Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zabi, alergie na h****o :-( dneska mám asi nejhorší den s touhle nemocí, ráno jsem nemohla málem dojít do práce,páč se mi blbě dejchá s tím astma.. tak jsem si po cestě foukala z inhalátoru a lidi se u mě zastavovali, jestli jsem v cajku :-D což mě mile překvapilo, že si mě vůbec někdo všimnul v půl osmý ráno :-D Ooooh,marcipán,ten bych si dala.. miluju ho.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme zpět z chaloupky a já i z poradny....prcek je v pořádku......můj stav stále stejný, jen mi ještě více změknul čípek, takže si dr. myslí, že nebudeme přenášet.......zítra začínáme 38tt, takže teď už je to v pohodě....zatím papa :-) No a ještě jedna věc...... celý dny jsem dopoledne doma a zrovna dneska, když jsem pryč, tak mi přijdou 2 doporučený dopisy......to byste se posr..... :-S :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
kat-Kači narozeniny budu oslavovat s manželovýma kamarádama v "kotli" bo mu půjdeme fandit, protože hraje důležitý zápas, ještě spolu s dalšíma 3 hráčema... hrají o postup do play off.. takže v sobotu místo večeře budu někde na lavičce fandit jak divá s píšťalkou, bubnama a klaksonama a pak že je ping-pong tichý sport !!! :-D A když vyhrajou, tak v neděli se jede do Hradce Králové, kde by měli opět vyhrát, aby se tam dostali... :-S Takže mně se oslava narozenin přesouvá na neurčito... :-N já bych ten dort ani neudělala !!! Jé a marcipánový, ten mám nejradši, Boženko hoď mi nějaký do IP !!!! :-N A na kamarády kašli, když se neumějí domluvit, že mají přijít na čas?! Kde jsme ?!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jdu zase odpočívat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, právě mi volala Zuzanka..... jedou se podívat na Manětín..... :-( :-( :-( :-( Chtěli jsme se sejít, ale já jsem dnes po tom vyšetření jak přejetá parním válcem......znáte to...vždycky mam pocit, že mi tu ruku strká až do krku a taky jí až do večera v tom rozkroku cítím.... :-p :-p :-p :-p :-p Tady zase začalo lejt jako z konve...... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím :-) katarinka: Tedy ty máš ale s tím zdravíčkem starosti :-( Máš nějaké léky na tu alergii? Já jsem si dneska v lékárně objednala homeopatika na alergii. Co doporučila porodní asistentka co nás cvičí na plavání. Ale já mam klasickou alergii. Prostě kýcham a smrkam. jenže teď nemůžu žádné prášky tak zkusím ty homeopatika. S tím astmatem si ale moc nezahrávej :-( Snad ti brzo bude lépe ;-) len: Leni jsem moc ráda, že je mimíšek v pořádku :-) To kdyby se mu chtělo na svět už teď tak to vůbec nevadí. Jen pořádně odpočívej a dávej na sebe pozor :-) S těmi dopisy to je tedy pech ]-( zabena: Boženko z těch kamarádů si nedělej hlavu. Je to smutné, ale co naděláš. Hlavně, že bude manžílek překvapený a spokojený :-) Ať se vám to vydaří. majky: Markétko takže tebe čeká takový sportovní víkend? :-) Tak fandi Lukymu i za mě :-D Já jsem si právě dělala doma seznam oblečků co mam už pro fazoláka. Aby jsem věděla co je třeba ještě sehnat a co ne. Aby jsem neměla něčeho zbytečně moc a nebo málo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, odpočívej kočko, at jsi v cajku x-) majky, joooo tak tohle znám, když měl Emča zápasy florbalu, tak jsem i se sádrou chodila do haly fandit, skandovala jsem, házela berle do davu :-D pomalovaná modro-bíle :-D druhý den jsem vždycky nemohla mluvit (a blbý bylo,že to bylo vždycky v neděli) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Psala mi Zuzanka, mám vás všechny pozdravovat a prý je Lenča fiktivní osobnost, tak jí nevěřte :-D :-D :-D :-D macet-Markétko, hned jak budu mít čas, vrhnu se na mejlíka. Jůůů a co už máš a co ještě potřebujete pro fazoláčka?! Chtěla jsem se zeptat, jestli to jméno Lucas je difinitivní?! kat-safriš, škoda, že nemám nějakou berlu... že bych si ještě do víkendu něco zpřerážela?! :-D Jj, ale to s těma manžílkama prožíváme, viď...?!