Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-za to se neděkuje, to je samozřejmost !!!! :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky......... Díky Leničce a Markétce za starost.Babi je celkem v poho, pomalu začíná chodit s donucením, ale ta noha jí opět zarudla a asi jí odvezu nazpátek do nemocnice, aby se jí na to podívali.Bojím se zánětu atd. Mám jet v pátek za Plzeň na chatu s dětma, ale nevím, jak to dopadne s babi. Já jsem celá, opálená, ale opět uplakaná... Včera jsem telefonovala 28min s marketas.Mám vás moc pozdravovat, chybíte jí, ale v práci nemůže a doma nemají stále net, jen požadavek na zapojení, tak uvidíme, kdy se holka naše zase připojí k nám.......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi....... radši s babi do tý nemocnice zajeď.....Může to být klidně zánět...v tomhle věku se vše hojí špatně.... tak pro klid .....a kdyby to náhodou něco bylo, tak čim dřív tim lépe...... Z čehopak si uplakaná? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) To je dneska krásný den. Škoda, že to zítra končí :-( Ale zapršet by to potřebovalo. Já mam dneska zase dovolenou a za chvilku vyrážim na plavání a budu uklízet jako divá. zuzi: Zuzi jsem moc ráda, že babička alespoň z donucení začala chodit. Jsi šikula jak jsi to zvládla ;-) Jen ta noha bude asi fakt na dlouho. Jak píše Lenička, u starších lidí je to léčení na dlouhé tratě. Už to nejde tak rychle jako u mladých. Držím palečky at je vše v pořádku. :-) Len: Leni tobě také držím palečky dneska u lékaře s malým. Určitě to bude v pořádku :-) Tak užívejte krásné počasí a těm co jsou v práci ať to rychle uteče. :-) Když najdu chvilku během uklízení, tak se později ještě ozvu. Mějte se krásně papa M.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky......dnes je opravdu krásně.... ;-) Macetko díky moc...... snad to bude v pořádku... :-) Macetko a nepřeháněj to s tim úklidem a taky odpočívej...... :-) dokud můžeš :-D :-D :-D :-D Tak sem si všimla že nás sem chodí čim dál méně......jen já, Macetka, Momou, Markee, Zuzanka, Majky, Katarinkakm.....kam se všechny ty holky poděli? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem zapomněla na Beru a Jíju....... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A Blaničku..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem koukala na počasí a jak tak koukam na předpověď do půlky května, tak jsem zvědavá jak bude v létě.....aby zase nebylo léto od půlky května, do půlky června, jako ty roky zpátky a pak prd =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko kočenky !!! macet-Markétko, zrovna jsem na tebe dnes myslela, že by ses tu měla dnes ukázat, bo máš dovču. To je super. Chystám se ti psát mejlíka a poslat pár fotek, ale taky nějak nestíhám. Dnes ve 14:00 jdu k té nové ganekoložce, tak pak písnu... už teď jsem vyklepaná, ale snad nám to dobře dopadne ?! Užij si plavání a pohlaď za mně bříško. CO malý? Dává o sobě vědět? Určitě jo !!! :-) leni-jj to počasí je jaksi celé posunuté?! :-S Už bych chtěla někam na dovolenou :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, krásné ránko........ Nebudu psát nic,poněvadž jsem strašně opilá, jen vám popřeji krásný den :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi a Majky... :-D Zuzi, to jsi na tom ještě dobře... já kdybych byla opilá, tak ani tu naši diskuzi nenajdu, natož abych do ní něco napsala a dávalo to smysl..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi- a jejda... copak? :-D Já se asi ožeru dnes :-N leni- :-D :-D :-D :-D já když jsem opilá tak jsem lítostivá a brečím, tak to byste taky toho moc asi nepřečetly.... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky.... tak jsme zpět......a HURÁÁÁÁÁÁÁÁ......máme přijít na ko až za 3 roky.......šelest už není slyšet.....takže máme velkou radost :-D :-D :-D :-D :-D díky, že sjte na nás myslely a drželi palečky ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,tak my byli dnes na plavču.To vám bylo táááák skvělý. Jsem docela dobře unavená. Leni gratuluji,že kontrola dopadla dobře,jen tak dál ;-) Zuzi,opílá jo ;-) tak si to užij pořádně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte babenky! Tak Vás zas po sto letech zdravím. Jak se máte, doufám, že vše ok a že červen 2008 neplní statistiky rozvodů :-) U nás vše v pohodě, manžílek nezlobí, malá v bříšku řádí jak čert a pomalu se chystáme rodit (no ... však máme ještě měsíc čas :-D ). Tak se moc moc opatrujte a mějte se náááádherně sluníčkově :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sili...kdy máš termín? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Len - 18.5. ... ale jsme prý nějaká velká :-N
Odpovědět
Ahoj Silente,já občas juknu do tvého albíčka na koníkovi,abych viděla jak rostete :-D To je fajn,že jste v pořádku. To víš,porod bude coby dup :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, tak to jsme na tom skoro stejně.... já mam TP 16.5...ale asi to bude dřív... už jsem otevřená pro prst.....ale Dr. říká, že u vícerodiček to někdy bývá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, Len, tak to je super! A co že to bude? Jsem fakt out |-|
Odpovědět
Týjo holky,tak to máte za pár. To může klíďo být každým dnem :-N Tak se opratrujte a hlavně pořádně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, sil: tak 18.5. je i H. :-) a podle něho je to určitě to nejlepší datum ne že se nám budete holky předhánět která dřív a větší ;-)
Odpovědět
Ahoj, vůbec nestíhám |-| Dnes jsme byli na 2.hexa. Kubík ani nepípnul a pořád se na doktorku smál. Ještě jsme ho vážily - 6,81 kg a 65 cm. Doktorka povídala, že takhle by mělo vypadat každé očkování. A maminky, co šly po nás s prckama, tak na mě koukaly a jedna mi povídala: Vás neočkovala? Jsem jí říkala, že jo, ale že je Kuba statečnej chlap a něco vydrží x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko, jak jsem ti to napsala do IP, jsem moc ráda, že je malý v pořádku, není nic důležitějšího než zdravé dítko !!!! sili-Miško, moc tě zdravím, dnes jsem četla diskusi "osmadvacítek", ale nebyl čas vás tam pozdravit. Myslím na vás, i když jsem omezila svoji "účast" v té diskusi. Pořád vás sleduju a držím palečky, aby vaše těhulkování bylo v pořádku a vy tak všechny (už tedy jen s Marei) zvládly porod. Jsem ráda, že jste v pořádku !!!! ;-) A věřím, že ti to těhu moc sluší !!!! marke-zítra písnu, jsme domluvené !! Berušky, dobrou noc, jsem za dnešek K.O. :-S
Odpovědět
Zuzi: S babičkou jdi určitě k doktorivi, i kdyby to mělo být jen projistotu. Silente, už se těším na fotečky, až se to miminko narodí x-) Tak se pěkně opatruj a odpočívej.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, to byl mejdan a vůbec nevím, že jsem vám psala :-D :-D :-D Přišli jsme domu a já si jdu lehnout.Spala jsem za posledních 39 hodin 1,5 hodiny a to mi fakt nestačí. Zítra odjíždím na 4 dny za Plzeň, Vašík na uzení s klukama, nevím, jak se dostanu na net, tak se mějte krásně, budu na vás myslet, papa a krásný víkend Zuzka. Len : silent: Maminy, aby jste nerodily "spolu"to bych psychicky nevzládla ;-) ;-) ;-) Tak papa a pusu všem
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinak ještě u babičky byla dnes doma její praktická doktorka a říkala, že všechny ty rány má hezké, ale že jsou veliké a hojí se to pomaleji i co se týče věku logicky, takže snad vše v pořádku bude a paní doktorka má pravdu.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Adrianek holky z jiné diskuze se narodil 11.4 x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/14861-ovla...
Odpovědět
Ahoj holky, Tak Vám musím napsat, že Kubík se mi dneska sám přetočil na obě strany do leva i do prava a to jak ze zádíček na bříško, tak i z bříška na zádíčka x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?