Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko děkuji :-) Pevně doufám, že se fazolákovi u mě líbí. Mě se s ním taky moc líbí být :-) Ty fotky jsem tam dala až dneska. Nestíham tam nic vlkládat a dneska jak mam tu dovolenou tak jsem si na to udělala chvilku. Před chvilkou jsem dostala zase záchvat smíchu. Fazolák mě začal kopat a ono se mi tak srandovně hýbě to bříško, že mě to vždycky rozesměje :-) To tričko je boží že? Snad mi dorazí co nejdříve, ale paní mi ještě neodpověděla tak uvidím. Psala jsem jí včera. kat: Přinesu si tu knížečku a vypíšu ti do IP jaké homeopatika jsou na jakou alergii. tak chvilku vydrž. ;-) Ono jich je více a záleží na co tu alergii máš. tak ti to písnu vše a ty si podle toho vybereš.
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Luci, u mě nic, nula zážitků :-D :-D :-D jen lítáme s mužem po doktorech kvůli plánovanému těhotenství ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
macet, když tak mi písni, kde bych to našla na netu, ať tě nezdružuju nějakým vypisováním... ale předem díky, jsi hodná x-) x-) x-) P.S. doufám, že mi tam najdeš něco aj na práci, praní, žehlení, uklízení,apod. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se hrozně líbí tahle deka Macetko, ale ta cena už néééé :-o :-o :-o :-o http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1...
Odpovědět
Profilova fotka
len: leni no právě já si myslím, že ty děti pak máchají rukama nohama a bolí je to. Já jsem také pro plyšové ;-) luckamb: Ahojky Lucko, dlouho jsem tě neviděla ;-) Jak se ti daří? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinkam: tak my už jsem lítání tak nějak vzdali - minimálně do podzimu macet: vede se dobře, venku je krásně, tak má hned lepší náladu :-D A hrozně se těším až budou ty pařáky a já se budu válet na sluníčku. No a v září mě čeká Egypt s kamarádkama, takže na to se taky těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: Kouknu na to jestli v té knížce je i nějaká adresa. Kdyžtak ti to vypíšu ;-) len: Leni ta je boží, ale ta cena je tedy pekelná ]-( Holky právě mi volal manžílek že jede domů z práce, tak já mu jdu s Jess naproti a jdeme na procházku. Pak se ještě ozvu, tak snad tu budete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luckamb-Luci ahojky, minule jsem si na tebe vzpoměla, že ses dlouho neozvala.. jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
luckamb: Lucí to počasí je paráda na náladu že? Hned je nám líp ;-) tedy Egypt, to bych se taky těšila ;-) Tak já letím ven, jen jsem ted zjistila, že tam leje jako z konve, takže si domů přivedeme pěkný prasátko a ne labradorku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, no já jsem to vzdala tak nějak už pomalu taky, ale manžel mě tak skvěle povzbudil, že jsme se ted zase do toho pustili.... Předtav si, že Martek jede se mnou na dovču :-D teda jestli se tomu dá říkat dovolená... jedeme s holkama sjíždět Vltavu, dámská jízda :-D to bude peklo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, věřím, že je to srandovní... asi bych se taky válela, ale je to zároveň moc krásný !!!! Já znám zatím jen kručení ve střevech... :-D luci-jedeš s holkama do Egyptu? A kam?
