Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zpátky a tady nikdo :-N Tak se jdu napapkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko neblázni.... panebože... chudák maličký. Mně je z toho úplně do breku... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko no mě taky už celou dobu co se narodil. Sama se chci takových věcí vyvyrovat a proto ani na koníkovi nechodím do takových dizkusí. Ale tím, že jsme se znali tak mi Pavla napsala a já se to dozvěděla. Tomina byl naštvaný, že se to ke mě dostalo, protože jsem z toho hodně rozhozená :-( Je mi Matýska moc líto a doufám, že se z toho bez nějakých zdravotních problémů dostane ikdyž to bude asi zázrak. Musí to být strašně těžké i pro rodiče. Nechci na to ani pomyslet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko je dobře, že se na koníka nechodíš dívat, i když je to život a bohužel i s takovýma případama se setkáváš dnes a denně. Já si to taky nedokážu představit, kdyby se něco takového mělo stát nám... Opravdu říkám, že bych dala cokoliv za to, aby se toto nikomu z nás nestávalo. Ty se tím netrap, mimísek je v pořádku. Víc si ani nečti. Ono to pro ni musí být hrozně těžké, asi ti to neměla psát, ale stejně by ses to časem dozvěděla. No je to hrozné, co na to říct. Jen prostě doufat a věřit, že pro ni dokoři budou mít dobré zpávy. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčinky, hlásím se zas na příjmu i s opraveným notebookem, ted se mě zas dlouho nezbavíte :-D všechny moc zdravím a Leničce gratuluju k Natálce x-)
Odpovědět
Ahoj. Ptekopli nam kabelovku tak lisu z mobilu z dotykovyho displrje, tak se. Edivte. Macet cti si jenom nas a ne M. Konika. Beru to je super ze tu budes s nama. Co miMi vse ok? Pekny vike d vsem
Odpovědět
Profilova fotka
Andulka je zlatíčko, roste a dělá pokroky nám před očima, ani se tomu skoro nechce veřit x-) taky musím dodat nějaké fotečky...
Odpovědět
Beru -ttak to je super, věřím, že to rychle utíká a za chviku z ní bude velká holka. Fotečky určitě dodej, já c chvíla koukám na vaše alba na MK - Mury, ty, Kačka, Macetka, atd.... :-D Nám spravili net, včera jsem to tu ťukala 1/2 hodiny a neumněla to moc obsluhovat, takže jsem ani neopravovala chyby, tak to vypadá, jak kdybych to psala nažraná.... JO a včera v práci jsem napsala krásný překlep- chtěla jsem napsat "zkosený tvar"....takže jsem přemýšlela, jeslti je na začátku S nebo Z...pak jsem si řakla, že Z... a jak jsem nad tím dumala, tak s mi povedlo to S a Z přehodit a vyšlo lehce erotické.... skozený tvar ...méééé :-D
Odpovědět
dobré ranko :-D já sem ospalec ospalý v Brně byla muzejní noc fšude hafo lidí Beru vítej zpět, hoť pak odkaz na album ať se pokocháme ;-) všem přeju krásnou neděli pa
Odpovědět
Dobré ránko, Ivi - o noci mi povídej.... mě bolí nožičkýýý :-D A jít do Techn.muzea nebyl nejlepší nápad. Jsem tam přijela před 11, tak takováto fronta http://zpravy.idnes.cz/brnenskou-muze... ,takže jsem okamžitě vběhla do budu zpět a ještě stihla poslední šalinu do vozovny :-p A to sjem si říkala, že o půlnoci bude v muzeu mrtvo, že děcka už spí, důchodci taky.... A kde jsi všude byla???
Odpovědět
Blani tak to sme na tom stejně my jeli prvně do technickeho na h rikali sme si prvni naval opadne no a nestacili sme se divit zkoukli sme letadla balon a jeli do centra na spilas tam prosli katakomby a nadvori , pak sme jeli do antroposu tam taky hafo lidí dali sme si na care zmrzlu a ve 12 uz sme hajali :o)))
Odpovědět
jo ještě sme vlastně byli v Červeném kostele stihli sme zrovna koncert vpul 11
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko děvčátka... kde jste kdo???
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme tady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem konečně ready k nějakým písmenkům :-D :-D Jak jste se měly?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady nikdo není, aha :-S ¨ macet:to mne moc mrzí, ale ty jsi už za 27tt, malý je naprosto v pořádku.každá prvorodička se bojí více než jiní, ot je normální.Pavlu pozdravuj, že na ní moc myslíme a držíme palečky ze všech sil!!!!!!!!!! Holky Lenička vás pozdravuje, v sobotu odpoledne je pustily domu.Prý malá hodně pije, ale zase rychleji vyroste, jinak je hodná.
Odpovědět
Profilova fotka
se tu naháníme, já byla odjetá ve městě... beru-přečetla jsem si, jak se daří Andulce a je to skvělé... :-) zuzi-ty jsi nebyla schopna psaní?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myjky nějak to byl náročný výlet =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Krijn má taky pěknou princeznu x-) Koukala jsem, že Leničky Natálka vážila stejně jako ta naše, jen jí naměřili o 1cm víc, ale to my jsme měli určitě taky, protože nožičky pořádně nenatáhla. ;-) Ahoj Markétko a Zuzanko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Baruško, jak se daří?Já se léčím z víkendu a stahuji fotečky...
Odpovědět
Profilova fotka
Nám se daří dobře, Andulka roste jako z vody, už má 60 cm a 4,9 kg, teď si zrovna povídá s panenkou v postýlce. Včera jsme byli na jídle v hospůdce, to jsme si zas nacpali bříška. Jinak já se válím s notebookem v posteli a mám hawai :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ńa tom stejně, jen mě v akvárku rybičky panenku nemají :-D :-D :-D Nechce se mi dělat vůbec nic
Odpovědět
Profilova fotka
beru-to je provokace, že ležíš v posteli... ]-( :-N zuzi-mně to ještě chvilku vykládej, nejradši bych se na tu práci vys... vykašlala a šla domů. Musím k zubařovi, jsem objednaná na 12:00 dává mi do pořádku dásně, tak mi dnes bude pouštět do nich jakýsi kyslík...tak na mně myslete, bo já a zubař nejdou dohromady. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
majky:ať ti ten kyslík pouští pomalu, jsi malá, aby jsi nám neulítla. Budu na tebe myslet
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, brrr zubař, taky nemusím, tak ať to v pohodě zvládneš ;-) Já si teď do postele vzala snídani - kakajíčko a chleba s marmeládou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já zubaře nikdy neměla ráda.Od doby, kdy mne "zachránil", protože jsem měla akutní zánět okostnice chodím pravidelně a ráda
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je opět nával tedy...........
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-jsem myslela, že mně tím kyslíkem přifoukne prsa a nic... :-D :-D :-D Já zubaře neměla nikdy ráda a od té doby, co mně druhý dr. napichl trojklanný nerv a já uz 2 roky necítím část rtu tak se bojím snad ještě více než kdy předtím.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
majky tak to mne mrzí.Ubližoval ti dneska?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?