Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Kostel sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Kostel sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové, Region Ostrava
 ahoj holky,
u nás byl dneska naštěstí klid, dostala jsem akorát trošku od H. bratři a bratranec se naštěstí neobtěžovali emoticon
akorát jsem si dala dneska za úkol vyžehlit všechno co jsem přes víkend vyprala, ještě mě čeká jedna pračka ale ta je zatím venku na šnůře emoticon
13. dub 2009 v 15:19  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 Ahojky holky.........

Tak jaké to bylo?My si udělali masíčko v krbu na zahrádce a bylo to.Přijeli kamarádi.Teď stojíme už od Řitky 40min a to nejsme ani na Jílovišti.Hrůza.Říkala jsem Vašíkovi, že pojedeme večer nebo okolo přez Všenory-nene, to bude ještě dobré.No, tak není emoticon emoticon emoticon

Vůbec se mi nechce domu, bylo nádherně, s pejskem jsme se mazlinkovali celou dobu, "mazlíka" noťáska sebou, manžela a nic mi nechybělo.

Já dostala pusinkovou pomlázku, žádné bacání přez prdel emoticon emoticon emoticon

Mějte se krásně.Dochází mi baterka, půjdeme na derby(tedy Vašík), já jen na to pivko.
13. dub 2009 v 15:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 My jsme z kola zpátky a super emoticon Kubík ve vozíku buď spinkal a nebo koukal a Anička mě ze sedačky štípala do zadku emoticon
13. dub 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Moni, tak to jste si užili emoticon emoticon emoticon

Holky tak jaké to bylo?Užili jste si volníčka?

Zítra mám běhání celý den, jdu babi k 2 lékařům pro prášky a do nemocnice pro nějaké papíry, tak tu nebudu, až večer.

Mějte krásný zkrácený ´týden, papa
13. dub 2009 ve 22:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 beru........

Anička je čím dál hezčí, po kom asi je? emoticon emoticon emoticon

je nádherná emoticon
13. dub 2009 ve 23:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
 Dobré ráno holky.... emoticon

Co je tu nového? emoticon My byli 2 dny na chatičce a dnes se zase chystáme k našim na zahradu... emoticon
Babičky jako každý rok dodrželi slib, a koupili "JEN" pár kousků čokolády a tak máme zase čokoládu na 2 roky dopředu...... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

Jinak mam asi nějakou alergii či co to je, mam suchý kašel, mluvim jak když mutuju a mam rýmu...... emoticon
14. dub 2009 v 08:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
 Dobré ránko prdelky !!!!

Klidně bych si ty velikonoce ještě prodloužila !!! Bylo mi tak dobře s manžílkem !!!! emoticon My byli v nedělu po nákupech a včera jsme jeli do Buchlovic ná zámeček a do zahrady... tam bylo lidííííí jsem si myslela, že tam budem s manžílkem sami. Tak jsem fotila o sto sedum a bylo to bezva. Ještě jsme byli u babičky, kam taky přišla bratránkova přítelkyně s Mišánkem a Šárinkou, míma životama... tak jsem je fotila a tulila se k nim, vždyť jsem je měsíc neviděla. emoticon
Dnes se mi nechtělo vůbec do práce. Mám kopr jak svi*a emoticon emoticon

Leni, a jeje to je nemilé !!! Musíš se brzy vykulírovat... emoticon
14. dub 2009 v 08:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Markétko už je to lepší...děkuji...ale v sobotu jsem v noci vůbec nespala.....buď jsem frkala, nebo kuckala.... emoticon

S tou prací tě úplně chápu..... taky by se mi nechtělo do práce.... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
14. dub 2009 v 08:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 leni-tak to je dobře. Musíš se hlídat. Co budete dnes s Filípkem dělat?
Dnes to opět vypadá, že bude podařený den.
14. dub 2009 v 09:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Leni:homeopatické protialergení léky.Mě dostala alergie asi před 6.ti lety na králíčka a Vašík před rokem na psa

majky:já bych tak jelá do Buchlovic nebo Milotic, wau............

Holky hezký den všem, já pádím, papa
14. dub 2009 v 10:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 Ahojky, přeju krásné úterý emoticon

Zuzi, každej, kdo Andulku vidí, tak říká celej tatínek emoticon nemohl by aspoň někdo ze soucitu říct, že má aspoň něco z maminky? emoticon no já si počkám, třeba zdědila mojí inteligenci emoticon

Len, alergie je mrcha, já doufám, že se změnou hormonů v mém těle se třeba někam vytratila, ekzémy se zatím taky nevrátily ŤUK ŤUK.

