Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katy-jj přesně, i když nejste v příbuzeneckém vztahu, tak tě to veme, jako ženu, bo si řekneš, co kdyby se to mohlo stát i mně?! Čím dál tím víc zjišťuji, že v průběhu celého těhotenství nemáš nic jisté, ani po něm... :-( A žiješ pořád ve strachu. Té mojí kamarádce se lednu narodila holčička, když se dozvěděla, že i její bratr čekají, tak říkala, že to je fajn, bo děti budou spolu chodit do školky, školy apod... a když jsem s ní o tom dnes mluvila, bylo nám oběma hrozně...
Odpovědět
Profilova fotka
majky na mě se sype od včera to samé.Kamarádka kamarádky leží v Brně, protože ve 20tt jí začala odtékat plodová voda a má známá včera porodila ve 28tt a nevypadá to dobře... :-( :-( :-( :-( Do toho holka z jiné diskuze, se kterou si dost píši byla s manželem včera na spermiogramu a nemá ani jednu živou, takže budou mít problém se vším a dítě mohou mít jen adoptivní, je z toho dost špatná :-( kat:ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... tak jsem nakrmila divou zvěř a připravuji oběd pro zbylou divou zvěř :-D :-D :-D :-D :-D ale jen bramb. kaši a uzené...takže rychlovka :-D :-D :-D Dnes odpoledne přijde na kontrolu paní doktorka, tak snad bude spokojená..... ;-) Zatím papa a hezký den holky moje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Tomík mi včera večer oznámila, že by bylo hezké mít ještě jedno mimčo..... :-D :-D :-D :-D Asi má nějakou laktační psychózu místo mě :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko hlavně že jste v pořádku, laktačka přejde :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-to musí být strašné !!! |-| Bych napsala... ku*evská doba !!!! ]-( ]-( ]-( ]-( jsem vzteklá, plakala bych a křičela na celý svět... leni-ještě, že ty jsi k nám vnesla do diskuse sluníčko. x-) Tomík má asi za tebe poporodní stavy? Už se těším na fotečky Natálky..
Odpovědět
Profilova fotka
Majky neboj... Tom to odpoledne stáhne do PC a pak to rozešlu........ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len:jupííííííííííí majky ono to bude znít hrozně sobecky, ale já když se to na mne nahrnulo včera, poplakal jsem si a víc už nemůžu.Připadá mi, že poslední 2 měsíce jen a jen pláču a to nechci
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, jak jsem tu nebyla, tak jsem zcela propásla tvůj porod :-D tak že se omlouvám a dodatečně GRATULUJI x-) Majky, já jsem sem tam zašla na MK a ted už tam nechodím moc, jen pokecat s holkama večer... protože,když tam nakouknu do nějaké diskuze, že se tam řeší problémy, tak jsem z toho vedle :-( My jdeme příští týden v úterý na spermiogram a čím víc se to blíží, tak z toho mám větší hrůzu ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat:přeji vám, aby jste dopadli daleko lépe než Míša x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-Zuzi, já bych taky brečela, ale copak v práci můžu? Už se mně šéf ptal, co se stalo, nebyla jsem mu schopná ani říct, co se stalo... Ono se ti částečně uleví, jako, kdyby se to z tebe vyplavilo... katy - neboj, já už k tomu přistupuju tak, že ať už s nama budou dělat cokoliv, tak hlavně, ať nám někdo pomůže popř. řekne nějaký verdikt. A vždycky, i kdyby ten spermio nedopadl úplně na 1, tak je 99,9% pravděpodobnosti, že to miminko mít budete. Já jsem zjistila, že nervovat se zbytečně dopředu nemá význam, bo s tím stejně nic nenaděláš... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
majky\.hlavně se to nemůže povést.Myslíš jen na to a nic z toho
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://cz.dada.net/video/16870291/Kýc...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky můžete mi prosím napsat do IP svá data narození?Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
á Zuzík si chce udělat tabuličku ;-) tak já jí potom prosím do IP a můžeš tam písnout i tel. čísla, já je na všechny nemám
Odpovědět
Profilova fotka
Tabulku jsem udělat nechtěla, ale můžu. Ozvala jsi se mi jen ty a majky, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-my tě tu nemít, tak ani nevíme, jak se daří některým maminkám a jejich dítkám... Ferinka je asi zeneprázdněná maminka.
Odpovědět
Profilova fotka
majky:určitě... Za chvíli to slončí, nastupuji do práce ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://zuzka16.rajce.idnes.cz/RAFEK_6... heslo a přihlašovák do IP, díky moc. Jsou to fotečky z víkendu z těch 60. a je tam přidáno další a další foto
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-kam půjdeš do práce? To je super, že se ti podařilo najít práci !!!! Hodíš mi prosím do IP ty hesla, abych se mohla juknout? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky:máš to tam........ měj se krásně, jdu papa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už tam jsou obě alba.Měj se papa
Odpovědět
brý večír x-) tak v práci sem se zatím neodvážila ale zkusím to příští týden ;-) jakpak se tu máte? koukám že Lenička už je zase on line, ty si teda šikulka, tak ať sou pr´tata hodná zuzi sím taky IP:o)
Odpovědět
jé Zuzi a kdy ti končí "nicnedělání"?
Odpovědět
jejda vy jste tu probíraly takové smutné věci |-| život je boj 8-(
Odpovědět
katarinka ahojky ty máš taky áčka jako já :o) jak ti je ? snad už alergie dá pokoj a co altán už stojí ?
Odpovědět
Lenicka: jé třetí dítko a nechtel by to Tomík za tebe odnosit a odrodit :-D
Odpovědět
zuzi jdu ti napsat ip a poskytneš mi pak ty tajné informace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se zase po nějaké době hlasím, H. je na školení v Praze, tak jsem doma všechno uklidila, jenom doufám že mi to vydrží než dojede :-D. akorát jsem se tím tak vyčerpala, že jsem už pak necvičila podle DVD jak jsem chtěla, nějak jsem teď dlouho v práci :-( Zuzi: tak to gratuluju k práci, jsi šikulka Len: super že už zvládáš i net
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?