Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já měřím v zadečku a odečítám ;-) máme klasickou rychloběžku a koupila jsem i lepší digitální teploměr s ohebnou špičkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš a strkáš tam jen tu stříbrnou špičku, nebo to strkáš dál? Si připadam jak magor.. mam dvě děti a neumim měřit s teploměrem :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak mě napadlo, že ta svatba, na které jsme byli, je zřejmě poslední...protože už jsou všichni ženatí a vdané...... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni ještě může být druhé kolo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
leni-nejsi blondýna?! ;-) :-D :-D :-D ještě, že sis nemusela dělat ovu testy :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Len, ten teploměr dávám tak hluboko, abych tu kovovou špičku neviděla.
Odpovědět
Len: Já bych se bála, to zasunovat do zadečku. A já tohle neumím, tak buď v klidu.
Odpovědět
Profilova fotka
Markét já ti mam pocit, že jsem čím dál větší a chytřejší blondýna...... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás to vypadá, že Andulce nezůstanou tmavé vlásky, tak říkám, že bude zlatovláska x-)
Odpovědět
Ahoj holky, Majky - užij si dovču, a hlvně hodně foť, ať se pak máme čím kochat :-D Leni - to je dobře, že je malé líp. My taky máme nakoupený spec.teploměr pro fretky (on je teda normální, lidský, ale přece jen, nebudu si do podpaží strkat něco co měl předtím smraďoch v prd... :-D ), a taky po víc než 3 letech bych to neuměla. Jsme to nidky nepotřebovali :-D Ale je u něj návod a ta o odečítání prd.... vs.podpaží nic není :-D Zouvky u dětí - o no je jedno kdy, hlavně, že vůbec narostou :-D :-D :-D Ivi - v ZOO nic moc nového, akorát je tam nově udělaná ta hlavní komunikace nahoru na kopec (jak jsou naravo v kopci lamy).
Odpovědět
Profilova fotka
blani- :-D :-D :-D jsi mně rozesmála, musela jsem to nechat dát přečíst kolegům s tím teploměrem a frektama... :-D Co kdybys to měla pak strčit do pusy?! :-N Já fotit budu, ale nevím, jestli se tím budu chlubit, jestli vůbec bude čím?
Odpovědět
Majky, neboj, bude , jsi šikulka nejšikovnější ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
blani-nech toho nebo se začnu červenat. Potřebovala bych tvoji školu, příroda, domy, uličky, to mi moc nejde... :-N No nějaká patlanina třeba z toho vznikne? :-) Jinak Zuzanka si koupila taky NIKONA D40 !!!! ;-) Už se těším na fotečky.
Odpovědět
jojo, psala mi :-D však ten tvůj šnek a kapka byla naprosto bomba!
Odpovědět
Profilova fotka
blani-ale teď už jsem červená až na riťce... :-N To jsou ale dvě fotky z mála... :-) Čekám na ten difusor, pak ti povím, jestli aspoň za něco stojí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...... Přeji vám všem krásný víkend majky:Markétko:Nádhernou dovolenou, užijte si to a hlavně odpočívejte!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Také přeji všem krásný víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, kde jste kdo?Tady nikdo nekojí, nekrmí, nebrouzdá??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj Zuzi - já teď došla. Byla jsem v Antroposu na výstavě a pak nakupovat ve městě... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já byla na srazu od gymplu po 11 letech :-)
Odpovědět
Ahoj Beru, povídej přeháněj. Já jsem teď hlavní srazová agentka. Docela mě to baví organizovat a vymýšlet. Holky, já vám popíšu, jak si to představuji a uvítám další nápady (třeba co jste měěly na srazech vy): párty bude v jednom rekreačním středisku v lese asi 2km od gymplu, je to takový penzion, venku posezení, možnost grilování, táboráku, možnot kouopání v bazéně, vevnitř restauračka, místo na tancování.... maminky můžou vzít sebou děti a manžely aby měl kdo hlídat (místa je tam dost, aby nás "neotravovali"), v 13:00 se sejdeme, pak přípitek , oběd, pak budou na stolech nějaké "zobání"(tyčky, a pet flašky s nealkem a víno) a večer bude raut. To vše se zapltít z vybraných peněz a kdo bude chtít něco jiného , tak si hezky zapltí sám. V 17:00 začne ten raut a přijdou i učitelé. Podle počasí uvidíme, jeslti budeme venku/vevnitř. Jako památku každýmu vypálím CD s naskemovanýma fotkama z gymplu a pomaturitních akcí (srazy, plesy,...). Přemýšlela jsem co za akci na místě, možná bych udělala nějakou PP prezentaci, ale nevím, jeslti tam mají aspoň TV (projektor tam asi nebude), ať se zasmějeme při pohledu na 17 let straý fotky, když jsem na gympl nastoupili :-D A pak kdo chce, tak má možnost ubytování se snídaní (čehož rozhodně využiju, bude to příjemné být za 5 min. v pelechu) Akorát mě občas někteří udivují. Posílám všem email/sms/ICQ a jasně nakonec napíšu, ať mi aspoň odpoví, že jim to došlo, ať je nemusím nahánět. Samzřejmě po měsíci (kdy jsem některým lidem nejednou psala) jsem začala lidi obvolávat a oni, že však si říkali, že když neodepíšou, tak to je jako souhlas :-N Nebo že neměli čas mi odovědět, ale že djdoou....to je teda materiál :-D Ale účast je hojná, už se těším
Odpovědět
Profilova fotka
Blani ty jsi teda ekpert na všechnou koukám ;-) My to teda neměli tak vypilované jako vy, jen sraz v restauraci, jídlo, pití, co si kdo objedná, sešlo se nás 11 (z 28) plus třídní (před dvěma lety byla účast větší), teď už nás má dost děti, tak je to trochu náročnější. Já dorazila o hodinu a půl později, protože jsem krmila a vícekrát přebalovala :-N Bylo to fajn, ale stejně jsme nejvíc probírali ty dětičky a svatby, jestli někdo i něco jiného, tak to nevím. Jirka mezitím jezdil okolo s kočárem kolem řeky, pak přijel Andulku ukázat a šli jsme krmit a přebalit do parku, pak zas na chvíli do restaurace, ale to už začala řvát hudba, tak jsme dítko museli rychle vyvézt ven a stejně už jsem neslyšela ani slovo, co kdo říkal, jak to bylo nahlas. :-S Fotky mimča jsem měla akorát já a jeden třídní pár, svatební jsem jim ani neukazovala, bylo mi to trapný. Tolik u nás.
