Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýýýý pozdravuje vás Zuzanek, teď mi volala, že je v pořádku a posilňuje se na svahu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj fšem, tak jakpak se máte při pátku :-) Hm, do kina bych taky zašla, ale manžílek mi odjede, tak nemám s kým. Ale aspoň jsme nás objednala na pondělí do solné jeskyně, to se zase prospíme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, ahoj! My vdané/ženatí jsme v partě zatím v menšině, ale letos v září se budou brát jedni kamarádi, v létě asi taky jedni (ale to zatím jako nevíme). Zato mimča, to tu jako fakt valí. Jsme s partou slavili Silvestra, tak jsme si s holkama hromadně přáli, ať letos otěhotníme... majky: my jsme byli na plese minulý týden, týden předtím a příští týden jdeme zas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zabi, vy jste teda akční :-) To my byli lehce plesat 17.ledna a pokud se budu cítit dobře, tak se ještě zajdem podívat na jeden 21.února, ale jen na chvilku.
Odpovědět
Profilova fotka
momou-ahojky Moni, to jsem teda hrozné ženské, že jsme se s tebou včera nebavily... ]-( :-N kat-Zuzu je provokatérka.. děkujeme za pozdravy.. :-) zabi-taky jsme byli na plese minulou sobotu... dnes a ještě se chystáme v březnu na ples sportovců a toď vše... potřebuju si ale koupit nějaký nový obleček... :-N krásné přání, to si přejeme snad všechny... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo a jak to dopadlo včera u vás doma? Složil manžílek hlavolam nebo se složil rovnou do postýlky?
Odpovědět
Profilova fotka
Beru: ahojky! My to tady na vesnici máme s těma plesama jednodušší a je jich fakt hodně. Když jsme bydleli v Č. Budějovicích, tak jsme tam na žádný ples nešli, ale tady je to skoro povinný. sejdeme se celá parta a pak je zas celý týden o čem vyprávět. I když je pravda, že už asi stárnem, sice jako zapaříme, ale moc se nepije a do rána už to taky není. Jako myslím úplně do rána, normálně se vracíme tak ve tři hodiny ráno ;-) V březnu tu máme maškarní, tak už se těším. Holky nemáte nějaký nápad na masku? A možná i kolektivní, abysme mohli jít celá banda. Mě zatím napadli jednom havajky... nic moc. Minulý rok jsme s Petrem byli za upíra a obět a mělo to fakt úspěch. Můžu vám hodit fotku do albíčka kat: kdyžtak Zuzanku taky moc pozdravuju. Plánujete nějaký ten bar?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ji nemusím ani dávat do alba, je na našich obecních stránkách ;-) http://obec.krumvir.net/galerie08/g08...
Odpovědět
Profilova fotka
zabi-hoď, ráda mrknu. No a mně tak napadla sněhurka a 7 trpaslíků.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebo pionýrský prvomájový průvod :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zabi-to je unikátní... jsem se nasmála... perfektně jste namaskovaní !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zabi, říkaly jsme si, že se zítra asi uvidíme na svahu v Herličkách ;-) a večer ještě nevím.... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
majky, díky. Jenom ještě něco vymyslet na letošek :-| katy, tak si zítra dobře zaližujte
Odpovědět
Profilova fotka
Zabi, Shrek a Fiona, Kráska a Zvíře, King-kong a ta jeho dívenka.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-Džein... :-D Nééé, tak se jmenovala Kingongova dívenka.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jdu si k vám pro radu. jaké se noší punčochy pod bílé svat. šaty???Bílé nebo tělové??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, díky bejby :-D skleroza, hold stárnu no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Niky, ahoj, já si myslím, že pod bílé může obojí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikita, taky myslím, že můžeš mít obojí anebo úplně bez, pokud je velké horko, já měla nakonec bílé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já neměla vůůůůbec žádný :-D jen spoďáry :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
správně by měli být bílé, ale už se na to nehraje.... já měla bílé a na focení jsem si je sundala... :-) kat-fakt jsi měla spoďáry....? A jaké ??? :-D takové nějaké bombarďáky...? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikita: taky si myslím, že je jedno jaké. holky, tak jsem zkysla na netu hledáním masek jako inspirace, nechceme si nic půjčovat, maximálně dokoupit nějaké doplňky A díky moc za vaši inspiraci! teď jsem si všimla té hrubky, teda fuj, samozřejmě zalyžujte. Já nad tím fakt budu muset začít přemýšlet, se stydím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko, my chodíme každý rok na ples, který má různý témata (historický události, knížky...) takže jsme třeba byli na divokém západě za falešného hráče a lehkou děvu, na Titaniku za gentlemana s cilindrem a dámu, na téma loupežníci jsme šli za finanční úřad (to mělo obrovskej úspěch, i papíry k daňovýmu přiznání jsem měla s sebou a rozdávala přehled termínů, kdy jaké daně platit,rodiče šli za Rumcajse a Manku po 25 letech a brácha za 2metrového Cipíska, taky jsme jednou byli v lidovém kroji, nebo za indiány...na jiném plese za ty pionýry, pak taky za lyžaře komplet historicky vybaveného (ale bylo nám fakt vedro), nebo jsme byli na pyžamovém bále, kde měli přijít všichni ve spacích oblečcích - já měla pánské flanelové pyžamo a přítel maminčinou dlouhou noční košili a liboval si, že mu konečně není horko :-D nebo mě napadá jít za Křemílka a Vochomůrku, nebo za manželský pár, ale opačně ON-žena a ONA-muž, nebo maminka a miminko... a spoustu hadříků se dá najít doma a člověk si nemusí kupovat.
Odpovědět
Beru: No nakonec to Jára složil, ale to já už spala :-D zabi: Jé to je úžasná maska x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, já jsem schopná takhle strávit celou noc při skládání puzzlí, dokud je nemám hotové, tak prostě nemůžu přestat :-D Ještě jsem se tě chtěla zeptat, jestli mi můžeš, třeba do IP, dát kontakt na tu fotografku, kde sis nechala dělat ty úžasný fotečky, ráda bych si nechala taky zvěčnit bříško i s manžílkem, teda jestli ho přemluvím. (a ještě jestli můžu být zvědavá, kolik tě to stálo, abych měla představu).
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, to musí být moc pěkné, když jsou všichni oblečení v nějakém stejném duchu. A já se teda radši obleču do kostýmu než pořád shánět nějaké šaty na ples ;-) jo a teď jsem hledala na koníkovi tvoje album a nenašla... Máš tam nějaké?
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko, jo ty plesy jsou fajn, ani nevím, jaké téma bude letos, ale stejně se tam vypravím jen na chviličku, protože to zakouřené prostředí nám nedělá dobře a taky bych se do žádného kostýmu nevlezla :-D Více v IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji za IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my razíme do toho Brna, jenom jaksi nevíme, na co půjdeme... neviděla jste náhodou některá Podivuhodný případ Benjamina Buttona nebo Nouzový východ? Nebo Underworld 3 (na to chce Petr)?
Odpovědět
Profilova fotka
zaby-my už v kině nebyli pěkně dlouho, naposledy co jsem tam dostala klaustrofobii a přišlo mi zle... od té doby nechci jít do kina.. :-N Hodíte si korunou.. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?