Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Helou helou, to jsou mi to ale zprávy, že Anička je už mezi námi :-D Moc moc moc gratuluju a též bych se ráda připojila k blahopřání ;-) Majky: včera večer psala Prioritka na Facebook, že je ještě 2 v 1 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
market:tak to je jasné........... blani:ty jsi kus :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, x-) Kat, čauec
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Kat, tak já jsem se vrátila celá z Itálie............ Co Tvá noha?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-já napsala Barči o adresu, ale ještě se neozvala, je mi to jasné, ale snad písne. Přáníčko koupím a pošlu za nás všechny. blani- :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, Markét, Ty jsi tak hodná! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky moje, tak jsme po obídku... měli jsme rybí prstíky a br.kašičku...... ;-) Až se nám vrátí tatínek z práce, tak jedem utratit nějaké penízky, které vypískal za ty 4 dny na hokeji :-D :-D :-D :-D Já bych furt něco nakupovala....taky jsem zjistila, že prcek potřebuje nové jarní kalhoty.....jsou mu akorát na délku a hlavně přes pupík :-N a taky bude potřebovat jarní boty a nějaké tenisky na lítačku =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markétas, nazdárek... ;-) Zuzi, no ještě aby ses celá nevrátila, cestovat po částech :-D :-D :-D Noha furt stejná, už jako nebolí, ale už to mám za pár.. 10.3.bude za pár dní.. uf uf uf.. pak si dám rehabku a možná půjdu do práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len:mňam mňam......... kat:to by bylo občas lepší, ale raději ne............ Do práce nechoď, já jsme také nešla x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-taky na Priori myslím, i když jsem omezila chození do diskuse, ty holčiny mám ráda. Ale bohužel, nemám stejné téma, které se tam stále probírá... ale vždy nakuknu, dočtu a těším se s něma. :-) marketas- Markétko achojda !!!! zuzu-já se taky na tebe moc těším a na ostatní holčiny, Blaničku a Macetku a Markee taky !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, za chvilku mizím, papa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-to si se tu s nama neohřála beruško !!! :-) Tak páček a pozdravuj Davču !!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majky, já tam za holkama taky párkrát zajdu, hodím tam nějakou svoji chytrost a zase jdu :-D Teď bych si dokázala s holkama pokecat jen na téma ovulační testy :-D Marketas, papapááá zítra x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-tak to můžeme kecat spolu :-D a jak jsem viděla včera, Blanča by se k nám taky přidala. Objednala si 50 ovu testů... :-D :-D :-D
Odpovědět
jojo, dnes došly :-D ned večer testnu. Zrovna mi to tak vychází , že bych s tím měla začít, mám cca 14 dní od ms. Takjsem zvědá, jestli dřív přijde ovu nebo ms. :-N akorát na to budu muset myslet večer, jak dojdu z práce každý den.
Odpovědět
Profilova fotka
blani-taky to tak dělám a v práci cca 2 hodiny omezuji přísun tekutin. Jednou jsem už testila v práci, to byla sranda.. :-D Ale včera jsi mně pobavila... 50 testů... :-D :-D :-D
Odpovědět
no, já to tak spočítala :-. Má se testit od cca 14.dne (pokud je ckyklus kolem 30 dní) - tj., že padne třeba 5 testů za měsíc. Ale za těch 5 cyklů jsem to tak měla jednou, jinak různě, až asi 55 dní, takže to bych testovala třeba 25 dní v kuse....Tak mi přišlo těch 50 tak akorát na cca 4 měsíce, kdy chci zjistt, jestli tělo vůbec funguje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak já si jich objednala jen 20 :-D A už jsem taky začala, čárka vylezla raz dva, tak žéééééé :-D Hm, trtkali jsme celej víkend.. teda v pátek jsem ho znásilnila hned jak přijel a ještě včera :-D Mudra poradila ob den... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani-aha, to chápu. Pokud máš tak rozházanou MS tak těžko si najdeš ten střet, kdy testnout... :-S kat- :-D :-D :-D prosím tě, jak to jde s tou nohou?! :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, noha nenoha,.... už jsme si na ni zvykli :-D :-D :-D Ale chybět mi nebude,až mi ji příští úterý sundají :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak vám musím napsat věc...Naši známí se 8 let snažili marně o mimi... několikrát podstoupili umělé oplodnění a nic. Před 14 dny jim vyšla adopce 14ti denního chlapečka....no a maminka dnes zjistila že je těhotná!!!!!!!v 8 tt....síla co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak to je klasika.. kolikrát jsem četla,že se tohle stalo x-) tak že budou mít hned děti dvě?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, Katy...Adámka si přivezli minulý týden a za chvíli budou mít další...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni. takových přípaů je spousta, je to radost.............
Odpovědět
Profilova fotka
Banka: "Dobrý den, pane! > Jak vám můžeme pomoci?" Klient: "Dobrý den! Chtěl bych si vybrat > peníze - dědil jsem, číslo účtu je 889635." Banka: "Dobře, dobře, ano, máme Váš účet zaznamenaný v počítači. Máte tam teda peknou sumičku! Nechtěl byste si u nás, když už jste tady, založit termínovaný účet? Nebo vstoupit do podílových fondů, anebo Vám můžeme nabídnout nějaký jiný výhodný spořivý produktík?" Klient: > "Paní, vy jste asi neslyšela dobře... já jsem říkal, že jsem DĚDIL a ne, že jsem DEBIL...!"
Odpovědět
Profilova fotka
Blani tak ten je dobrý :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzánek je náš vtipálek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len:naše blondýna :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/14442-takh... necháte manžela samotného doma?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi jojo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?