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky.. jojo. ona mi to říkala do telefonu......... :-D :-D :-D :-D :-D :-D prý jsem ještě horší než Ovu bárbí :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko až budeš mít čas tak písneš. Vždyť víme jak to je ;-) Zatím máme monitor dechu, lehátko pro mimčo, postýlku, oblečení. No a to je vše. Jo a objednaný kočárek ;-) Včera jsem asi už konečně vybrala povlečení do postýlky. Máme modrou ložnici a žluté záclony, takže jsem sháněla povlečení, které budou mít v obou barvách a stejný design. Tak jsem si asi už vybrala. Jetě uvidím co na to Tomina, ale ten řekl, že to nechá na mě, že na to mam cit :-D Jinak zbytek věciček právě potřebuji začít shánět. Dokud se můžu hýbat a nejsou tak velikánský vedra. Jenže zatím nebylo moc času. tak ted jak vybíram tu dovolenou tak doma uklízim a připravuji místečko kde to jen jde. A pak se vrhnu na shánění věciček. Taky jsem hodně uvažovala jaké plínky budu na mimí používat a asi zkusím látkovky. A jednorázovky když budu pospíchat, nebo někam pojedeme. Takže když mam volnou chvilku tak vše zjišťuji na netu. Moc mě to baví, jen toho času není tolik kolik bych potřebovala. Už aby jsem nastoupila na tu mateřskou x-) Markétko můžeš kouknout, vložila jsem konečně pár foteček a mam tam i bříško (focené před 14 dny, tak teď už je zase o trošku větší). http://www.modrykonik.cz/album/album.... Jinak jméno je jasné. Jen stále spekulujeme zda Lukášek nebo Lucas. Pořád nějak nevíme. Okdyž to bude Lucas tak mu budeme říkat Luky, Lukášku a tak. tak by to měl jen v papírech. tak stále nevíme. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Macetko, tak to už máte nakoupeno skoro všechno.... v dnešní době neni problém něco koupit na poslední chvíli, nebo dokonce po porodu.....všeho je všude dost, někde až moc..... :-S Hlavně že máte postýlku a monitor dechu......a oblečeního máte taky dost.....takže klídek.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko děkujeme za pozdravy od Zuzi ;-) len: :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Macetko... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Len: Leni když já jsem taková víš na dlouhé rozhodování. Pořád vše obracím jestli tohle nebo tohle, takže kdyby jsem to nechala na poslední chvíli tak :-N Vím, že se dá spoustu věcí pořídim pak časem, ale znáš to. Jak se na to člověk těší a tetelí tak by to chtěl mít vše ;-) vy už máte vše? Určitě ano :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Abych pravdu řekla, my toho tentokrát moc nekupovali...... většinu věcí máme po malém ale samozřejmě mi to nedalo a koupila jsem i něco nového......Kočárek jsme museli koupit nový, protože ten po malém už byl hodně vyšísovaný a hlavně hodně těžký.....monitor máme taky po malém, lehátko do vaničky taky.... Já když přijdu někam do krámu, nebo jsem na netu, tak bych nejradši objednala a koupila všechno.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len: To je vlastně fakt, že vy máte už ten základ doma po malém ;-) Ale jinak s tím nakupováním v krámě a nebo přes net jsme na tom úplně stejně. Kdyby to šlo tak také koupíš vše co se mi líbí. Kolikrát si jdu koupit něco pro sebe a odejdu s oblečkem pro mimčo a pro sebe nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nápodobně..... většinou je to tak, že pro sebe nic a pro mimi plnou tašku.... :-D :-D :-D :-D já jsem si na sebe ani nic moc nekupovala..... jen 3 trička s krátkým rukávem, 2 tuniky, takový jako lepšejší...a jedny džíny a plátěné kalhoty a to vše jeté z MMB, protože to co jsem nosila v těhu s malým, je mi obří, tak to pak střelim na MMB, a doma nosim Tomášovo trička....ty moje se jaksi sráží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda u nás se to počasí zbláznilo......chvíli leje a fučí vítr, tma a teď zase vylezlo sluníčko, ale zima je... :-S :-S :-S :-S :-S brrrrrrr
