Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 http://www.odhaleno.cz/celebrity/1850-zemrel-miroslav-moravec-nezapomenutelny-kojak-a-moulin.htm
7. dub 2009 v 11:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
 zuzi-jj, vážně?? Ty jsi ho znala osobně. To byl úžasný herec. Jeho nezapomenutelný hlas a herecké role... měla jsem ho moc ráda.
7. dub 2009 v 11:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Já také.......a moc, ať byl jaký byl, že pil a nechoval se důstojně dle toho.

Byl to prostě náš Mirek s fernýtkem a Plzničkou......Bude mi chybět jeho"BENG" za každým pátým slovem a to mi to tak vadilo emoticon emoticon emoticon

Jdu si provětrat hlavu, mějte se.Jo a odpo jdu na Matějskou, tak snad přijdu na jiné myšlenky.
7. dub 2009 v 11:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 zuzi-musíš se od těch myšlenek odpustit... užij si matějskou a krásného počasí
7. dub 2009 v 11:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Kostel sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
 ahoj holky,
zuzi: určitě si zajdi na Matějskou ať se trochu odprostíš od denních starostí

já jdu učit psa ať mě tahá na in-linech tak jsem na to zvědá doufám že přežiju, ale beru si přilbu a chrániče na kolena, snad to bude stačit emoticon
7. dub 2009 ve 13:43  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
 Ahoj holky..... jdu vás jen pozdravit.....frčíme zase k našim na zahradu, kde už na mě čeká lehátečko, slunečníček, rozkvetlé narcisky, tulipánky, čerstvý vzduch a manželova péče.......večer se tu ukážu.....zatím papa emoticon
7. dub 2009 ve 13:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Tak nevím, jestli stihnu Matějskou, musím jet nakoupit babičce a v 17 hod jdu s Vaškem k doktorce.....Tak z toho zase nic nebude. emoticon
7. dub 2009 v 15:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Zuzi: Jo tenhle ........ tak toho jsem z filmů znala emoticon

Jinak já jsem zpět a ................. na dně. emoticon
7. dub 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 # # U soudu: Babičko, tak nám povězte, jak se to všechno seběhlo?
# #
# # Babička: No, jdu takhle parkem, sluníčko krásně svítilo a hřálo, tak
# # jsem se posadila na lavičku. Po chvilce šel kolem mladík, takový pohledný, a
# # sedl si ke mně. Po minutě se přisunul blíž a vzal mne kolem ramen.
# #
# # Žalobce: Bylo vám to nějak nepříjemné?
# #
# # Babička: Ne, vzpomínala jsem, jak to bylo krásné, když jsem ještě byla
# # mladá.
# #
# # Soudce: A co bylo dál?
# #
# # Babička: Potom mi začal jednou rukou rozepínat halenku, a když jsem se
# # nebránila, tak mi druhou začal sunout pod sukni ke kalhotkám. Když už
# # se mně tam málem dotknul, pustil mne a zakřičel: "Apríl..!"
# # Tak jsem ho zabila, hajzla jednoho!
# #
7. dub 2009 v 15:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Plave si mořem velrybí samec vedle své velrybí družky a mrmlá:
" hmmm, hmmm ...
Celý SVĚT se snaží zachránit náš druh,
vědci zasedají,
ekologové se bouří,
Greenpeace se z toho může posrat,
... ale TEBE HOLT BOLÍ HLAVA...."
7. dub 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
 zuzi, moni emoticon emoticon emoticon to jsou super ftípky emoticon

já venčím Aničku v kočárku, to je pohoda, když je takové pěkné počasí emoticon
7. dub 2009 v 16:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
 holky super vtipy emoticon

s pejskem jsme to zvládli dobře, vůbec se nemotal a neutíkal,ale nebyli tam lidi, takže to bylo fajn, kdyby tam byli tak nevím kde všude bych lítala emoticon
7. dub 2009 v 18:11  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak jsem se vrátila z urologie, nic moc, bohužel se to nezlepšilo, ale ani nezhoršilo emoticon Strašně mě třeští hlava (ale ne jako tu velrybu, já bych se množila moc ráda emoticon), tak jsem si vzala piluli a jdu spát.
7. dub 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 A já jsem se vrátila od babičky.........

Převázala jsem jí rány(tu nohu má pěkně hnusnou a hnisá jí to).

