Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 Tak tyhle fimy mi nic neříkají, my byli naposled na Mamma mia! ale chtěla bych ještě někdy vyrazit na ty Sněženky a machry po 25
30. led 2009 ve 14:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak my byli naposledny na Sněženkách a Machrech ......... jinak chodíme na kreslený pohádky emoticon
30. led 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, přeji všem krááásný víkend, užijte si ho, já dnes došla brzo z práce,protože ítra přijedou prarodiče, tak ať se nezhrozí, uklízet ten bordel budu asi do rána emoticon Konečně mám čas a náladu i uděat takové ty blboati typu - namazat sedačku impregnací, umýt skříňku s odpadk.košem, umýt zem i pod sedačkou, zastřihnout palmu, utřít prach i na horních policích ,... emoticon emoticon
30. led 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Jé Blani a nechceš zajít i k nám, když máš tu uklízecí náladu? emoticon
30. led 2009 v 16:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
    Na Červeném Hrádku u Sedlčan, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
    Na Červeném Hrádku u Sedlčan, Region Příbram
 Ahojky holky,
promiňte,že jsem nedala vědět dřív,ale jsem ubrečená a celá bolehlav emoticon
Ráno jsem jela k doktoru,tam mě čekalo to,že doktor oproti minulému týdnu neviděl absolutně nic. Je to divné,minulý týden jsem viděla prcka i já a teď nic.Takže mi vypsal papír do nemocnice a že se tam mám nahlásit na lepší utz a když ani oni nic nenajdou,tak prostě na výškrab emoticon
Dojela jsem domu,musela jsem s pravdou ven před mamkou,tak mě utěšovala,ale chtělo se jí taky brečet. Mamka mi dál hlídala Johanku a zavolala bráchovi,ať mě odveze do nemocnice.Za 10minut byl doma z práce a odvezl mě dom,tam jsem si sbalila tašku a jelo se.V nemocnici mi řekli,že maj operační den a že musím čekat.Naštěstí ne dlouho,cca za 15minut tam byla moc milá doktorka a udělali mi prohlídku na novém utz. Divné bylo,že tam doktorka nic absolutně nic neviděla.Prý na mě: jste vůbec těhotná? No pak se dala do šťourání dál a prostě našla takovou tu bublinu,ale nenašla v něm plod. Podle utz by to mělo být 6+5(podle PM 8+1).Takže miminku dávaj čas do pondělí,udělaj další utz a pak možná další testy(z krve) a pak se rozhodnou co bude dál,zda vyčištění a tak.Takže jsem totálně v pr...i a nevím v co mám už doufat emoticon emoticon emoticon
30. led 2009 v 18:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Markétko - drž se!!!! Je mi to moc líto, čím procházíš, hlavně se snaž udržet v klidu a v pondělí na tebe budu moc myslet, ať to dobře dopadne emoticon emoticon emoticon
30. led 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Kostel sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Kostel sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové, Region Ostrava
 ahoj Markétko, drž, je to asi hodně záběr na psychiku, ale musíš vydržet a třeba to bude dobré, všechny Ti budeme držet palečky aby to dobře dopadlo
30. led 2009 v 18:33  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macet
Registrovala se 9. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 740 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 27. června 2008
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
macet
Registrovala se 9. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 740 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 27. června 2008
    Region Praha
 markee: Markétko moc mě mrzí že máš takové komplikace s miminkem emoticon budu ti také držet palečky aby v pondělí bylo vše v pořádku. Drž se, všichni na tebe budeme myslet emoticon
30. led 2009 v 18:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
 markee Markétko emoticon emoticon emoticon ani nevíš jak s tebou soucítím emoticon je mi to tak líto.....
víš nebudu ti říkat že to bude dobré,protože to tak většinou není...ale věř a třeba....já nikdy nezapomenu na první tlukoat srdíčka..když jsem tam šla podruhé a na obrazovce viděla plod ale bez akce to jsme prostě poznala emoticon to byl můj nejhorší den v mém životě!!!!
bude tě to bolet ale časem bude bolest mírnější nikdy nazapomeneš jako já le už ted jdu vstříc a těším se na další snažení emoticon emoticon máš Johanku,milujícího manžela a ty tě podrží hodně sil přeji!!!!!!
31. led 2009 v 09:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Markee. Kočičko, to je mi moc líto emoticon nevím, co na to říct. Já se tohodle bála už u Aničky a u Kubíka ještě víc, zvlášť, když mamina právě kluka potratila. Moc budu držet palečky, snad bude v pondělí všechno v pořádku.

Holky a teď bych Vás moc chtěla všechny poprosit o hlasování pro Aničku, když už se dostala až do finále emoticon Na téhle adrese:

http://www.diteroku.eu/finalista/7028/hlasovat-pro-finalistu-holubcovabernatova-anicka.html

zadáte meilík, jméno, .... a odešlete. Na meil Vám dorazí nějaký odkaz, ten jen odkliknete a hlas je započítán. A když by se Vám to dařilo několikrát za den, budu moc ráda a Anička určo taky emoticon Pokud máte meilů víc, klidně je použijte. Moc moc děkujeme.
31. led 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Ahoj Mony, tak už jsem poslala jeden hlas emoticon
31. led 2009 ve 23:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 beru> Moc moc děkuji a klidně můůžeš další emoticon
1. únor 2009 ve 02:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré dopoledne

tady kdásně napadal přes noc sníh a teď tu svítí sluníčko, tak jdem nakoupit a vezmem to na bobíkách a přes hřiště emoticon
1. únor 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michamicha
Registrovala se 27. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 425 příspěvků a 1 album. Má 65 přátel. Plzeň, Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
michamicha
Registrovala se 27. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 425 příspěvků a 1 album. Má 65 přátel. Plzeň, Region Plzeň.
 momou, tak jsem taky poslala hlasík emoticon
1. únor 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
    Region Trutnov
 momou,já též... emoticon

