Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děvčátka, tak to se musíme na toho portugálka sejít !!! :-) Mne se už napustila voda, tak si jdu zaplavat a čekat na manžu. Holky, loučím se, krásný večer. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
majky:papa a na toho portugala vyrazíme, ne jako v sobotu u sodovek :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už mam toho portugálka, ale společnost mi dělá Filípek a s tim to neni takové..... chápete :-N
Odpovědět
Profilova fotka
len:chápu...já jsem sama... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby to šlo, tak se přitulím k tobě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jé.............škoda, že jsem se zrovinka napila toho vínka, sedla bych do auta a frčela k tobě pro přitulení... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky... to byl tedy pěkně blbý díl "fialovky" ... ;-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky také pláču ;-( opět asi nebudu ani na tu telku moc koukat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mury...........moc na tebe myslím a je mi smutno....
Odpovědět
Profilova fotka
murynko, děkuji moc a moc za IP
Odpovědět
Profilova fotka
murynko naše, napsala jsem Ti IP, tak snad trochu pomohu, MÁME TĚ RÁDI!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Škoda, že tu nikdo není...............ve 4:30 vstávám, nechce se mi spinkat, jsem asi nějaká přetažená-asi po tom vínku :-D :-D :-D Čekám, až skončí fotbal a kluci odejdou :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, tak hledám na internetu nějakou tu inspiraci na pěkný víkend, manžílkovi se líbí lázně Luhačovice, ale to je strááášně daleko. Teď jsem objevila nádherný penzion v Třeboni, úplně pohádkový, škoda, že nemají volno na prodloužený víkend :-( ale třeba si prodloužíme ten další ;-) No chlap už mi usnul, tak se ho ani nezeptám, co tomu říká.
Odpovědět
Profilova fotka
beru....dám ti telefon na Alenku do t
Odpovědět
Profilova fotka
Do se mi nepovedlo, dám ti tel na známou, zkus to jestli chceš, je to 10 min od Aurory jestli chceš........
Odpovědět
Profilova fotka
díky, jsem ráda za každý nápad
Odpovědět
Profilova fotka
Za zkoušku nic nedáš a má to tam krásný a Alenka je super...........
Odpovědět
Profilova fotka
zítra to ukážu manžílkovi, ať se rozhodne. Já chci strašně moc někam vypadnout, doma je hrozná nuda.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc vám to přeji, zjisti si to hlavně kvůli bříšku.............
Odpovědět
Profilova fotka
nebo pojedem jen někam do penzionku a budem chodit na procházky, max. si někde zajdem do bazénu
Odpovědět
Profilova fotka
bazén je tam super.............Dám ti pár rad jestli se tam rozhodnete jet, dej mi vědět.........
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi a dá se zaplatit si jen vstup do bazénu, případně masáž, i když člověk nebydlí v lázních?
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasné.............napiš, co chceš vědět, písnu ti zítra....jsem ovíněná............ :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty se máš, taky mám chuť na vínečko :-) mamka mi říkala, že celé těhotenství se mnou byla na červeném víně a svařáku, a mě to neublížilo a asi proto mám vínečko tak ráda. No možná si o víkendu naliju malou skleničku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, a mysly při tom na ně.......... Kluci právě odešli značně zpití............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky krásný pátek a nádherný víkend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc fšem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takéípřeji, ale spíšekrásné ráno"fšem"jak píše nvberu :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobré ráno přeji všem, Beru-já jsem v těhu ujížděla na pivu,nikdy jsem ho tolik nevypila jako v těhu. Vždy jsem načnula flašku,odlila si do sklenky a zbytek dopíjel Míša.Ale opravdu si myslím,že ob den to bylo.A když né pivo tak víno.I to doktor schvaluje,že denně jedna dvoudecka neublíží(a vem si,že Mahulena Bočanová pila jen víno,celé těhu po těch sklenkách denně)a dítě má normální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky při pátku Holky, já bych spala, jsem úplně K.O.... včera jsem si zacvičila toho Philatese a dnes normálně cítím celé tělo a hlavně záda. Jsem jak dokřápaná palicou.... |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?