Odpovědět
Tak mě zatím přislíbilo účast 30 lidí z 38, a 1 kantor z asi 16. Tak uvidíme. Původně to měla být taky jen hospůdka ale budou tam těhule a 3 holky s několikatýdenníma mimčama. Hlavně kantoři asi nečtou školní email, takže teprve příští týden jim bude předána osobně pozvánka, tak doufám, že jich dojde vícl. Ale taky to vidím, že se budou ukazovat fotky a holky budou kecat o dětech, svatbách, rozvodech :-D A kluci asi o hypotékách a práci :-D :-D :-D SUper článek o třídních srazech byl ve čtvrtek v MF - že sraz po 10 letech - chlappi probírají platy a hypotéky, po 20 se baví o golfu, po 30 o nových milenkách... :-D A že ženský mají na sraech rády to, že třeba největší sexbomba třídy je rozvedná a tlustá :-D A na konci byla rekace nějaké paní, která šla poprvné na sraz asi po 40 letech "Příště už tam nejdu, byli tam jen samí staří dědci a babky" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jj to jsem četla a ta babča byla na srazu po 65 letech =-) toho už my se nedočkáme :-D Už mi doma všechno spí, tak jdu taky zalehnout, papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já taky dělala před 2 rokama sraz ze střední i se spaním,dj,jídlem a večer rautíkem :-D :-D Teda byl to záhul ale super,řádili jsme snad do 3 do rána a i když se nás sešlo půlka,tak jsme si to užili ;-)
Odpovědět
Kačko, ahoj. Tak DJ nebude, spolužačka, co mi pomáhá, donese namixovaná CD, co měla na svatbě, taky doufám, že zapaříme do nočních hodin. :-D já už se tak těším.... :-D Co Matěj? Kukám občas na MK a ty děti rostou před očima. Nedávno jsem omylem klikla na naši starší diskuzi, tak jsem zavzpomínala, sranda to po sobě číst s odstupem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No už mě ty srandičky přechází :-D :-D :-D Teď jsem dala dítě švagrové,řekla papa a jeli na procházku,tak si tu tak sedím :-N :-D :-D
Odpovědět
Kačko, já četla: "Teď jsem dělala dítko švagrovi....", mě už fakt hrabe. Ale rozesmál mě M., jsme teď byli ve městě a on se začal najednou chechtat, že na jedné drogerce byl nápis: Obrana proti pocení a on četl: Ochrana proti početí :-D A pak mě ještě rozesmál v kabinkách, si šel zkoušet kalhoty, a á pak vlezla k němu (byla to asi kabinka 2x2m) , aby nemusel pořád vycházet ven se mi ukazovat a vycházeli jsme ven a on na celý ty kabinky: "Ženo, zapni se konečně a pojď" a já šla ven a ještě za mnou z kabinky zahulákal: "Ženo, nenechala sis tady kalhotky?" Fakt jsem myslela, že ho zabiju, to mi dělá pořád :-D A prodavačka vypadala, že mu to žere :-N
Odpovědět
Mám tip pro všechny milovníky ZOO. V časopise Příroda (s DVD, asi za 90,-) je teď akce - vstupenky do ZOO 1+2 zdarma. Když si koupíte 1 dospělou vstupenku, tak druhou dospělou a dítě máte zdarma. PLatí to do konce roku a jsou tam tyhle ZOO: Brno, Olomouc, Dvůr K., Chomutov, Bratislava, Jihlava, Usti n.L., Bojnic, Vyškov, Ohrada, Děčín, Spišská N.Ves, Hodonín, Plzeň, Liberec, Košice. Já vím, že na 90% letos nepojedu do Plzně, Ústí, Chomutova, Děčína,, Dvora K., JIhlavy, Liberce. Takže holky, pokud některá chcete, můžu vám to hodit do obálky a poslat, ať to zbytečně nepropadne.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, blani: tak M. je teda číslo s tou kabinkou jsem se pobavila, ale doma to nebudu smět říct, protože jinak by mi to H. provedl při nejbližší příležitosti taky :-D třídní srazy jsou sranda, my jsme měli předloni z gymplu i ze základky, organizovala jsem to a taky mě málem kleplo z lidí co mi nemohli odpověděť a musela jsem jim volat a všichni že příjdou a pak najednou polovina lidí nemohla ]-( my jsme využili deštivého víkendu k tomu abysme udělali zahradní nábytek ať můžem dělat zahradní party, takže H vyráběl a já jsem natírala, ještě musím natřít znova 2 lavice a máme to všechno hotové :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?