Dědeček byl celý nějaký přepadlý.

Zítra mám moc a moc práce.Bohužel nestihnu s Vašíkem zajet k té doktorce asi........

V 10hod bych měla být na výstavišti, je tam veletrh práce, Matějskou nestihnu.

Do Malešic babičce k doktorce, na pohřeb, k babičce domu odvézt jí léky a šupky dupky na Letnou babičce pro tamponky sterilní na ty rány.............vůbec netuším, jak to stihnu.

Mějte se krásně, papa
7. dub 2009 ve 21:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Holky psala mi macetka, mám vás moc pozdravovat, nestíhá sem chodit.

Chodí stále do práce a budou začínat kupovat miminkovské věcičky.....
7. dub 2009 ve 22:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
Včerejší pohřeb strejdy jsem zvládla jen velice obtížně. Měl to v kapli na hřbitově a sestřenka to vymyslela moc krásně (škoda, že to nemohl vidět). Nechala zahrát "Vltavu" a při tom promítala fotky jako vzpomínku. Pak zahráli Holubí dům .......... to už jsem se neudržela. Ještě, že jsem držela Kubíka, chudák byl ode mě úplně mokrej. A asi jsem rozhodila i děti, protože v noci se budily. ....................... A kytka, co jsem mu nechala uvázat byla úžasná, opravdu to byla raketa na tenis.

Zuzi: Macetku moc pozdravuj emoticon Pro dnešek Ti přeji hlavně pevné nervy.
8. dub 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Ahoj holky.... emoticon

Mončo pohřby jsou vždycky velice smutné a i když se pojmou veselejší formou, protože dotyčný by to tak chtěl, aby nikdo nebrečel, vždycky to na člověka padne.....ale na druhou stranu.....alespoň je vidět, že jste ho měli všichni moc rádi a bude vám chybět........ emoticon emoticon emoticon

Zuzi ty se taky drž.... budu na tebe myslet celý den...... emoticon

Tomáš jde na pohřeb v sobotu....zemřel mu kolega z práce...... bylo mu 35 a jeho žena čekala dvojčata po několika neúspěšných umělých oplod. se to asi po 5 letech povedlo a na mimi se moc těšili.......čekali to v létě....nejhorší je, že umřel na infarkt......sporotvec, nikdy nebyl pořádně nemocný, veselá kopa......v rodině infarkty až ve stáří a on ráno přišel do práce, udělal si kafe, připravil na stůl snídani ale tu už nestačil sníst.... emoticon emoticon emoticon emoticon našli ho kolegové asi za hodinu s hlavou na stole, tak si prý z něj ještě dělali srandu, že chodí do práce spát.....ale on bohužel nespal.... emoticon emoticon emoticon emoticon

Tom řikal, že je jediný štěstí, že ho nenašel on, určitě by se z toho těžko dostával.....i tak je z toho špatný....ale to by byl asi každý......nikdo nemá rád setkání se smrtí, obzvlášť někoho koho dobře znáte..... emoticon

Tak teď už doufam budou jen samé dobré zprávy i od vás......včera jsem si lebedila na zahradě.....trošku jsem se opálila, malý si spálil uši..... emoticon emoticon emoticon a o Tomášovi ani nemluvě.. ten šel do půl těla a pak večer skuhral, protože se nenamazal, a likvidoval staré křoví, tak byl v jednom pohybu a večer jsem ho musela mazat krémem na spáleniny.......prostě jaké malý..... ono už to tak nehřeje, abych se spálil...a večer skuhrá emoticon emoticon emoticon
8. dub 2009 v 08:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Ahojky holky, za chviličku vyrážím na bojový den........

Hledám černé triko, abych nezemřela v tom saku........

Díky moc za podporu, ale ozvu se v noci nebo až zítra, je toho fakt moc na dnešek.

Moni, máte to za sebou........

Len:Tomík je prostě šikulka...

Včera jsem se bavila s babičkou, jestli bych mohla odjet z Prahy, jestli to tu s Vaškem vzládnou a ona mi řekla, že na 2 dny by to šlo.........tak nejedu nikam.Potřebovala bych vypadnout.Tak pojedeme o víkendu na chatu okopávat zahradu, sekat, stříhat atd..........