Markee,je mi to moc líto a budu doufat, že v pondělí to bude dobré... moc moc moc budu na tebe myslet emoticon emoticon

Jinak novinka,mám sádru na noze a jsem na neschopence. Spadla jsem v pátek večer doma na schodech. Ujela mi noha na posledním schodu, křupnul nárt a mám naštípnutou nártní kost. Ach joooo emoticon
1. únor 2009 v 10:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
    V chrámu sv. Bartoloměje v Krumvíři, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
    V chrámu sv. Bartoloměje v Krumvíři, Region Břeclav
 Markee: ani nevím, co bych měla napsat emoticon Každopádně na tebe moc myslím a přeju, ať to dobře dopadne. Jsme tu všechny s tebou!!!

Kat: teda, ty si to fakt vybíráš všechno emoticon Ale když se na to podíváš z té druhé stránky, tak tě aspoň nebude štvát kolega v práci. Ať se to dobře hojí, moc nebolí a posléze nelechtá emoticon

Momou: hlas poslán emoticon
1. únor 2009 v 11:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
 Ahojky berušky

markee-Markétko, nevím co napsat aby jsi byla silná... vím, že já bych nebyla a brala to tragicky... emoticon Jen ti chci dodat pozitivní energii, aby jsi předem nemyslela na nejhorší a v pondělí se rozhodne... doufám, že doktoři budou mít pro vás dobrou zprávu...Držím palečky a myslím na tebe.

momou-za Aničku jsem také hlasovala na všechny mejlíky, co to šlo... emoticon

kat-božínku... emoticon Kat, vždyť jsem ti do Nového roku přála HLAVNĚ hodně zdraví...uplyne měsíc a ty máš zase nějakou bolístku... Tak v klidu lež, nestoupej na to a odpočívej...
1. únor 2009 v 11:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky moc moc děkujeme a jde to několikrát za den, tak klidně můžete odpoledne zas emoticon

Kat. Jéžíž holka, doma a na schodech, kdyby to bylo venku na ledu ................ tak koukej odpočívat a ať se to brzy spraví
1. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Momou- máš ho tam emoticon
Jinak holky, jak to vypadá za týden s tím srazem? V kolik to bude? Já abych si už koupila lístky na bus zpět. tam pojedu asi vlakem, ale zpět SA, abych mohla kdyžtak lístek vrátit, kdyby mě zkolila chřipka, tady v brně to řádí, ale potřebuju si ho koupit pár dní dopředu, aby ještě bylo volno, ty nedělní večery sjou dost plné kvůli studentům... emoticon M.už mi taky lehl, ale ten chřiku nemá, nemá horečku, ale bolí ho hrozně v krku a je mu mizerně, atd. A jak se znám, tak to za chvíli budu mít taky, my si vzždycky všechno nějak předáme emoticon
1. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 blani: Hlasovat můžeš každé 3 hodiny, už jsem to vysledovala a tak tu hlasuju jak zběsilá emoticon No v kolik nevím ..... pořád nevím, kam půjdem. Pokud by to bylo kolem 14 hod, tak bych snad mohla vzít i děti, ale to zas záleží i na tom, kde se sejdem .............. Jo kdyby jsme si dali sraz v KFC u Florence, tak tam je dětský koutek ........
1. únor 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 To by nebylo špatné, protože pak mám hned za rohem autobus emoticon Jo a je to toho 8.2. v neděli, že? Já už jsem nějaká zmatená a nechce se mi to hledat emoticon
1. únor 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Ahoj holky, jo plánovalo se to na neděli 8.2. ale hodina ani místo se ještě nedohodli emoticon Já totiž v sobotu nemohla, to máme u nás ve vsi majáles a zabíjačku u starosty obnovené po asi padesáti letech emoticon Jinak už se na vás moc těším, jen nevím, jestli se zvládnu do Prahy dopravit sama vlakem nebo poprosím manžílka, uvidíme, jak za ten týden ztěžknu emoticon
1. únor 2009 v 15:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani: Jo jo, v sobotu určo nemůžu, to má sestra svátek. No mě by to vyhovovalo na tom Florenci, páč v neděli tam mohu parkovat autem úplně všude, a je tam ten dětský koutek, tak mi Anička nikam neuteče. emoticon

Beru: Uvidíš, jak se budeš cítit emoticon

Hlasujete holky? emoticon
1. únor 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Jsem pro emoticon A v kolik, abych si podle toho koupila lístek....
1. únor 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Blani, já bych řekla, že to záleží na tobě, my to máme přeci jen blíž, tak se přizpůsobíme emoticon
1. únor 2009 v 17:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 No, mě je to jedno, a na jak dlouho to vidíte? Asi to nebude zas na celé odpoledne a večer, co? Pro mě by bylo ideální asi kolem 13. Protože jsem se koukala, že mi ještě v 17:30 jede EC z Holešovic, abych v pondělí vstala brzo do práce. A kdo všechno přjde? Zuzi, Beru, Momou, já....
1. únor 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 No nemůžu zaručit, že tam budem na 13 hod, ale budem se snažit. Anička občas chodí spinkat poobědě. Tak uvidíme.

Takže: v neděli 8.2. v KFC na Florenci - ul. Na poříčí ve 13 hod. emoticon Kdo dorazí první, zabere stůl v zadu u toho dětského koutku.
1. únor 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 ok, super emoticon Už se těším.
1. únor 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky já už mám teď trému a nervíky emoticon
1. únor 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 ale těším se, to se nebojte. Manža tu skáče radostí, že taky někam konečně půjdu emoticon
1. únor 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš