Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak jsem byla v té poradně budou mi dělat další náběry.musím sbírat mocč kterou nasbírám za 12 hodin,půjdu na sono jater a možná mi budou brát i vzorek z jater to dost bolí je to v lokální narkoze ale bolí to na kontrolu tam jdu až 11.2 takže začínáme asi až od března protože beru nějaké léky ted vás dočtu
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi jak si dopadla ty?? macet markétko to je krásné x-) x-) jen tak dále.... pasone ted lituji že jsme to nabrala kdybych to nevěděla tak je mi lépe :-N
Odpovědět
Mury: Jé chuděro malá, snad to bude všechno dobrý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mury-Markétko ježiši... mně přijde, že tento rok moc dobře nezačal. Ještě mi unikla pointa... myslíš si, že toto mohl být důvod, proč se fazolka u tebe neudržela?! Jde to nějak zpětně zjistit... Bo třeba, kdyby sis ty odběry neměla možnost udělat, tak ani nebudeš vědět, že je něco v nepořádku. Ty játra můžu mít špatné i já....?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
játra může mít špetná kdokoliv a nemusí se to ani vědět zjistí se to náhodně při odběrech |-| potrat to asi nevyvolalo...ale to se bude vědět až se zjistí co a jak...já už to mám zvýšené od roku 2006 ale to se nijak neřešilo ]-( ]-(
Odpovědět
Murynko-tak přeju ať vše dopadne dobře,jsi zdravá a můžete se od března snažit o miminko.
Odpovědět
Ahoj holky, Murynko - manža měl jaterní testy několik let špatný a až asi ppo 5 letech zjistili, že má boreliozu a má to z toho :-N Momou - to je ale šikula ;-) Beru - už to máš fakt za pár, hlavně na sebe teď dávej pozor, ať sebou někde nešvihneš v tom počasí. To platí i pro ostatní těhulky!!! Macet - krásný UZ. Od pohleu celý tatínek, co??? Zuzi - držím palce, tak pak napiš, jak jsi dopadla.
Odpovědět
Profilova fotka
blani a borelioza může být bez příznaků....?to je také možnost bud borelioza či mononukleoza....ale nechápu jak bych to mohla mít když mi nic není =-)
Odpovědět
Mury - manžovi nebylo vůůůbec nic! Jen ty testy, ale to u zjistili u odvdů, vždycky dostal rok odklad (i kvůli studiu) a nějak nezjišťoval co a jak, nic ho nebolelo, atd. Až před cca 4 lety ho začaly divně bolet nohy a brnět a oobné problémy, tak šel k doktorce, vzali mu krev a zjistili, že má už ěkolik let boreliozu a zasažené nervy od toho :-( Dostal nějaké prášky, ty jedl, a na kontrolu ani pořádně nešel a já ho tam zaboha nemůžu dostat. Teď byl kvůli pojistce, doktorka mu vzala krev znovu, právě aby mohla nasat, že je zdravý, a měl levnější pojistku, ale tetsy dopadly prý nějak ještě hůř, a zas tam ještě nebyl. Má to toršku komlikovanéí, že má obvoďačku ještě v Praze a chce t os ní vyřešit a pak teprve přejít. Ale musím ho donutit jít tady k někomu. Takže pokud je to možné, zkus tu boreliozu, ať se fakt všechno vyloučí.
Odpovědět
Profilova fotka
já to vše mám nabrané i boreliozu a toxoplasmozu.....ae čekám na výsledky |-|
Odpovědět
Tak to je dobře. ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jasně, opatruju sebe i bříško ;-) Mury, já měla v dětství dlouhodobě taky špatné jaterní testy, nejpravděpodobněji jsem prý někdy předtím prodělala mononukleosu, ale tehdejší doktorka mi to nikdy jistě nepotvrdila a moc se nestarala :-S Ale ta další dr. se mnou radši zacházela, jako že to tam mohlo být a nasadila mi dlouhodobě šetřící jaterní dietu. No a pak v pubertě už to naštěstí bylo OK, dokonce i antikoncepci jsem pak mohla mít, ale tu jsem nakonec vysadila zase kvůli ekzémům. :-N Si pořád něco vymýšlím, co? Ale aspoň že ty hormony v těhotentví mi ulevily od všech neduhů :-D
Odpovědět
Článek se načítá
http://www.modrykonik.cz/album/album.... ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé to je nádhera, krásné miminko a šťastní rodičové :-D tak hlavně hodně zdravíčka a spoustu radosti!!!
Odpovědět
Já se také přiávám s gratulací, i když už sem asi moc nechodí. No třeba náhodou nakoukne. :-D Však za chvilku budeš mít taky takové a pak Kačka,....no, pak to půjde jak po másle, jedna za druhou. Já měla dneska nějakou depku, hned mám lepší náladu.
Odpovědět
Holky, přeji krásný víkend, zítra jdu večer na jednu akci, v sobotu ráno odjíždíme do Maďarska do termálů, takže si to užijte, my i to taky doufám užijeme :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobré ráno Zuzi: Tak jak jsi dopadla? Mury: Jsem tu jak kšandy, jak jsem zvědavá co tvoje výsledky. Blani: Čípak je to mimi? Je kouzelné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný páťulínek... !!! My dnes inventuru, no netěším se, ale zase už bude víkend. Jé taky gratuluju k mimísku... teď je to tu sama Terezka... :-D tak hlavně at je zdravá a šťastná !!!! blani-užijte si termále a pak nám šupni ten odkaz... !!! :-)
Odpovědět
dobré ráno, Momou to je miminko krijin.A já zrovna včera koukala na její album,ale měla tam jen asi tři fotky a nepřečetla jsem si,čí to album je.No a Blanča je chytřejší-čte si vše :-)
Odpovědět
markee. Aha ........ :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) blanka: Blani nevím zda je celý tatínek, to ještě nevíme :-D Ale to co si myslíš že je pimpula - jsou překřížené nožičky :-D prostě fazolka pohodář/ka :-) mury: Markétko je mi tak líto co vše teď prožíváš :-( Snad se vše brzo dá dopořádku a budete konečně pořádně šťastní jka si zasloužíte :-)
Odpovědět
Tak tohle je úžasnej člověk .... http://www.novinky.cz/clanek/158878-p...
Odpovědět
Profilova fotka
momou-před takovým klobouk dolů a vyznamenat ho !!! Úžasný pán !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bré dopoledne, tak se tady dneska docela oháním. Před pilotem smekám, já bych už měla za sebou v tu chvíli milion infarktů... já tak nesnáším lítání... když to s náma posledně tak házelo, Emčuch tvrdě spal, já dejchala do papírovýho pytlíku a nějakej blázen mě uklidňoval,že je to v poho,že lítá skoro každej pátek,ale že je fakt,že takový házení nezažil... no uklidnilo by to vás???? :-D :-D :-D My dneska jedem s mýma rodičema na večeři, do Grill Restaurace, budeme si smažit flákoty masa každej sám na lávovým šutru :-D už se těším,celej den se tu budu cpát jablkama,abych si udělala místo na krávu,vepře,krůtu a kuře :-D Mury: jen doufej,že jsi neprodělala třeba toxoplazmozu, to měl švagr a já kvůli tomu musela na odběry, že to prý pro ženský není dobrý (pro těhu či potencionální těhu),... :-(
Odpovědět
kat: Já letěla jen jednou a to v letadýlku do kterýho se vejdou 4 lidi vč pilota :-D páč je to lehčí a kdyby něco, tak se s tím dá plachtit :-N Ale fakt je, že turbulence jsou v tom velikým letadle znát miň. No ale stejně raději zůstanu na zemi, je to bezpečnější.
Odpovědět
Profilova fotka
kat-mně stačilo moje apatické chování v letadle... furt jsem opakovala "to s nama spadne... panebože"... "tam nedoletíme.... ježišikriste"... :-D chudák chlap, co seděl vedle mně, asi měl ze mně dost.. :-) Luk, už se ke mně neznal... :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A navíc,mě ještě deprimovalo,jak zamrzalo to okýnko :-D :-D :-D Dneska v poledne jdu vyzvednout lístky na ples, jde nás asi 10 (oproti minulému ročníku hooodně málo,to nás šlo 18 :-D ). Už se těším,až si s mužem skočíme :-D :-D :-D on tak perfektně tancuje... a můj svěděk závodně tančil.. .to budou Hříšný tance :-D :-D :-D a ostuda :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-no mně stačilo ta kosa v tom letadle... venku nějakých -50 stupňů a v letadle cca 15 stupňů a já si to tam sedím v kraťáskách a letních botkách... úžasné !!! Vím, že příště se mám tepleji obléct, svetr je základ a teplé boty taky. :-) Taky bych si ráda trsla s někým, kdo závodně tancoval... ;-)
Odpovědět
majky: :-D :-D :-D Kat: Jé já bych si šla taky trsnout ............ miláček se učil tancovat kvůli mě a na to, že tvrdí, že mu to nejde ... tančí báječně. Ale nejlíp jsem si zatancovala se svým tátou, přeci jen pro to má lepší vlohy. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Jééé další mimísek. :-D Moc moc gratuluji, hlavně hodně zdravíčka, to ostatní přijde. :-) Já letěla jen jednou vrtulníkem a jednou letadlem při tandem seskoku. :-) Ale můj drahý se létání hrozně bojí, takže toho nahoru jen tak nedostanu. :-) Jinak začala plesová sezóna ... my jdeme 15.února! Nejsem žádná tanečnice, ale mám ráda, že se jednou za čas vyfiknu. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?