Majky, no jo robotu ti nezávidím, ale vem to tak, že jen 4 dny a bude víkend emoticon

Jija, když už jsi v tom žehlení, tak můžeš zajet i k nám, mám tu hory prádla a moc neubývají emoticon

Mony, tak to jste si užili cyklovýlet emoticon Anička určitě hlídala rychlost a když jsi jela moc pomalu, tak tě štípáním popoháněla emoticon
14. dub 2009 v 10:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 zuzi-ahojky beruško.. tak Milotice jsou od nás cca 15 km emoticon o volném víkendu tam mám naplánované focení, tak ti pak pošlu nějakou fotéšku emoticon

beru-jj, tak tako představa mně drží na nohou, jen nevím, co budu dělat další týden emoticon emoticon Ale doufám, že za chvíli bude doba dovolených a já si pojedu někam odpočinout.
Já bych ti řekla, co má po mamince.. emoticon emoticon emoticon emoticon
14. dub 2009 v 10:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Majky, to je asi to jediný co má po mně emoticon

Hm, na dovolenou bych taky jela. Naši měla včera 30 výročí svatby a jako dárek chtějí jet někam na poznávací zájezd, tak prohlíželi katalogy a já u toho slintala, ale letos mám hold smolíka pacholíka emoticon budem obrážet jen zemi českou na kratší výlety.
14. dub 2009 v 10:45  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Markét... dnes po obědě vyrážíme zase k našim na zahradu..... malý si tam vegetí na písku a pomáhá se sázením a rýpáním a já obývám spartakiádní lehátko, ve stínu slunečníku a haldou Harlekýnek co mi mamka nosí z práce.... emoticon emoticon emoticon emoticon
14. dub 2009 v 11:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 beru- emoticon
Kam by chtěli na poznávací zájezd? Krásná je Paříž.... sice jsem tam osobně nebyla, ale hodně jsem slyšela.... taky Řím...
A tady v ČR je taky krásně. Já bych se moc chtěla podívat do Českého ráje, nebo Šumavu, tak doufám, že to nějak zkloubíme?! A jinak bych měnila dovolenou klidně za mimi !!!! emoticon

leni, ty provokatérko !!!! emoticon emoticon emoticon Doufám, že si to užíváš ???

No já už snad za chvíli půjdu domů. S Lukem musíme ještě nakoupit, jsme po svátkách nějak vyjezení.
14. dub 2009 v 16:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Majky, Paříž je opravdu nádherná, já tam byla kdysi se školou a předloni s rodiči a bráchou, byla to odměna za úspěšně dokončené studium. Ještě bych tam ráda někdy dotáhla manžílka. emoticon V Římě jsem ještě nebyla, ale snad jednou... Mamku zatím nejvíc láká Korsika, táta se ještě nevyjádřil.
Jinak po českých luzích a hájích jsme vyráželi s manžou pravidelně o červencových svátcích - Krkonoše, Český ráj, Třeboňsko na kolech, sjíždění Berounky, Teplicko-Adršpašské skály, Lednicko Valtický areál na kolech... akorát vloni byla výjimka - svatební cesta v Turecku emoticon no a letos si uděláme rodinný výlet nejspíš jen ke tchánovcům do jižních Čech a možná si ještě půjčíme od známého chaloupku v Krušných horách.
14. dub 2009 v 17:45  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Ahoj holky, tak jsme zpět z chatičky...... emoticon

Majky, užívala jsem si to i za tebe emoticon emoticon emoticon

Jdeme si dát nějakou véču a pak zas budu odpočívat...... emoticon
Tom odjel pomáhat kamarádovi zapouštět do země bazén.......4x7 metrů..docela macek...ale skoro 200 000 se vším všudy,s výkopovými pracemi,zapuštěním do země obložením a dalšími věcmi na to potřebnými.......je to síla.... emoticon emoticon emoticon
14. dub 2009 v 18:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, tak jak je? Už teď je venku tááák krásně, že hned po snídani vyrazíme ven. Ten cyklovýlet byl fakt super, hlavně to štípání emoticon no asi jsem jela pomalu. A když jsem po malé přestávce, kdy jsme nechali Aničku trochu proběhnout, chtěla zas nasednout na kolo, tak mi Anička ukázala na sedlo a řekla" hačí" emoticon Jen nám nedošlo, že bychom ji měli přebalit, tak byla pročůraná emoticon ale nevadí, Aničce se to moc líbilo, ani nechtěla z kola dolů a blimbák si z hlavy taky nesundavala.
15. dub 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Ahojky ženy, nějak to tu flákáme !!! emoticon