Odpovědět
Profilova fotka
macet-pozdravuj bobišku Jessinku !!! x-)
Odpovědět
Článek se načítá
AHoj holky, než vás dočtu tak vás zdravím. Chytla jsem asi od sestřenky nějakou stř.chřipku (ona už zhubla za 14 dní 10 kg) , já běhám od včerejška, tak vás jen zdravím z cesty mezi postelí a WC :-D Večer vás snad dočtu. Moc sem teď nechodím, jelikož přijdu z práce a jdu rovnou do pelechu, jsem totálně KO, nevím, asi pořád ty plicní mrchy nebo na mě poprvé vlezla jarní únava. Takže ani nepustím PC, natož abych šla na BRM :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani... teda ty máš ale smůlu..... :-( :-( :-( :-( :-( Pořád se na tebe lepí takový svinský choroby.......střevní chřipka je pěkně hnusná a vysilující, obzvlášť když to z tebe jde horem i spodem...... :-p :-p :-p :-p Tak se brzy dej do kupy a tfujtfuj...ať už se z těch chorob vylížeš...... ;-)
Odpovědět
Leni díky - já jsem teď tak nějak hotová, že se o mě jen bacil otře a už mám virózu :-N A co mě na tom štve nejvíc, že mi nejede doma topení, tak ležím pod peřinou a už asi půl hodiny se přemlouvám, abych si šla uvařit čaj :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to znam... myslim, to s tim čajem..... někdy sem tááák líná vylézt a jít si něco udělat k pití, že pokud to neni akut, tak to zaženu. Ovzvlášť ty, když si z toho...sr.....vysílená, to jsi pak ráda, že dojdeš na ten záchod.... :-| :-| :-| :-|
Odpovědět
Lucka - ahoj, co u vás nového? Kat - teda alerigie, fuj, to musí být hodně nepříjemné. Teď všechno kvete, pro nás, nealergii nádhera, ale tebe lituju. Chemie, nechemie, hlavně, že ti to pomáhá :-D Macet - juj, už máš nááádherné bříško. Holky já si chci zas nějaké pohladit. :-D :-D :-D Leni - ty už to máš za pár :-. :-. :-. toto uteklo, tak hlvaně na sebe dávej pozor. Majky - a co ty a zdravíčko? A co v práci? Zuzi - jak je? Užje ti líp? Boži - to je suepr že máš aspoň takovouto práci, hlavně, aby tě to bavilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme po véče a teď si musím jít hrát s auťákama :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky..... u nás je dnes ještě pod mrakem, zima, ale snad se to vylepší..... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brí páťulínek !!! leni-my tu máme takový opar, někde v záááádu se klube sluníčko, snad bude hezký den? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markét určitě bude.... u nás už leze sluníčko...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni a od vás je to coby kamenem dohodil, takže to tu máme za chvíli taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, máš pravdu... je to skoro jako v pohádce... za sedmero řek a sedmero lesů a sedmero hor.... takže vlastně pár metrů.... :-D :-D :-D :-D Já čekam , až se trochu oteplý a sluníčko začně pořádně Šajnovat :-N :-N :-N :-N :-N abysme se mohli jít projít.... ;-) Začali k nám k hypermarketu jezdit moraváci s ovocem a zeleninou a tam já teď nejradši nakupuju.....malý vše čerstvé a výborné.....v krámu to má takovou vyhnanou chuť, jako ze skleníku, jak to asi všechno dováží ale od nich to chutná, jako když to utrhneš na zahrádce.....třeba jahody mají naprosto dokonalý.....takže tam vždycky naběhnu s krosnou a nakupuju :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-a že ti moraváci to neprodávají u nás na moravě?! Když jdu do hypernovi koupit nějakou zeleninu, tak je to všechno oschlé...fuj, bys za to nedala ani 1 Kč... Tady v Hodoníně zase prodává vietnamec zeleninu a ovoce, ale to je zelenina !!!! ;-) Minule jsem tam viděla ředkvičky a ty teda byli, žádné zhniloby, jak z hypernovy nebo kaufu... i ty jahody, jak píšeš... už jsem kolikrát říkala, že k němu zajdu, ale vždycky jedu přímo do hypernovi a to je trošku z ruky, nemám kolem něho cestu, ale někdy se tam stavit musím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, tak s tou hyper. souhlasím... u nás taky hrůza... a chtějí za to děsné peníze..... :-S Oni ty moraváci prodávají i stáčená vína a několikrát jsme je od nich měli a jsou výborná a v létě mají hroznové víno, takové to domácí, ty malé kuličky....ne jako v krámu ty velký....ale to je pošušňáníčko.......slaďoučké a hrozně dlouho vydrží čerstvé..... :-) Já se jich zeptam odkud přímo jsou.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) U nás je krásně. Svítí sluníčko nádherně. :-) Tak jsem se dala do praní aby jsem využila, že mi to krásně uschne na balkoně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
len- :-D :-D :-D vy to tam asi neznáte ty "malé kuličky" hrozny... :-N My máme celý život takové malé hrozny, velké jsem poprvé viděla u tchýně a hleděla jsem na to, co to jako je za "umělé" hrozny... :-N Pro mně taky nepochopitelé, že si někdo kupuje víno, ale když nežiješ v oblasti, kde se víno dělá, tak asi přísun vína nemáte. Zkus se zeptat, odkud jsou? Vinařská oblast je kolem mého bydliště rozsáhlá...
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko ahojky !!! Jak se má Jessinka?
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Ahojky Markétko :-) Jess se má dobře. Právě tady žužlá svého plyšového mamuta :-N A chodí se koukat na balkon co se tamm děje ;-) Včera z procházky přišla jako prasátko. No místo žlutého labíka jsme měli černého. Tak jsme jí tentokrát vykoupali i šamponem. Tak byla spokojená. Držela jak nějaká madam na masáži. To ona má ráda :-D A jak se má Shawnee?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Macetko.... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?