Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pučmeloun Matýsek nebo Vítek???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.Asi tu zas budu sama ze.No myslim ze ty vybuchy,kvuli tomu ze to co pro ty nase zlaticka delame berou jako samozrejmost a jeste nam to s oblibou delaji tezsi zname kazda ne.A kdyz mracky odejdou chvili sviti slunicko a pak je to zas na novo.Nekdy mi pripada,ze si me jen poslechne (nebo to spis predstira),pocka si az me ten vztek prejde a pak se stejne nic nezmeni. Jinak v sobotu byla svatba uuuzasna.Ja bych se hned vdavala znova.Ani jsem nevedela ze i u nas jde zopakovat slib.Myslela jsem ze je to jen v americkych filmech.Tak snad se toho s manzou taky dockame :-) Jinak jsem si na svatbe uvedomila jednu vec:vubec neni dulezite jak skvele si nevesta svatbu zorganizuje,ale to koho si pozve.Muze mit vsechno skvele promyslene,ale kdyz se lidi nechytaji,nebo nemaji zajem dokazou to vsechno pekne zkazit.Ja tam mela nastesti spoustu uzasnych lidicek.Protivove co se nechteli bavit se tam samozrejme taky nasli,ale ti me nezajimali,byl to jejich problem.
Odpovědět
Báro - ahoj. S tou svatbou máš recht, je to o lidech ;-)
Odpovědět
jo a vzpomínáte, jak už nám před rokem začalo být ouzko? :-D Už šlo do tuhého, a nejdnu stranu jsme se strašně těšily, na druhou bály, jak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, před rokem touhle dobou jsem si to málem chtěla rozmyslet, začala jsem se toho závazku bát :-N
Odpovědět
Fakt? Já měla krizi asi 14 dní před svatbou, jak do toho všichni kecali, sestřence se rozbilo auto, takže jsem měla jet autem našich, na které se těšila babička, ta se naštvala, že nepojede s mým tátou,.... no fakt děs. Ale ten poslední týden jsem měla dovču, v pondělí jsem šli do ZOO, úterý solárko, doma jsme s mamkou pekly, a pak jsem dělala výzdobu na auta, středa podobně a dělaly jsme dort, a čtvrtek byl děsný, an 8 jsme šli s M. zdobit zámek, pak pro cukroví, pak ho dovézt d Brna kolegům,pro víno k Břeclavi, cestou zpět kouit materiál na obložené mísy na ráno pro hosty a bylo 10, máma šla naštvaně spát (jak kdybychm přijeli pozdě schválně), my šli uložit na internát kamarády z Německa, a pak jsem s ttou dělala ty mísy asi do 12 (poprvé a naposeldy v životě jsem snad viděla tátu pomáhat s vařením :-D ) a šla jsem spát. Ještě jsem napsala smsku M., a jeslti má i ponožky atd do obleku....no neměl, tak jsme mu ještě radila, kam má ráno před ořadem jít si je koupit. :-D Takže jak bylo plno chystání, tak na "kraviny" neměl člověk čas. S M. jsem se nehádali, ani žádý pochyby jsem neměla... :-D Zatím to tak vydrželo i po svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si ani nepamatuju, co všechno jsme dělali, přijde mi to už tak strašně dávno ;-( a co se za ten rok událo v našem životě věcí =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já tedy žádné pochybnosti a rozpaky neměla.Ale na mne to padlo po svatbě :-| Vždyť to víte všechny........tatínek, myrty atd ;-)
Odpovědět
Zuzi - no tak po svatbě....to taky radši nevzpomínám na ty moje stavy. :-D Teď mě ale pobavilo album nevěstyy z Bozuova, co se tu dnes objevilo, a její poznámka, že polibek fotografka nestihla, tak se musel opakovat. :-D Stejně jak u nás. Se na to na Bozuově asi specializují :-D Dobrou noc, já jdu lepit do alba fotky ze svatbky...no do alba....zatím jen na papíry, které pak nechám svázat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my se pro jistotu líbali dlouho, aby to stihli vyfotit :-D a po svatbě jsme na pochyby neměli čas, protože jsem nejdřív honem sháněla dovolenou, pak jsme na rychlo balili a za týden po svatbě se už váleli u moře a užívali si svatební cestu v Turecku x-) (a já ostuda jsem ještě ani nedala vyvolat fotky a ani je nešoupla nikam na net, abyste je mohly vidět :-N ).
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, taky jsem byla trochu smutná, že na naší svatbě nemohla být moje babička, která v lednu odešla navždy |-| ale aspoň, že o té svatbě věděla a těšila se na ní a že jsme jí měli rádi, tak jsme po ní pojmenovali Andulku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani vím moc dobře, co jsi prožívala po svatbě a bylo mi to moc líto, protože ty a ferinka jste to měli do posledního puntíku přenádherně připravené a tobě to zkazili "dobří lidé" :-S beru:my se také líbali dlouho, aby to všichni viděli a stihli vyfotit :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Beru - no, pochyby u mě taky nebyly, naštěstí. A doufám, že to s fotkama napravíš ;-) U nás je teď jak ve válce, je zas ohňostroj na přehradě a i když je to cca 3km, tak je to vidět, slyšet hudba, atd. Ale nějak se nám tam opět nechtělo....ono, mačkat se na břehu s dalšími cca 170.000 diváky je docela o hubu :-N takže já jdu zas na chvíli an terasu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ja hrozne stresovala kvuli pocasi :-p .Ale jinak jsem byla v klidu hrozne jsem se tesila a nepochybovala jsem 8-) .A na druhy den kdyz uz byla po vsem me to hrozne mrzelo :-( .Celi zivot jsem o tom dnu snila,pul roku se na nej pripravovala,a behem chvilky bylo po vsem.Ten den tak rychle utekl ze jsem si nestihla uvedomit ze jsem vdana.A na novy prijmeni jsem si taky dlouho zvykala.Vlastne jsem si na nej zvykla az v laznich,tam na me volali 10krat denneAle jak ho komolili :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Blani 170 000 diváků?to je skoro dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se libali malo tak fotka neni uplne dokonala ale je.