Len:to je strašné s tím kamarádem.Žena jeho potratila nebo co se stalo?Setkání se smrtí, naprosto chápu pocity, protože já jsem našla tatínka, já ho otočila z boku, já mu utírala ty..............já volala sanitu, já dávala první pomoc ve formě dýchání, mačkání hrudníku a pak jsem mu držela jazyk, který zapadával.Já mu zavírala očíčka a pak jsem ho přikrývala dekou, aby na něj nešlo sluníčko.Celou dobu než ho odvezli pohřebáci jsem ho držela za ruku(skoro 3 hodiny ho tam nechali)......

Ve finále jsem se šla zpovídat 6x na policii, jestli jsem ho nezabila, protže jsem byla první u něj anebo jestli to nebyla sebevražda.

Holky moje, 22.4 to budou 3 roky, co mi zemřel a to co se mi dodnes odehrává před očima bych opravdu nikomu nepřála, je to hnus...Ještě že láska k němu z mé strany byla velikánská a všechny tyto pocity jsem schopná ukočírovat díky tomu........

Omlouvám se, ale tak jserm se rozepsala, poplakala, jdu do vany a frčím.

Mějte se krásně, mějte se rádi, vaše Zuzka
8. dub 2009 v 09:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Ahojky děvčátka !!!

moni-doufám, že už bude svítat na lepší časy... už toho ve vaší rodině bylo dost !!!

Zuzi-taky ti posílám aspoň trošku pozitivní energie, drž se beruško.

leni-panebože, to je strašné !!! My jsme se teď o tom bavili doma s Lukym, že kolem nás umírají samí mladí lidé.... jsem z toho taky smutná.

Leni, toto sluníčko je nevíc agresivní... nezdá se to, ale je. Já včera byla po práci fotit ve lese, nafotila jsem nějaké makrofotky a už se těším, až půjdu zase. Snad bude o víkendu hezky? Chystám se toho dělat spousty... emoticon
8. dub 2009 v 09:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 len: To je šílený. Kamarádovi taky takhle umřel kolega, jenže za volantem autobusu emoticon Ještě zastavil a zavolal vysílačkou, že dál nejede, že je mu zle a aby mi poslali sanitku, pak se zhroutil. Bylo mu 32 a umřel na infarkt. nikdy nekouřil, občas si dal alkohol, sportoval a zůstaly tu 3 děti. Po pitvě doktoři řekli, že i kdyby přijeli o 1 minutu dřív, tak by mu nepomohli, prý měl celou zadní stranu utrženou ...................

Tak já a sluníčko se nemáme rádi. Kolikrát se namažu 40 a stejně jsem pak spálená emoticon Ale koupel z černého čaje a jogurtové obklady jsou super emoticon A to se snažím na to sluníčko nelézt vůbec a nebo mám košili na sobě, abych si nespálila ramena.
8. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Zuzi: Je to síla. Tak se kočko dřž emoticon Já doufám, že už jsme si to na dlouhou dobu vybrali.

majky: Pravdu máš. Ještě že mám ty děti.
8. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=298725&vReferer= To jsem našla na koníkovi emoticon
8. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
    Na Červeném Hrádku u Sedlčan, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
 Ahojky holky,
ta čtu smutné zprávy,jedna horší než druhá.Držte se holky,moc na vás myslím.

Moni, u toho odkazu z koníka brečím.Je to hrozně smutný,ale bohužel se to stává. Bojiím se toho každý den,aby jsme se jednou neprobudili a tohle nebo něco podobného nás nepotkalo emoticon Všichni pak musí být moc silní aby to překonali.
8. dub 2009 v 09:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 zuzi- emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon k tomu fakt nemám co dodat.....

momou-Moni, mám slzy v očích.... chce se mi brečet, bože, proč je k někomu ten život tak nespravedliví...?????? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

Já bych to nezvládla holky, jsem strašný slaboch na tyto věci...vím že bych musela, ale asi bych se zhroutila... toto fakt není možné. Čím dál tím víc zjišťuji, že mít dítě sebou přináší takové rizika o kterých jsem vůbec netušila, že můžou nastat... že ani po porodu nemáš jistotu, co se s dítětem stane.... emoticon
8. dub 2009 v 10:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
 Majky mamča říká,že od začátku těhu až do konce tvého života máš o dítě strach.Což je pravdivé. Máš radost z každého úspěchu,ale pořád se bojíš,prostě to je mateřství,to je rodičovství. Jaký já měla strach,když malá měla horečky z každého očkování a pak když spadla do toho ohně. Výčitky mám a budu mít pořád-z toho popálení emoticon
8. dub 2009 v 10:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Zuzi...nene nepotratila, ale všichni se bojí, aby se tak nestalo...protožeto čekají někdy v červenci a to je ještě dost daleko na předčřasný porod..... a ten pohřeb jí asi moc nepřidá..... tak snad to všechno dobře dopadne... emoticon

Je třeba i v takových případech myslet pozitivně, jinak by se člověk zbláznil... emoticon

Markee tvá mamča má pravdu...... člověk má strach celé těhu, i když se moooooc těší, tak pořád je tu ten červíček co kdyby...a v dnešní době, když člověk slyší a čte, co se komu stane, tak si řiká, co když se to stane i mě.....? emoticon
No a když se pak prcek narodí, tak máš opět starosti, aby dobře rostl, papal, při každé nemoci trpíš víc než to dítě...nedej Bože, když musí do nemocnice.....spíš na půl oka snad pořád, i když víš, že spí dobře.....atd atd...

Prostě stále oči na šťopkach.....ale samozřejmě je to o povaze.... někdo neni tak citlivý a starostlivý. Vidim to třeba na prolejzačkach..... dítě užuž vypadá, že slítne, já už mam bušení srdce a jednu nohu nakročenou, že půjdu zasáhnout a jeho maminka je naprosto v klidu a povídá si s dalšími matkami, a i když ho vidí, že se skoro zřítí dolů, tak to prostě neřeší.....ale takové jseou na tom nejlépe.... ne takové plašanky a nerváci jako třeba já.... emoticon emoticon emoticon emoticon
8. dub 2009 v 10:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 markee-to ti věřím, i když to z vlastní zkušenosti nevím, ale jsem žena a jednou taky budu matka a dovedu si to představit, co matka prožívá.. já jsem navíc hodně taková bojácná, bojím se o všechny své blízké, vidím všechno černě a mám strach, že to co potkalo druhé potká i nás, ale na takové věci musím zase rychle přestat myslet, bo bych se z toho zbláznila.... Markétko, na druhou stranu můžeš být ráda, že to bylo tak trochu neštěstí v štěstí.. s tím popálením to mohlo být daleko horší... emoticon
8. dub 2009 v 10:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Markee: Vím, přesně o čem mluvíš. byla jsem úplně nadšená, když jsem viděla, jak Anička úplně sama zvládla schody u baráku (asi před měsícem) a pořád mám strach, aby jednou nazavrávorala a nespadla špatně ........ je úžasný, jak nadšeně leze po skluzavkách, ale bojím se, že jednou by mohla spadnout, když se jí zamotá hlava ...... a je vždycky něco ................. A nejhorší je, že čím je dítě větší, tak jsou starosti taky větší. Ale stejně to jsou zlatíčka, i v pubertě, když z nich začnou padat rozumy emoticon
8. dub 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
 Len a Majky,tak to jsem úplně to samé jak vy,ale opravdu. Právě,když je hodně špatných zpráv,tak se z toho sesypu a brečim,že mám strach,aby nás to nepotkalo. Když si hraje,tak některé akce vím,že stejně nezachráním,ale jsem tak na půl připravená. Zas mě třeba nervuje švagrová,která plaší pořád a absolutně kvůli všemu. Dítě se musí trošku otlouct a zkusit si věci,ale když ho matka nenechá nic,tak to je taky špatně.
S tím spaním je to taky děs. Mamča říká,že se budí i teď i když je bráchovi 27 a druhému 20.Prostě ještě žijou u ní,tak se o ně bojí jak o malé. Řeknou,že přijdou do půlnoci,ona jedna hodina,oni nikde a mamka civí do stropu a čeká než přijdou. Prostě to tak je a je to zas dobře emoticon
8. dub 2009 v 10:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
 Moni,na ty rozumy se už těším. Vlastně ona má ty rozumy už teď sice dětské,ale občas jsou to takové vejžblechty,že by ses počůrala smíchy. V pubertě to budou vejžblechty,že bys mu jednu vrazila,ale člověk se musí obrnit emoticon
8. dub 2009 v 10:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš