Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak u tchánovců to šlo, i když si tam připadám jak cizinec. Pořád poslouchám, že mám Kubíka obléct, páč je mu zima (babičce je zima), a dejte Aničce boty ................................ a vyměňte Kubíkovi bryndák (nemůžu za to, že po jednom jídle, dík dědovi, vypadal jak po týdnu), =-) .......... Ale zas Aničku chválili, páč si začala sama říkat, že chce na záchod (jen to prostě člověk hned nepochopí), a umí plivat pecky od třešní a sama si nadná boty a umí sama jíst i polívku .............. x-) No je to prostě šikula. Jinak to proběhlo v pohodě, i když tam byla divná atmosféra, což je pokaždý, když je tam Járova sestra. Jo a máme košík hub, sbírala i Anička a strašně jí to bavilo a byla celá od borůvek :-D Holky dočítat ani nebudu, páč bych nic neudělala , musím jít něco provést s těma houbama a borůvkama a jahodama. Kdy udělám obídek nevím, asi bude jen polívka. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky !!! Jsem naposledy v práci, od zítra mám dovču, tak jdu ještě na chvíli za váma. Blani-Martin je stejný "trapasák" jak Luk :-D Mně to dělá taky a nejhorší na tom je, že ti lildi okolo neví, že je to sranda a myslí si, že je to vážně. Tak se na nás vždy tak přiblble dívají. Minule mně sjel v obchodu s oblečením, když jsem si chtěla zkoušet síťovanou halenku... začal ječet "kam to chceš jako nosit, to ti nedovolím koupit, vypadala bys jak šlapka"... lidi se jen otáčeli a já se začla šíleně řehtat, ale museli si myslet, jakého nemám pedanta a deb... chlapa...?! :-N momou-Moni jednou by mi to řekli, já jsem na takové chování úplně háklivá. Jednou je to moje dítě, tak ať se nestarají... !!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, užij si vololenou, pořádně si odpočiň, na všechno zapomeň a soustředit se jen na Lukyho, třeba si přivezeš malého "mořana" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy x-) Tak jsem zpátky z dásmé jízdy po Vltavě :-) Byla to paráda, luxus, zase jsme se nařechtaly a ty lidi z nás asi nechápali :-D Je tu něco nového? =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou: na tchýni se vykašli, děti mám obě šikovné a víš co potřebují, ona ne majky: užij si dovču a pak musíš poreferovat ať můžem všechny závidět :-) katy: vítej zpátky, nepršelo Vám moc?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kat...¨ Já ti ttak závidím..........Já jedu do nějaké pos... Itálie místo na Vltavu :-| Hlavně že jste si to užily, počasí také vyšlo celkem......
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju moc děvčátka !!! kat-no povídej, jak bylo, nějaké fotečky budou? zuzanko-jak jsi spokojená s foťáčkem, už jsi s ním fotila?! Kdy jedeš do té Itálie?
Odpovědět
Profilova fotka
Jedeme 24.7 předtím na týden pod stan... S foťákem jsem fotila, je to super, jen mi připadá, že mám "obyčejné"fotky oproti vám, tak musím zapracovat...Kdy letíte přesně?
Odpovědět
Majky, Kat: No však jsem Kubíka neoblíkla a ani nový brynďák jsem nevytáhla :-D A ty boty na ven, co obuli Aničce (chodila v nich po bytě) jsem prostě zula ;-) Kat: Mě teď psala kolegyně z práce, že taky akorát dojeli Vltavu a stejný úsek. Jste se možná viděli.
Odpovědět
Zuzi: já jedu nej na Lipno a to jen na týden a pak už nikam. Docela bych brala změnu, třeba Itálii :-N
Odpovědět
ahojky sluníčka nějak nestíhám při pondělku majky užijte si dovču a hlavně hodně foť x-) zuzi ahojky sak na Vltavu muzete jen na vikend ne mate to kousek ;-) Katy ahojky vítej zpět Blani a ten časopis se da koupit kdekoliv že by sme si udělali tour de ZOO momou no hlavně že jsou děti spokojené, na příbuzné dlabej jija vy jste takové sikulky ze ste si udelali sezeni :-o mejte se pa sorry jestli jsem někoho přehlídla :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Počasí bylo tak nějak na půl.. ve čtvrtek krásně, v pátek deštivo, v sobotu oblačno se sluníčkem a v neděli krásně.. ten pátek nám dal všem zabrat, jely jsme v tom lijáku, na vodě jen pár lidí, všichni v kempech :-D ale jinak bylo dost lidí, narváno.. Nejvíc v Krumlově. Ted se tu probírám kupou hadrů na praní... :-S Ale jinak bááááájo ;-) pár fotek zde http://katarinkamat.rajce.idnes.cz/Vl...
Odpovědět
Profilova fotka
jedu po 15letech k moři a jedu jen z důvodu dětí, abych s nima byla.Mě stačí pro radost jižní čechy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fotky mám hrůzy,páč jsem si vzala raději starej foťák,kdybych ho někde utopila :-D :-D :-D znám se že :-D Momou, tam bylo děsně lidí.. a potkala jsem tam plno známých x-) jen od nás z města tam byla výprava o 45 lidech a my :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat:pěkné, jen co je pravda.Ty fotky jsou z Boršova?Jinak to nepoznávám......
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi, fotky jsou z Boršova, z Rožumberku, z Krumlova (kemp Spolí) a ze Zlaté Koruny ve starém mlýně (restauračka)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzanek-Zuzi, letíme ve středu v 05:00 z Prahy... zítra v noci odjíždíme do Prahy, abychom byli na letišti v 03:00. Na jaký režim fotíš? Ono je to i o tom, že si pak poupravuješ fotky v PC v dnešní době to dělají všichni !!! pasone-Ivi, moc díky !!! kat-fotky super, jde vidět, že jste se bavily, babinec, to je smrtelná kombinace !!! :-D Zuzi, já doufám, že nám ještě v srpnu vyjde dovoška v Jižních čechách, moc bych tam chtěla, je tam nádherně a já tam ještě nikdy nebyla !!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak z Koruny jsem nepoznala nic.........ale ten mlýn tam je úžasný a ty steaky :-D :-D :-D
Odpovědět
Kat: Tak to bylo hoší jak na Václaváku :-D Fotky jsou úžasný a i když jsem tam Vltavu nejela, tak to tam poznávám ;-) Já už se moc těším i na ten týden, co tam budem. Pasone: Ivy, no já mám hlavně radost, že jim Anička ukázala, jaká je šikulka a oni jen koukali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jija, holka jedna šikovná ;-) Momou, správná odbojářka proti blbým radám :-D Majky, myšlenkami u moře a tělem už skoro taky x-) Kat, vyžáděná na Vltavě (ach jak já ti závidím :-N ) Zuzi, začínající fotografka :-) Pasone, pracující, ale má přehled :-. Blanka, cestovatelka po kostelech i zoo =-) ...a já zase nic neudělám, páč mi usnulo mimí na rameni |-|
Odpovědět
Profilova fotka
beru, ty jsi nás tedy probrala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: koukám, že to byl ale pořádný babinec :-D zuzi: tak na vltavu můžeš na víkend a nejen na jeden a budeš to mít další dovolenou ;-) majky: to asi první den na dovolené prospíte ne? my jsme minulý rok letěli v 6 ráno, naštěstí jsme spali u kamarádky co bydlí kousek od letiště (asi 10 minut autem)
Odpovědět
ahojky, holky u nás víken suprový a zároveň debilní. Takže oboje nálady proběhli,ale je fakt,že si teď vše nějak víc beru a sejří mě to,pže se zbytečně vytáčím. Když opravdu někteří lidé by potřebovali zakroutit krkem a měli by jsme od nic na pořád pokoj. Jinak tady máme chladné počasí,je zataženo,no prostě hnuuuus.
Odpovědět
Profilova fotka
My loni letěli do Turecka ve 4 ráno, na hotelu jsme byli v 10 a protože pokoj jetě nebyl volný, tak jsme odpočívali u moře a bazénu a spali jsme až v noci, zato tvrdě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee:ahojky, jak je?Vše v pořádku? jija:to máš pravdu, ale jeli bychom sami a to není ono...
Odpovědět
Profilova fotka
BERU- :-D :-D :-D jasné, stručné, výstižné !!! jija-taky bych to tak viděla !!! Určiě se zašijem do hotýlku a budem spát x-) markee-takové věci bys měla začít filtrovat, jinak tě úplně pohltí a budeš ještě víc vynervovaná !!!
Odpovědět
Profilova fotka
majky:kdy to letíte???????????
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzanko, tady jsem ti to psala: majky82 • Dnes v 11:29 Zuzi, letíme ve středu v 05:00 z Prahy... zítra v noci odjíždíme do Prahy, abychom byli na letišti v 03:00. Na jaký režim fotíš? Ono je to i o tom, že si pak poupravuješ fotky v PC v dnešní době to dělají všichni !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... jsem tu jen na skok... nějak nestíháme.... malá ještě nudlí, ale už je to lepší.....odsáváme jak o život....a teplotu nemá, tak snad už to brzo odejde..... U nás je tak nějak divně...chvíli sluníčko, pak prší a tak dokola.... dnes odpoledne jedu do města...jelikož mi stále nic není :-N :-N :-N :-N tak potřebuju nějaké nové kraťasy a trička volnější...dnes si přivezu od tchýně rotoped a začnu shazovat....zítra končím šestinedělí, tak se na to vrhnu.....no moc se mi nechce.....nabrat to šlo rychle, ale dolů to zas poleze jak šnek..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?