beru-jé, tak jestli jste byli v Lednicko Valtickém areálu, tak to jste byli kousek od mého domova... emoticon
Jj, taky bych to tak chtěla objet, sice ne na kolách, protože moje kolo už je hodně staré, sice horák, ale po 17 letech, co bych chtěla, ale chtěla bych se ubytovat někde v penzionku a prcházet se a kochat se tou krásou emoticon

leni- emoticon Ty jsi hodná !!!! Tak dnes nanovo a užij si to ještě víc, ať si konečně odpočinu....

momou- emoticon emoticon emoticon v zápalu jízdy jste zapoměli malou přebalit?! To se stane.... emoticon
15. dub 2009 v 08:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Dobré ráno ..... emoticon

Majky...dnes si to budu užívat jen za tebe a na 100% emoticon emoticon emoticon

Dnes asi po o pojedeme malému koupit sandály, oni se mu nějak od loňska zmenšily emoticon emoticon emoticon emoticon
Stejně jako klobouk a šátek na hlavu...... emoticon emoticon emoticon nechápu...asi to špatně peru a sráží se mi to.... emoticon emoticon emoticon emoticon nebo nám chlapeček roste.....a maminka je blondýnka emoticon emoticon emoticon emoticon
15. dub 2009 v 08:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 leni- ježíš, já budu dnes odpočatá !!! emoticon emoticon Tak dobře pořiďte a kupte třeba i o 2 čísla větší, aby jsi zase příští rok nemusela pro nový emoticon emoticon emoticon stačí se zeptat blondýnky, ne? emoticon emoticon
15. dub 2009 v 08:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Majky: Mě ani nedošlo, že jí mám přebalit, ale fakt je, že ona stráááášně moc pila emoticon Budu muset voziv flašky dvě emoticon
15. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 No co Majky....Monča blondýna neni a taky zapomene přebalit dítě..... takže ono to nebude jen o té barvě vlasů emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

Chyba bude někde jinde..... emoticon

kdepak je dnes naše Zuzanka? emoticon Doufam, že je s bábí vše v pohodě...
15. dub 2009 v 09:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 len. Já nezapomněla, ale Anička pořád nic neříkala a když jsme jí nechali proběhnout, tak plínu měla prázdnou, no a pak toho vyčůrala asi moc nejednou a jak na té plíně asi i seděla, tak neměla takovou savost emoticon emoticon No co, se stane emoticon Já byla ráda, že jsme nespadly. Přeci jen tu sedačku máme docela vysoko. A mě se blbě leze na kolo, když nemůžu přehazovat nohu přes sedačku emoticon
15. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 leni-chyba bude v "mezikusu" to říkáme v práci s kolegama, když nemůžou najít závadu na autě... emoticon

Jj, taky doufám, že je Zuzánčina babi v pořádku?!
15. dub 2009 v 09:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Mončo já to chápu emoticon emoticon

Holky, já dnes vařím rajskou.....bude i na zítra...jdeme totiž s malým po 2 letech na kontrolu na kadriologii kvůli tomu šelestu co má od narození... tak doufám, že nám zase řeknou...za 2 roky a čau....ale podle toho jak Filda řádí, tak nevypadá, že by se to nějak zhoršilo....utahá celou rodinu a pořád neni zadýchaný a ostatní už mají napůl infarkt emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
15. dub 2009 v 10:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Len. Taky bych si dala rajskou, ..... ale Jára jí nejí. Tak doufám, že to Fildovi dopadne dobře emoticon
15. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Mončo díky...... snad jo...je třeba vždy myslet pozitivně....na špatné zprávy je vždy času dost emoticon

tak já jdu zadělat na knédl emoticon
15. dub 2009 v 10:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 leni-budu na vás myslet,určitě to bude v pořádku !!! emoticon
15. dub 2009 v 10:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Díky Markét...... emoticon
15. dub 2009 v 10:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš