Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady je taky hnusný počasí, ostatně jako celý týden. Tak se pořád válím, jen jsem si došla pro poštu a hupky zase pod peřinu :-D Ale budu si muset jít ulovit něco k jídlo, bo mám děsný hlad.
Odpovědět
beru: A co budeš lobit, myšku?
Odpovědět
Profilova fotka
Momou: když jsem ji včera viděla,tak jsem byla jak Alenka v říši divů :-N Ted mám pracovní desku cca 1,5m a ta nová bude mít jednou tolik.. co já s tolika místem budu dělat :-D hlavně se těším na ten barovej koutík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé já všem závidím nové kuchyňky, to my nemáme, ale budeme taky trochu rozšiřovat, vybíráme si novou velikánskou lednici s mrazákem, taky pračku a myčku. Ještě někde sehnat špajzovou skříň na doplnění naší staré linky a nejspíš budem dávat novou pracovní desku. A o víkendu už bychom se měli dokopat k nalepení části dlaždiček v kuchyni, ale nějak se nám do toho nechce :-N Nechcete to někdo udělat za nás? Upekla bych i tu bábovku.
Odpovědět
Profilova fotka
Beru: my rekonstruujeme celej barák.. :-S je to děs běs,práce plno,málo času na to a chuť taky žádná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-já chci taky vidět novou kuchyň... :-) Na té pracovní desce budeš mít bordel... :-N beru-já mám doma výklenek, kam jsme umístnili 2,5 m "dlouhou" linku toď vše, ani myčka se mi tam nevleze. :-( Jsem říkala, že do budoucna to budu muset nějak vyřešit, bo je tam jaksi málo místa a hodně věcí, ale jak... to je mi záhada.... :-)
Odpovědět
kat: No já potřebuju hodně místa, když něco kutím. Teda vystačím i s málem, ale ..... :-D a barovej koutík jo? :-N :-D Já bych měla takovou chuť něco předělávat a nemůžu ............ :-( přeci jen musím počkat, až budem ve svým a to bude ........................... v nedohlednu.
Odpovědět
Profilova fotka
Momou: to byl výmysl manžela,že tam bude bar s 2 židlemi,aby mě prý mohl pozorovat v mém kulinářském umění,případně ochutnávat a u toho popíjet svýho píváka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady jsou dvě fotečky z našeho loňského válčení v kuchyni http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Beru: takhle nějak to ted u nás bude vypadat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vidíte i naší linku, akorát sporák už máme od loňska nový se sklokeramickou deskou a s troubou. Teď chceme mezi sporák a dřez koupit myčku a nalevo na druhý konec linky zase lednici a špajzovou skříň. Ale vůbec nevím, jakou barvu nové pracovní desky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás nejspíš zase taky, je potřeba natáhnout vodu k myčce a elektriku, takže další sekání :-( :-( :-( pak ještě zásuvku na přímotop. A protože do koupely se nám pračka nevejde, tak bude na chodbě a do koupely se bude muset probourat díra na vodu a na odpad - ten vůbec nevíme, kam dáme, kopat v koupelně totiž moc nechci.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, já fakt vůbec nestíhám ;-( Mačetko, Markét, dévédéčko mám, díky, zlatíčko! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé holky, někdo z vás myslím psal, že má doma film Mamma Mia! My na tom byli v kině a moc se nám to líbilo.
Odpovědět
Kat: Naprosto ho chápu 8-) mě by se taky něco takového líbilo beru: Super válčení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, to psala právě Macetka, my na tom byli taky v kině abylo to úžasný!!!!!!!!!!
Odpovědět
Holky, právě jsem si udělala "operaci" chlupů na nohou - to byla dřina, jsem úplně vyřízená :-D Ohnout se přes bříško je šílený.
Odpovědět
Profilova fotka
Momou: a to bych to vše ráda měla hotové do vánoc, po novém roce "už jen" vymalovat a pak zařizovat pro mimíska. Ale asi mám zlatý voči ]-(
Odpovědět
beru: A máš na to kouzelnou hůlku?
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, tak to mi povídej... ještě teď si na to vzpomínam.... copa nohy, to ještě šlo, ale kachnička, ta byla úplně v nedohlednu, tak mě holil Tomáš...... =-) =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak to já budu škemrat u Macet :-)
Odpovědět
len: A co myslíš, že bude Jára dělat večer :-D :-D :-D musí si mě trochu upravit
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný......Ale je to fakt děsný, když si člověk nevidí, ani na špičky......... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, to byla taky naše jediná erotika tak 3 měsíce před porodem........ :-D
Odpovědět
Moni a Len,týjo jste mě rozesmáli a taky donutili zavzpomínat :-D U nás to taky tak fungovalo-Míša holil tam kam jsem nedosáhla a neviděla si tam :-D i když pak jsem přišla na fígl a šlo to občas i bez pomoci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
markee: poraď nám fígl :-D já už manžílka pomalu připravuju na to, co ho čeká a je z toho děsně nervózní, nezvládne mi oholit ani lýtko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, já chci ten fígl znát taky! Ale já se musím holit jen ele strojkem, žiltkou nee, dělá s emi pak příšerný ekzém!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
No ze začátku jsem musela před zrcadlem,prostě sednout,dám mezi nožky zrcadlo a už holíš.No a pak časem vychytat polohy ohnutí :-D Když to zvládneš,tak fajn. Malá jak pak byla nízko,už se drala ven,tak jsem neměla problém se přes pupek ohnout(a to jsem měla 110 nebo 112cm přes :-D :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidím, že tady se holí :-D a bourá nebo staví. To druhý je pro nás momentálně dost aktuální. Dnes nám dělají přípojku na vodu, jsem se tu od rána už asi třikrát vztekla. Zaplatili jsme si (a fakt to stálo dost) jednoho chlapa, aby nám vyřídil všechny povolení a papíry, který jssou nutný na připojku vody a odpad. Jedna ženská na úřadech dělala problém, to jsme vyřešili a dnes ráno dojeli z VAKu to napojit a ti dělali problém ještě větší. Proč je to tady, to tu být nesmí, my vám to nenapojíme, nemáte povolení... sečteno podtženo - chybí nám nějaký papíry (takže s tím borcem vyhozený peníze), kvůli přípojce musíme ještě v pondělí na VAK, takže budem mít ještě přes víkend rozkopanej celej průjezd a chodník a to ještě nevím, jestli nebudem muset něco znovu překopávat :-o ta byrokracie a hlavně arogance úřadů ně neskutečně se.........jří ]-(
Odpovědět
Vzpomínám si,když kamarádka rodila o 15dní dřív než já a nechala si dát epidurál,pže už byla vysílená,že jí ho nemohli napíchnout,pže se přes ten svůj břich nedokázala ohnout.Prostě musít se stočit přes pupík do klubíčka na boku,aby ti dobře našli to místo na epi(jenže ona je odjakživa neohebná).Já mám celé tělo po gymnastice tak vycvičené,že si dám nohu za hlavu ještě teď.Takže i s mým mega pupkem(na mou postavu opravdu bylo velké)jsem se dokázala stočit,ono to nic nebylo jen jsem prostě udělala klubko.Napíchli místečko(absolutně vůbec to nebolí)a měla se úleva dostavit do 20minut,mě se dostavila maximálně do 5minut a trvala dvě a půl hodiny(u každého je to jinak).Takže jsem si odpočala při neotevírání porodních cest(a bolest jak kr..a).Prostě ohýbat,ohýbat a ohýbat holky :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?