. :-( tedy tvá mamka spadla uplně tak na bříško, no ještě že to dopadlo tak dobře a má tak krásnou dceru :-) Taky bych nebyla proti kdyby to přišlo o týden dřív, ale to neovlivním. Já jsem zatím co se týče porodu docela v klidu, ale manžílek už začíná být trošku nervozni :-N Bojí se aby vše dopadlo dobře, aby mě dovezl a tak. teď je to prý pro něho to nejdůležitější :-) Je to zlatíčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jija: tak aspoň že to vybereš. Já bych asi normálně taky, ale teď jak to těžiště je jinde než normálně tak jsem padla jako hruška. Jsem ráda, že jsem se aspoň stihla přetočit a opřít o ty ruce. Ale také kouká, že v těhu je to fakt zákon gravitace či co.
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko ahojky beruško moje... kuju za IP máš tam už i odpověď... Bože, ale co to čtu... to jsi mi tam nepsala... musíš na sebe být opatrnější, jako kdybych ti to do IP nepsala !!!! Hlavně, že je všechno v pořádku no ale ty jsi mi dala holka... bože !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Však vy si fazoláčka s Tomíkem taky brzy povezete, pak si vzpomeň, jak ses nad tím miminkem rozplývala... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet: tak za chvilku už určitě budeš taky chtít aby byl už malý venku, kamarádka taky ještě asi 4 týdny před porodem říkala, že je jí fajn a klidně bude těhotná pořád a za 14 dní už říkala, už aby byl venku ;-) s tou změnou těžiště máš asi pravdu, pořád se u těhotných mění a než si na to zvykneš tak je zas jinde
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko ahojky, za IP moc děkuji, hned odepíšu x-) Markétko právě jak jsem na sebe opatrná tak se to prostě stane. Snad už budu šikovnější. tady posílam odkaz na pár foteček co zatím máme od kamaráda nafocené. Máme jich hodně, ale DVD ještě nemám a jen tyto náhledy. Tak uvidíte jak jsem vyrostla :-D http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
jija: JOJo tomu věřím, že za 14 dní budu mluvit jinak. ono se to teď tak strašně často mění :-N Ale moc se těším až si budu moct lehnout na břicho. To ležení na boku už není nic extra :-D Přesně jak píšeš opravdu se to těžiště mění snad den ode dne :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
macet: fotky jsou moc krásné a bříško už máš pořádné, teda spíš břicho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jija: Moc děkuji :-) Jedna naše sousedka, mě pokaždé když mě potká tvrdí že to budou dvojčata :-D Nějak mi nevěří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Macetko, moc krásné fotečky, taky jsem takové chtěla, ale nestihli jsme to |-| jinak já 3 týdny před porodem byla na plese jen na chvilku a dorazili jsme domů po jedné v noci, tancovali jsme ale jen pomaloučku a opatrně no a za týden už jsem rodila :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Macet, a náhodou nemá ta sousedka pravdu?? ;-) jen si moc nemysli, že bys pak spala na břiše, sice nebude vadit bříško, ale prsa určitě, aspoň první týdny :-D já ani teď moc na břiše nespím, spíš na boku a to jsem byla vyloženě už od mala břicho spáč :-D
Odpovědět
Macet: Moc krásné fotečky a bříško máš úžasné x-) Jak já byla ráda, že už nemám břicho a můžu si lehnout na posteli do oblíbené polohy ....... ale zas mi překážely prsa :-N Beru: Já před porodem Aničky ještě jezdila na kole :-D u Kubíka jsem si byla jen zahrát squash :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, já vím, ty jsi byla sportovec do první kontrakce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy jste teda byly akční ještě před porodem, doufám že budu mít taky kolik energie :-) já spím teda zásadně na břichu tak spaní na zádech bude pro mě asi za trest
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji za pochvalu foteček,my jsme z nich fakt nadšení. ten kamarád je fakt šikulka, to je ten co nám fotil i svatbu a fotky na svatební oznámení beru: No určitě nemá. Včera jak jsem byla v tom Podolí tak mi dělali za ty dva dny celkem 3 UTZ a fakt je tam jeden a 100% s pindíkem :-D Holky tedy já myslela, že si na něj lehnu??? Já jsem také od malička zvyklá usínat na břiše a dlouho jsem si zvykala na to usínat na boku. jija: na zádech v těhu taky spát nebudeš, to mi věř :-D
Odpovědět
Profilova fotka
macet: ale já nechci spát ve stoje :-( :-D :-D :-D nebo to budu celou dobu vzhůru? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já spala skoro pořád v těhu na zádech, občas na boku, naštěstí si mimi nestěžovalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jija: no bude ti muset stačit jen levý a pravý bok :-D Ale veř tomu, že toho taé moc nenaspíš jak se bude blížit porod. Já mam pocit,že jsem celou noc vzhůru :-N Ted chodím cca každou 1,5 hod na záchod a mezitím se asi 4x otáčim z jednoho boku na druhý. Ale i přesto budeš ráda že budeš mít mimí v bříšku neboj x-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru: Fatk i na zádech? To já nemohla. To se fazoláčkovi nelíbí a mě teď už taky ne. Nedělá mií to dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
macet: tak to spím jako těhotná před porodem :-D, většinou spím tak max. 6 hodin (víc jenom když jsem děsně unavená), v noci chodím na záchod tak 3x (pozůstatek z dětství ;-)) a při spaní se pořád přetáčím, proto máme velkou postel abych H. neutiskovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jija: tak to máš tedy připravený dobrý základ :-D To já jsem nikdy nechodila v noci na záchod a spala jsem jako medvěd :-D Jen aby se ti to v těhu ještě nezhoršilo. Snad ne a udržíš si svojí zvyklou hladinku ;-) Já nevím kdy se vrátim do své původní verze. Asi až za pár let :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka tak já se s vámi zatím loučím. Přijede mi manžílek a jdeme s chlupáčkem ven :-) papapa a hzeký den všem
Odpovědět
Profilova fotka
macet: asi jedině v důchodu až budou děti z domu ;-) v pubertě se taky moc neprospíš tak já to konečně už dneska balím a mizím domů, hurááááá ahoj a krásný víkend všem
Odpovědět
Profilova fotka
já v těhu spala dobře, na záchod jsem začala chodit max. jednou za noc až poslední měsíc, ale chodila jsem spát pozdě. Zato teď mám lehké spaní, jak se to v postýlce zašustí hned jsem na nohách :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vám taky pěkný víkend :-) pá pá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?