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Tak jsme všichni stejný :-) Já jsem si také koupila jen jedny těhu džíny a jedny plátěné. Jinak mam půjčené od kamarádky tak s tím vystačím. jen jsem si musela koupit pár tílek na to hezké počasí, protože ty moje jsou mi jaksi krátké. :-N Přesně jak píšeš. Ale já to vše unosím u druhého mimča. Ale objednala jsem si tričko na MMB s těma ručičkama nožičkama, tomu jsem fakt nemohla odolat. Na to se těším už hodně dlouho x-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás zatím neprší,ale je zataženo a zima. A pěkně fouká vítr. No je to hnus fialovej, ale zase je to lepší pro alergiky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu... Tomovo brácha je alergický na pil a děsně trpí... sice bere Zirtec, ale vždycky má oči jak králík, z nosu mu teče, je celý oteklý...prostě k.o..... :-S :-S :-S :-S A sestra na gynekologii dnes nevypadal o moc lépe... taky si stěžovala, že kvete nějaký strom, který je pro ní smrtelný:::: :-| :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jojo to jsme mi alergici. Já naštěstí mam "jen" rýmu, kýcham, teče mi z nosu a občas kašlu. teď prášky nemůžu tak jsem si objednala homeopatika v lékárně. Zítra si je jdu vyzvednout. Já mam tak nějak alergii od března do srpna. Záleží co roste. Teď mam břízu a trávu, pelyněk, žito, oves, ječmen takže je z čeho vybírat ]-( Ale zatím to jde. Uvidíme až začně toho kvést více.
Odpovědět
Profilova fotka
Macetko ještě pořád zvažujeme zda koupíme takovou tu hrací deku s tou hrazdičkou.... :-) Po malém máme takovou tu klasiku plastovou hrazdičku, ale tyhle nové jsou takové nini...ale ta cena se nám moc nezamlouvá, tak pořád dumáme, ale na to je ještě času dost..... líbí se nám tahle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... a takovou máme doma po malém: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni my taky budeme vybírat hrazdičku,ale také zatím vůbec nevím jakou. Ale musím říct, že dávam přednost těm jemným materiálům. To znamená tu jak jsi psala že se vám líbí. Tu jak máte po malém, není špatná, ale prostě je to pevný plast. Ale zase já s tím nemám zkušenosti tak nevím? :-N Ale já bych šla do té jemné hrazdičky. Pokud máte penízky a i se vám líbí oběma tak do ní jdete. Co jsem jen zběžně koukala po cenách tak tahle vaše je za dobrou cenu. Tak uvidíte.
Odpovědět
Profilova fotka
leníííí- :-D :-D :-D :-D :-D :-D macet-Markétko, bříško máš nááááááááááááááááááááádhernéééééééééééééé... bože, takové rozkošné, krásně kulaťoučké... jde vidět, že se fazoláčkovi v něm moc líbí... x-) Já se vždycky mrknu, jestli ti na MK nepřibili nějaké nové fotéčky a myslím, že v pondělí jsi ji tam ještě neměla?! =-) Takže sleduju, koukám.. Myslím, že máte důležité věcičky, ten zbytek přijde s časem... A až jednou budu těhulka, tak to tričko s ručičkama a nožičkama si taky pořídím ;-) Je k sežrání !!!
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, zdravím po hrozně dlouhé době. Jak se tady máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Macet - prosím tě, co ti doporučili za homeopatika na alergii? Já že mám plnou tašku přípravků z nemocnice na alergii a nechci se tím moc ládovat a k homeopatičce se dostanu nejdřív v červenci... (to už budu mít po alergii)... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Macetko... nám se taky právě děsně tyhle plyšové líbí a kamarádka jí má a je to úplně něco jiného než ta plastová...sice některé ty hračky na té plyšové jsou taky z plastu, ale záleží na typu.....a Filda když byl pak větší a midlil do toho rukama nohama, tak se každou chvíli praštil do hlavy a pak řval.....tak proto bysme rádi tuhle plyšovou.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucko a Katy.... :-) Katy s tou alergií je mi tě líto..... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Co nového holky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?