Odpovědět
Profilova fotka
Al edůležité je, že jste se líbali a líbilo se vám to :-D :-D :-D
Odpovědět
Badik - mě naposeldy komolili dneska. Pak přijdu domů a ve schránce dopis pro M. taky zas špatně. jak kdyby nestačilo, že lidi neumí správně napsat naši adresu :-D očasí an svatbě...my šli s mámou ve středu a museli jsem zůstat skoro hodinu v jednom krámu (pultovým), rotože venku byl hrozný slejvák, potok se rozvodnil a mě tam s prodavačkou uklidňovaly, že to bude ok, i když i dál hlásili přívalový deště. A fatk, v pátek bylo krásně jasno a teploučko :-D Zuzi - min.týden bylo 175.000 :-N A to je dnes krásně jasno...
Odpovědět
Profilova fotka
My meli jeste v patek zimu jak na severnim polu,ale sobota se vydarila na jednicku.Jo jo to byli casi.Ja ted v sobutu neveste tak hrozne zavidela.Jak se cely svet tocil jen pro ni uplne me mrzelo ze uz to mam za sebou.
Odpovědět
Badik - my jdeme za 7 týdnů na svatbu, hrozně se těším, i když vím, že mi to bude toršku líto, že to mají teprve před sebou a budu závidět, přesně jak píšeš, ale zas se těším, že si to užijeme, že se nemusíme stresovat, jak to vyjde, co se může pokazit, atd....prostě budeme hosty a nebudeme se muset nervovat...já si takto užila svatbu kamarádky předloni víc než naši :-D Tak doufám, že te´d to bude podobné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ja jsem si svoji svtbu uzila perfektne,mela jsem kolem sebe lidi co se postarali.Treba nevesta ted k ranu resila a stresovala se tim co se zbilim jidlem (a to to mela v restauraci)To ja vubec neresila a meli jsme to na dvore.Bylo mi to fuk klidne bych to tam nechala kockam,ale ostatni se postarali a uklidili to.
Odpovědět
Profilova fotka
Budu koncit je tu nejak dusno.Ozvu se v sobotu tak snad tu nekdo bude.pa
Odpovědět
jo, my taky dali ráno pohoštění na zahradu, ale jak bylo vedro, tak za hodinu byla šunka .... ble :-p ... :-N a co s tím bylo pak...maminka asi uklidila v sobotu ráno :-N POčasí bylo loni ale rozhodně lepší, to letošním 6.6.09 nezávidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jdu na svatbu v pátek ;-) ;-) ;-) Přesně jak píše badík, o mne se opravdu všichni postarali celý víkend, jediné, co jsem udělala že jsem rozkrojila druhý svatební dort a párkrát se opila :-D :-D :-D
Odpovědět
DObrou. Já v sobotu jedu na exkurzi na kostely kousek od Bouzova. A večer se budu věnovat asi M., kdy už máme to výročí x-) Ale možná nic nebude, mám návrat kolem 21, takže než dojedu domů, M. zas bude na turnaji v Práglu, dárky nějak neřešíme,...tak asi si jen dáme pusu, lehneme a vytuhneme :-D A co vy ostatní, 6.6. a 7.6., co plánujete?
Odpovědět
Nevím, jak to cítíte vy, ale já si vůbec nepřijdu, že máme nějaké výročí. :-N Vůbec mi nepřijde divné, že nebudeme spolu, že si nedáme dárek, atd. A přitom ještě před asi 3 měsíci jsem si plánovala, jak pojedem 6.6., dokonce jsem měla vybranou jednu svatební fotku, že se vyfotíme na stejném místě ve stejné póze, projdeme si hrad, objednáme tam hotýlek..a teď je mi to jedno... :-N Ale pak přišlo 9.výročí chození, to taky bylo bez dárku, a nějak se to ve mě zlomilo, nebo jak to popsat, a hlavní je, že se máme rádi, určitě si na svatu aspoň na chvilu vzpomeneme, a bude nám to stačit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já to mám stejné.V sobotu budeme spolu, ale Vašík má poslední zápas a pak rozlučku, takže plán je daný a nikterak mi to nevadí.jsem s klukama ráda.A teď mne napadlo, že budeme odpo ve stejné restauraci jako na obědě a kousek od zámecké zahrady, kde jsme se fotili. :-D Takže tam vlastně"nedobrovolně" budeme a slavit budem fotbal, ne naší svatbu.Žádné dárky, žádný extra plán.Prostě nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani jdu za klukama na bar, tak papa zítra.mám tě moc ráda!!!!!!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem doma, krásný čtvrtek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou......... baru, dneska nekojíš???? x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?